Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom tőlem akartad kérdezni

695-öst nézegetek, de 1000 ie is szóba jöhet. Minden attól függ, hogy mikor tudom eladni a gépet és akkor milyen lesz a felhozatal.
Melyik lesz
Úgy van!
én ma toltam,egy kört , de kicsit hűs volt
Ducati Monster
mi lesz helyette
Eladni a Fazerem (szomorú szívvel, teszem hozzá) és venni egy Szörnyet helyette.
Szlovákiát mindenképp meglátogatom. Szlovénia is jó lenne, vagy egy Ausztria.
B.U.É.K. !
Végre elhoztam a gépet a szerelőtől! Szelepállítás, szinkron, vezérműlánccsere! Hihetetlen hogy ennyit számítanak a jó beállítások. Semmi zörgés, hangja mint a villanymotornak. Mutatta a szerelő a diagrammot javítás előtt és után, hát volt különbség! Dobozvilágítás témában két kép ( ledszalag, méterenként 120 db. piros színű!):
56510 számú hsz-ben leírtam, miért nem bontom szét egyelőre.
szerintem könnyebben eladnád, ha levennéd az extrákat róla és olcsóbban tudnád árulni
Ketten megnézték, az egyiknek nem tetszettek az esztétikai hibák, a másik drágának találta.
Mindkettőt megértem...

Úgy vagyok vele, hogy ha lesz egy konkrét XTZ, amit megvennék, esetleg megveszek, akkor lejjebb viszem az FZS árát annyira, hogy hamarabb elvigyék...
Mostar az jó hely, Buborék barátommal csúnyán berúgtunk
2014-es tervek?
Nem tervezem még lecserélni a gépet, nagyon meg vagyok vele elégedve, és csak őrült pénzmennyiség hozzáadásával tudnék kategóriákkal jobb gépet venni. Szóval még tart a szerelem.
Míg kitavaszodik egy kis szerelés:
- próbáltam egy féklámpa villogtatót beszerelni a dobozhoz, de két délután tartó próbálkozás után feladtam, és beszereltem a kocsimba. Egyszerűen nem jött össze inkább feladtam.
- gomba helyett bukócső csillogós ezüst mint a váz, oldalsztenderre egy kihajtást könnyítő felhegesztése, és az egész oldalsztender is a felfogatásával együtt csillogós ezüst, ha már az ezüst váz végén van.
- Túrát több egynaposat tervezünk majd a csapattal Ausztriába, és Szlovákiába.
- Idén két hosszabb túrát szervezünk a nyár elejére egy 3 napos Magas Tátra Zakopane.
- A nyár végére egy 6 napos Bosznia-Hercegovina, Visokó-i piramisok, Szarajevo, Neretva völgye, Mostar Dubrovnik útvonalra.
nah, ki jön motorozni
olvastam a hirdetésed, nálad van érdeklődő
No, 2014-re kinek, milyen tervei vannak?
Motoreladás, motorvétel?
Extrák?
Túrák?
BUEK
Kilométerekben gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!
b.u.é.k
Még az eladási árról szó se esett nah majd beszélünk róla,,,
Kamatmentes hitel? Nalam jo vagy. ;)
Drága gyerek vagy Te
Peti, miert nem veszed meg az enyemet?
szia!

nagyon jó gép, azt hinné az ember hogy nem pedig de, az...

ezt jól megaszondtam buék
utolsó space nem kellett volna
ne habozz ha van valami jó állás ajánlatod
Mi a program mára négykézláb csúszás