Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

finoman meg kell csiszolni, nem vészes ez.
elviszed egy jó fényezőhöz, tudni fogja mit kell csinálni....
Yamaha fz6 tank alatti vázrész falvastagsága hány mm? Azért kérdezem, hogy ha azon a részén karcolódott meg a váz akkor van-e lehetőség az eltüntetésre.
Üdv a fórumon!
Mindenkinek köszönöm a hozzászólását!
üdv!
már több mint egy éve olvasom a fórumot, és február óta az adatlapom is ki van töltve de eddig nem írtam

most már azonban csak megtöröm a csendet

én pl amikor vettem a gépezetet, úgy beszéltem meg az eladóval, hogy együtt elmegyünk a vizsgahelyre, ha minden rendben akkor én fizetem, ha valami nem smakkol akkor ott egye meg a fene őt is, meg a motorját is

szerintem ez egy elég korrekt megoldás
Mindig te fizetsz, mindegy, hogy adsz vagy veszel

Én eddig egy járművet vettem, ott úgy alkudtunk meg, hogy 530 helyett 500, de akkor én fizetem a vizsgát, ami egy 20-as volt. Szerintem is a legjobb, ha időben tisztázzátok ill. alku tárgya.
Ugy korrekt, ha az elado fizeti az eredetisegvizsgat, reven o tanusitja, hogy amit ad, az nem lopott/jogos tulajdona. En mindig igy adok-veszek. Aki eleg fifikas, az belekalkulalja az eladasi arba. Amde mindig is megegyezes kerdese. Van, hogy eladokent en fizetem, de a vevo csinalja a "hercehurcat". Vevokent pedig en csinaltatom, de annyival kevesebbet fizetek a gepjarmuvert.
Te fizetsz, hogy elvigyem a kocsidat! Így jó lesz?
Egy kérdés! Fazer-re valaki rakott olyan kuplungbowdent ami az idom nélkülire való? Állítólag könnyebb behúzni a kart.
Elég hiénázás szaga van ha alku után benyögik hogy fizess.
Előre hányok mert most készülök kocsit feldobni egy kocsit a netre.
Ìgy van.. Mennyi kìnzó kérdés merül fel egy sima eladáskor.
Szerintem ő lenne az eladó.
Ez többnyire a vevőt terhelő költség, de ha ügyes vagy akkor esetleg a véteárba bele tudod alkudni akár részben akár egészben az eladó fizesse.
Üdv.
Én mikor vettem a motoromat, számítottam rá egyből, hogy azt is ki kell fizetnem, meg se fordult a fejemben, hogy az eladó állná, főleg azért mert az átíratásnál Nekem kell vinnem az okmányirodába. De ha valaki bele tudja alkudni pluszba akkor az ügyes.
Nincs szabály de a bánatba...............mért kéne nekem mint eladónak fizetni?
Sziasztok!

Eladáskor az eredetiségvizsga díját ki állja? Van erre valami szabály? Szükséges egyáltalán? Vagy ha a vevő ragaszkodik hozzá, akkor fizesse ő?
sajna fzs-re nem jók ezek
Megjött a Givi Tanklock XS307-es tanktáska. Ráraktam a gépre, patentul áll nagyon.
Pont elférek tőle, és a tartályhoz sem ér hozzá. Ajánlom mindenkinek.
109 euro volt a nímet íbén a felfogató-gyűrűvel együtt. Hamarosan teszek majd fel képeket is.
Üdv!

Akkor ez egy ilyen gagyibb - komolyabb elnevezés bürokratikusabb elnevezése nem.
(monokey, monolock)
A biztosítóknak azt kívánom szar..nak gec..
Aham, az lehet. Nyilván amint lehet mennék máshoz, vagy ha más nem akkor kivonatnám forgalomból.
Volt rá példa hogy nem okoztál semmit és emelt mert benne van az apróbetűsben hogy emelhet.
Én úgy értettem, hogy vagy kidob, vagy ha nem is dob ki, nagyon megemeli a biztosítást. Az lehet, hogy mikor 0-rol indulsz, akkor ez a legkedvezőbb, de ha törsz valamit egyből valami brutális összeget kell fizetni. És nem is biztos, hogy egyből otthagyhatod. Most 12 ezeres biztosítás egyből 80ezerre ugrana, ha balesetet okoznék.