Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jááááá
több mint 15 lóerő kicsikart még belőle bammeg apám, így se értelek utol , most már meg csak a piros lámpánál foglak látni
tán power commander került bele
Ma én is mentem egy keveset az Illatos útig Agohoz 141.3Le. és 115.4Nm-re változott a Paripa Agyon dicsérte a Bódis rendszert
Sziasztok, 2004-es évjáratú FZ6-tal akadt olyan gondom, hogy ha bekapcsolom az elakadásjelzöt egy pillanatra felvillan mind a 4 irányjelzö, utána kialszik. Ha kikapcsolom, kb 20 másodpercig nem müködnek az irányjelzök, utána minden hibátlan. Köszi a segítseget elöre is
Ha valakit esetleg érdekelne!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
az enyém narancs volt, de azon tuti hogy nincs rajta a színkód...
Vagyis valami kód lehet hogy van, de azzal semmire se mentek!Kecskeméten egyszer beakartam "méretni", de pontosat ők se tudtak mondani.
Egy jó szakember kell, meg egy minta,,,,
Köszi de nekem fekete a mocim és narancsra szeretném festetni ezért kellene a kód nincs valakinek egy narancsszínű aki meg tudná adni?
Én csak 30-at, de drótszamárral.
Ügyes vagy!
ma nyomtam 40 km t kicsit hűs volt, meg csúszkált
Használhatnál most már nappali világítást is a tompított mellett, ha szeretnél. Most már engedélyezik.
Nem lett rossz, az én első lámpáim össze vannak kötve, egyszerre világít a tompított, így sokkal jobban észrevesznek még nappal is.
Na meg karira beszereztem magamnak 1 részleges neon zöld probiker kabátot.
Ülés alatt nézted?
Sziasztok tudnátok abban segíteni hogy a fz6 nak honnan lehetne megszerezni a gyári narancssárga színkódját
A LED-eknek alapvetően nem a nagyobb feszültségtől lesz bajuk, sokkal érzékenyebbek az áramerősségre. Erre pedig nem feszszabályzó, hanem áramerősség regulátor a jó megoldás, pl egy LM350 jó alap erre.

Viszont ezek a "12V LED szalagok" és a gyári, dobozba kerülő pótféklámpák is úgy vannak méretezve, hogy simán bírják bármilyen regulátor nélkül, szóval no para.
A gyerekek elég komoly karácsonyfát csináltak a v47-ből:

http://youtu.be/WxUwbCPC94c
Feszültségszabályozó gondolom. Asszem kérdeztem is, hogy álló vagy járó motornál próbáltad az ellenállást, mert a LED-ek érzékenyebbek a feszültség értékre. Mivel ez lényegében egy dióda, aztán nagyobb áram hatására átégnek a rétegek.

Remélem ez a gyári LED csomagnak része lesz, bár sehol nem találtam mit tartalmaz pontosan, csak fotókat a cuccról.
Én is ilyen karokat használok és tökéletesen megfelel.
Bár szerintem a kuplungot nem lehet könnyebben mozgatni.
Na, akkor majcsak meggyün mán...

Annyit még elfelejtettem, hogy a ledek elé bekötöttem valamit, amit nemtomhotyhínak, de elvileg nem enged, csak 12V-ot a ledekhez, hogy az élettartamuk hosszabb legyen. (Mert ugye elvileg a masina ettől 1-2-3 V-al többet tölt menet közben, s az állítólag nem hasznos a ledeknek...)
Fasza lett!

Írtak a macskazabálók, futárnál van az én cuccom is...
Király lett!
Videó a dobozvilágításról!
Kösz mindenkinek!

UI: a fekete hacukában a háttérben sunnyogó alak én vagyok...
A vám átvilágítja az összes csomagot, megnézik a ráírt árat is. Ha ők úgy ítélik meg, hogy a 20db iPad 4 az nem 6dollár Kínában sem, simán kibontják, és levámolják. Ha kifizetted a vámot, megkapod a csomagodat. A drog is feltűnik nekik...
Ezen az oldalon vannak újabb változatú karok (recézett kivitel) és a felhajló változatok is. De megtalálod a normál változatot is, ha beírod a motorod típusát.

A kábszer millió csatornán dől be szerintem. Millióan terítik...