Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emlékszem, régebben említetted már hogy 60-70 ezer környékén cseréltél, ezért vaciláltam a cserén. De mikor megmutatta a régit láttam hogy meg volt nyúlva.
Én először 60-70 ezer környékén cseréltem, mert már kezdett ciripelni. Utána vagy 10-20 ezer km-ig Hondás, fütyülős hangja volt, majd átlagos, de most megint kezd időnként ciripelni.
Én is így gondolom, de teljesen megbízom a szerelőben.
Sajnos, nem ! Ezzel a szerelőm foglalkozik. Megkérdezzem tőle?
az elsot cserelni kellene...
a lanc nyulasat is nezd meg......megnezed, hogy mennyire lotyog a lanc, aztan forditasz a kereken, es ujra megnezed a lotyogeset.....ha nagy kulombsegek vannak, es esetleg erzel rangatast menet kozben a lancon, ha feszes akkor lassan az is mehet(a lanc szakaszosan nyulik...)
en is csereltem csak elsot, de utanna ropogott, mig oda nem kopott....jo sokaig
a legjobb ha egyben csereli az ember, csak dragaaaa....
igaz lattam mar olyan lacot is amirol mar par gyuru is le volt torve, kopva, es ugy is mentek vele
Kicsit ciripel? Szerintem az alap, a feszítőt ha leveszed látszik hogy mennyi a nyúlása ha sok akkor csere érett nem?
Boldog új évet drága barátaim!
Remélem gurulunk idén együtt... :D
Az első kerék cápafogas.
Helló motorosok, lenne egy kérdésem.
Az egyik kép a fz6-om hátsó a másik az első lánckereke.
Szerintetek megérettek a cserére?

Amikor megpörgetem a kereket akkor hangosan kattog valami. Az első lánckerék felől jön a hang.

És még így a képen vettem észre apró repedéseket is. Abból lehet gondom?
Köszönöm.

Közben keresgéltem, mert ugye googli a barátom:

http://internationalmotoparts....

én baloldali ülésidomot keresek, és úgy tűnik itt találok is.
Át lehet váltani inglisre... miután belementél az online katalógusba, és kiválasztottad a gépedet...
ilyen oldal emberi nyelven?
Itt lehet utánanézni a cuccoknak.
Nem tudod a gyári vezérműlánc cikkszámát?
43.000 km van a motorba, igen kicsit ciripelt már. Az az igazság, hogy én vagyok a negyedik tulaja, és az előző gazdái le se szarták a karbantartást.
fzs 600 alkatrészek eladók. túra plexi, LSL állitható kormány gátló, lucas kormány,fék tárcsák , K&n sport lég szürö, új gyertyák , új fék betétek stb sok minden bontásból és hivj bátran 06704275150
fzs 600 alkatrészek eladók. túra plexi, LSL állitható kormány gátló, lucas kormány,fék tárcsák , K&n sport lég szürö, új gyertyák , új fék betétek stb sok minden bontásból és hivj bátran 06704275150
Hány km van a motorba, hogy vezérműláncot kellett cserélni? Kezdett már ciripelni?
Remélem összejön, csak a 695-ből konkrétan 1 példány eladó most. Tavaszra remélem változik a helyzet.
Ha jól emlékszem, 26.000 körül volt a lánc, munkadíjjal együtt 58.000 fizettem.
Heló!
Buék!
Mennyibe került a vezérműlánc? Munkadíj?
A vez.láncfeszítőt nem cserélték?
Milyen hangja volt előtte?
Lehet az enyémen is cserélni kell.
Köszi
Köszönöm szépen, azonban csak gyári hasidom érdekelne...
Bocs,hogy beleszólok,de ha érdekel hasidom nekem van eladó több is!
Itt a link http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Bocs, azt hittem, hogy Zack vesz. de így is érdekel Egyszer vezettem egy 695-öst nagyon jó és könnyen kezelhető volt igazi kanyarvadász. Remélem, hogy mihamarabb sikerül a vétel
Mark!

Ha esetleg megválnál a hasidomodtól, kérlek jelezz!