Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó áron vetted, most kb 13ezerre jön ki a 2kar. Kicsit másképp is néz ki mint a Tied. De majd februárban rendelek én is belőle.
El se tudjuk képzelni, mennyi kábítószer jöhet így az országba...
A karok 7800 Ft-be kerültek átszámítva dollárról. Neten Paypallal fizettük, és kb. 3 hét volt a postai út ideje. Nem volt vám, meg szállítási díj. Kis értékű, könnyű postai csomagokat nem piszkálja a vám.
Tényleg. Vicces hogy pont ez a méretpár hiányzik, mert most már szinte bármelyik utcai motorra feltehető a gumijuk, olyan széles méretválasztékban van.
Nincs méret...
Kezdetnek vehetnél TKC80-at a Fazerre
Ma mentem egy rallisra átépített XRV-vel bütykös gumival a sáros földúton. Végleg elvesztem...
Norci!

Neked mennyiből értek ide a karok, ha nem vagyok indiszkrét?
Volt vám vagy bármi egyéb költség?
nekem eddig ez egyértelmű volt , talán a megfogalmazás már nem az
Ez a megoldás nagyon tetszik .
szerintem én is megcsinálom majd
köszi
ahogy mondta a kollega a 2007-8 as bol van 78 lovas
A 2004-2006 os fazer is 98 lovas ;) van van belöle butitott kivitel.
Pompás. Szívesen.

Én még nem tudtam kipróbálni, ezektől a macskazabálóktól még mindig nem érkezett meg a doboz... Nem mintha használnám, de akkor is kezdek befeszülni...
Sziasztok!

A diódás kapcsolási rajz bevált: műxik a dolog!
Pozíciókor halványabban, fékezéskor pedig teljes fényerővel világítanak a LED-szalagok! Végül 17W 39R-es ellenállásra esett a választás, alig melegszik.
Igyekszek majd videót is feltölteni.
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
78 paci van a forgalmiban, 2008-as gyártású. Tiszta már minden :)
mi van a forgalmi írva, mennyi kw?
Ha kételyeid vannak, akkor menj be egy yamahába és alvázszám alapján megnézik neked.
Köszönöm!
Igen Paypallal fizette ki a cimborám.
A netes fizetésről bővebben ITT olvashatsz. (tekerd lejjebb)
Most hívtam a shoxosokat.
Elvitték már a bukócsövet
Azt még megkérdezhetem, hogyan fizettél? Paypallal kell?
Csak külföldi oldalon van összefoglaló, de valami úgy volt, hogy 2004-2006, FZ6 első széria, 98 LE. 2007-ben jött ki a 78 lovas, elvileg EU-s piacra szánták (tudjátok pár nyugatabbra lévő országban vannak korlátozások teljesítmény téren) és 2008-ban jött ki az S2-es, 98 LE és ráncfelvarrott verzió. Röviden, tömören
Igen, ezüst-ezüst, 78-as. Azt tudtam hogy nem S2 (olcsóbb azoknál :) ), csak ezt nem, hogy 2006-2007 között a simába is volt változtatás.

Köszi mindenkinek mégegyszer :)
Örülök, hogy a fekete nem fakul annyira mint a szines. Én is garázsban tartom letakarva. Én is a rövid ujjaim miatt rendeltem, és a design miatt , meg soha sem árt ha van egy tartalék, ha törne legyen mit feltenni rá.
Ezüst blokkos, ezüst vázas, 2007-rd? Akkor 78 lovas kell legyen.
Volt itt már erről okoskodás többször is

Első fék is kicsit más az S2-n, meg a tankfelirat vagy mi.
Köszi,
Na ez az, a leömlők mögött van a víztartály nekem is, mégse S2.
Ezt nem tudtam hogy a sima változat is változott 2007-től.

Ha jól értem akkor volt az első FZ6 '04-'06-ig, majd '07-ben frissítették (ez van nekem), ÉS mellé jött az S2 változat (fék, műszerfal más, fekete váz, blokk, én ezekről ismerem fel az S2-t). Csak azt hittem az enyém ugyanaz mint a '04-'06-ig, de nem, mert a sima is frissült. :)

És ha minden igaz az én változatom ('07-től, és nem S2) az nem is volt minden piacon elérhető. Legalábbis a Brazil youtube videókon csak az analóg fordulatszámmérős mocikat látom, ami akkor S2 :)