Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mindegy ugyanaz a kettőé, sztem.
Hát én, tavaly vettem egyet, de bár ne tettem volna. Igaz, hogy olcsó volt, használt és a gyerek állította, hogy gyári a Nagy Amerikából, de aligha védene bármit is. Mondjuk R1-eshez használta, tehát idomos géphez, de az enyémhez túl rövid és egybe van az egész, így adapterrel sem tudom hosszabbítani. Kéne egy másik nekem is.
Most nézem csak mit írtam, egy i-vel több lett a kelleténél. Igaz fazeré akart lenni.
Én is megvagyok vele elégedve teljesen. Nem bántam meg, mikor megvettem. Még a Cb 1000 R-t nézegettem, de jóval drágább volt akkor. Egyvalamivel viszont nem vagyok kibékülve vele, az pedig a széle tank-ülés átmenet. Rövidebb távon oké, de hosszabb távon eléggé megvisel az a "békapozíció", ahogy vagyok rajta. De lehet, hogy csak nekem rövidek a lábaim...A fék príma, a futómű szintén, a motorja megbízható. Úgyhogy 9-es.
Okés, köszi szépen előre is...
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni FZS 600 gyári kormány méretben, vagy hol lehet ahhoz hasonlót venni. Most egy 80 cm széles kormány van rajta de nekem kényelmetlen, alacsony, széles, ha esetleg vkit érdekel eladó, cserélhető.
köszi
Ha esetleg valakit érdekelne FZ6-ra:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...

Visszatettem a gyárit, mert hosszabb távon zavart.
Ez valószínűleg az éveim számának tudható be. :D
Posta ok.
Őőőőőő......................izééééé........................m
ivolt a kérdés?
Melyik részét nem értetted az FZ1-nek meg a 10-es skálának?
12.
Mivel Nekem még viszonylag új, pár hónapja van csak meg, ezért 9. Igazából nagyon kényelmes, bár az fz6 se volt nekem kényelmetlen mikor olyannal mentem. Semmi olyan dolgot nem tudok mondani ami nem tetszik, egyedül a visszapillantóival kell kezdeni valamit, mert az sajnos kicsit lötyög (állítólag az összes ilyen), pedig meg van húzva a csavarja. 6-7litert eszik. Ha továbbra sem fog kijönni semmi hibája, akkor mikor lecserélem a jelenlegit már gondoltam rá, hogy kihozok egy újat. 10et csak azért nem adok Neki, mert hátha előjön valami. Utassal is nagyon jó, z750 volt még a nagy kedvencem, de barátnőmmel az kényelmetlen volt. Nem érte el rendesen a tankot, állandóan rám csúszott. Itt nincs ilyen probléma mert hátul is van kapaszkodó meg a tankot is eléri meg alapból más az üléspozíciója. Kuplungkart kell lecserélnem, mert rövidek az ujjaim elérem a kuplungot, de kényelmesebb lenne ha kicsit közelebb hoznám. Egyedül azt nem tudom milyen bukógombát vegyek rá, mivel nem ismerek sok embert akinek ilyenje lenne, nincs tapasztalat. Kinéztem egy sw-motech márkájút, csak nem tudom, hogy mennyit védene egy eldőlésnél/csúszásnál. Ha konkrétabb kérdésed van szívesen válaszolok.
Sziasztok!

@Újabb generációs (2006-2009) FZ1-S tulajok!
10-es skálán mennyire értékelitek a motorotokat és mi az, amit nem szerettek benne?

Köszönöm!
Ez Piliscsaba mellett lenne?
szia

én írtam emailt
Akkor beszéljük meg, hogy mikor és hol lenne a találkozó.
Hívhatnánk Fazer találkozónak. 600, és 1000 egyaránt!
Hejhó!
Ma kapott a masina egy zsír új, gyári - Yamaha Genuine - akkut! Az előző - utángyártott - már igencsak gyengélkedett. Kedvezménnyel lehet most hozzájutni Szegeden, a Yamahában. Ha valakit érdekel, keressen.
Én is elmennék szívesen.
Én benne vagyok!
Az Üvegtigrisnél még úgyse voltam!
30 v 31-én megyek haza, ha addig nem kapsz mástól, akkor én bescannelem Neked, igazi fz1 fazeré.
Privátban szívesen megírom, dobj egy mail-t a warpig@vipmail.hu-ra.
1000-es Monster lesz, amit pénteken hozok el, ha összejön.
Szabad tudni, hogy mennyiért vitték el?

És ami fontosabb: mi lesz helyette?
Csütörtökön eladtam a motorom :( Fájó szívvel néztem ahogy felrakják az utánfutóra, remek kis gép volt.
Bárkinek merem ajánlani, akár kezdő motornak is. Maradok, olvasgatlak titeket tovább és természetesen kérdezek is, ha lehet!
Hali!
Esetleg FZ1N-re nem láttál azon az oldalon, ahol találtad ezt? Megköszönném, ha tudnám hol lehet megtalálni...Nekem csak angol nyelvű van.
Üdv.
Én benne vagyok a taliba is meg a túrába is, de nekem a hétvége jó.
Amúgy pünkösd körül nincs valakinek kedve velem jönni a Dolomitokra? Én még nem voltam arrafelé csak elterveztem hogy idén elmotorozok arra.