Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kitehet, de nem akkor amikor kárt okoztam, és pont fizetni kellene. Utána, ha már fizetett, és úgy dönt, hogy kockázatos vagyok akkor igen. De nyilván erről tudat, és megyek máshoz. De ha biztosítóknak is van valami közös fedezeti biztosításuk, szóval max az fizet, mivel én mindent betartva fizettem a díjat. Szóval perelhet, csak sok értelme nincs.
Ez így nem teljesen pontos.
Ha geci kitehet a pi....ba ha úgy dönt hogy kockázatos vagy.
És ha szőzős-nemfizetős a károsult perelhet is téged.
Mert nem fizet eleget neki.
A K&H-ról van egy gyönyörű történetem, de nem írom le, mert nagyon hosszú. A lényeg, hogy az én szememben már leírta magát a társaság...

Egyébként meg ki-ki beírja valamelyik biztosítós összehasonlítós oldalon a maga kis adatait, és meg is van, hogy kinek melyik a legolcsóbb...
őőő, mivel kötelező felelősség biztosításról beszélünk, ha nem vesztettem el a fonalat, neked ugyan mind1, hogy geci-e, ha fizetnie kell, mert nem neked fog fizetni, hanem annak akiben kart csináltál
+1
Kb a legolcsóbb biztosító, remélem nem, akkor lesz g&ci mikor fizetnie kell. Jah és azt a zöld nemzetközi lapot küldi automatikusan. Nem úgy kell kikönyörögni.
Nekem 23-24 ezer lett volna biztosításom, hogy 2 napos volt a jogsim motorra. Fateréknak kocsira signal van, mert valaki faluban megmondta, hogy az a jó. Annál 60 ezer lett volna ugyanez.
Köbe biztosító....
reggel óta próbálom őket hívni, hogy ezt hány évre számolták ki, de nem veszik fel. Szerintem nem merik....
Más:
351FZ-konzol kell a Fazerhez mondjuk egy 46 literes Givihez? Megfelelő? Elég?
Illetve mi a különbség a Monolock és a Monokey rendszer között?
K&H biztosítónál kalkuláltass 1-et.
még, hogy drága a lánc 5ezer
Mondjuk, ha csak 10ezer km-t bír ki, már lehet megéri.

http://www.shox.hu/cikkek/shox...
Írd csak be a keresőbe, hogy "adatlapkommandó"!
Mire gondolsz?
Jah, és vigyázz az adatlapkommandóval, csak szólok!
Elég öreg az enyém, én nem vagyok elég öreg!
Vegyél te is öreg motort, ennyi a titka
Jó neked!
Nekem fele ennyi sem, tokkal-vonóval
Kb 10 éve ennyit melózom és szombatonként ráverek még 5-öt.Szabi évi 1 hét aprónként.
Szemét a főnök na..................ez van.
Corvinusnál láthattál, arra járok haza.
Mérnöki fizetéssel egyenlőre nekem sincs gondom, de kinek mik az igényei. Kicsit fáziskésősen válaszoltam. OFF
Nem normális. Milyen biztosító ez? Autóklub?
Nekem idén 8892 Ft lesz...
Sziasztok!

Szerintetek ez normális:
"Díjelőírás: 2014.01.06-2015.01.05-ig: 37595 Ft
Tagdíj: 1800 Ft
Baleseti adó: 11279 Ft
Fizetendő díj: 50674 Ft"

50 pénz egy motorra évente?
Amikor megvettem a motort 22volt.....
Nem tudom mennyire vagy otthon a mobilhálózatokban, de nézz körbe nyugodtan Én két nap alatt 22 órát melóztam. Jól kezdődik az év...
Hali üdv mindenkinek.
Tegnap értem haza Osztrákbol voltam a Graz-i lousban. Sok apróságot sikerült beszereznem többek között 2db kormányvég indexet. Ma be is esztergáltam a súlyokba szerintem elég klassz lett.
Nekem idén pünkösd környékén a Glósglokner/ Dolomitok a célom.
Buék mindenkinek széles utat meg gumifákat...
De 40 körül már sokszor csereérett a láncszett, főleg, ha kattog.
Ciripelést említve mi a vezérműláncot elemezzük. :-)
36000km van benne. Gyári lánc.
A megadott nyúlást még nem érte el. Sőt, még nem is kellett utánállítanom sose. Egyszer húztam a feszítőn kb. 2-3 menetet, de az már soknak bizonyult, úgyhogy visszaállítottam.
A hangja zavar. Nem is ciripelésnek hívnám, hanem kattog.
Gondoltam arra is, hogy nem a lánc adja, hanem valahonnan a váltóból jön a hang. De leszedtem a láncot, és csak az első lánckereket tekerve, nem lehet hallani.