Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most láttam, hogy Tiszaújvárosban laksz, van a környéken jó motoros útvonal vagy úti cél? Jó pár rokonom ott lakik, de motorral mindössze egyszer mentem el hozzájuk. Előre is köszi.
Szerencsémre az enyémen gyárilag dunlop volt, sokkal hamarabb elkopik mint a BT20, de jobban is tapadt.
A bt20 egy kemény túra gumi, ami hajlamos csúszkálásra...
Én mindenképp párban mondanám, így a két guminak a profilja,tapadása megegyező lesz.
Éppen itt beszéltek le róla. .-)

A hátsóval nem volt bajom.
szerintem párba tedd fel,
Igen, még a gyári van rajta. És nagyon remélem, csak ezért ilyen rakoncátlan. Egy Dunlop Sportmax Sportsmart 120/70 zr17 m/c 58w gumit tervezek helyette.
jahh ha bt20 asod van akkor ne csodálkozz
Pl egy sima körforgalomban is mindenáron fel akar állni. Márciusban gumi csere, mert úgy érzem kemény mint a bakelit. Remélem az meghozza a várt eredményt.
Igen, a szimeringet is olajat is mindkettőben. Bár nem én, hanem a debreceni Yamaha szervíz. Hirtelen nem tudom hol a számla, így passzolom pontosan mi került bele. Repsol vagy motul asszem.
10w t raktál bele
Túl puha vagy mi a baja mert azt még nem tudjuk
Gondolom, mindkettőben kicserélted az olajat.
Azzal kezdtem. Könnyezett a bal szimering.
egy olajcsere sokat segít...
Nem tudom, lehet hogy csak az első gumi, ami lassan lekerül, de nem igazán vagyunk barátok az elejével.
Asszem az első széria eriggy eleje pont belemegy mindenestül...
Szevassz
Mi a bajod az elejével én az fz6ot már rég eladtam,,,
Nekem a lámpák felett közvetlenül a plexi alatt, ledcsík van ezért nincs szükségem a nappali dslr világításra
Azt hittem még az Fz6n-el akarsz valamit. Valahogy nehezen békülök az elejével...
1000es fazereknek van egy kis gyerekbetegségük,hátsó villa lóg.A villa végén 3-5 mm-t.Ezt kell megoldani. Plusz valószínű rugókat cserélek.
Tavasszal . Hiszen ma is tavasz volt.
Én ma 2 tank üzemanyagot motoroztam !
Mire gondolsz?

tavasszal a lovak közé kell csapni, én majd egy kis futómű tuningba csapok bele.
Majd megtanulunk addig imádkozunk
az lehet hogy erős, csak tudni kéne motorozni is
Dehogynem. Még mindig erősebb a tiéd Viszont a gázreakció nagyon élénk és lentről is erős