Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah én a 130 lóval kalkuláltam

de a fazerre 16ezer ad, pedig 22-t fizetek
Kiegyezünk 2 vel?
akkor a végén lesz az 3 tank is
Én is kalkuláltam neten oszt 23400 jött ki.

Mostmár rákérdek a rohadt adóosztájon hogy mennyi is egy triumph adója.

Rákeresek a papírra.Csak nem vagyok egy rendszerető ember.Úgyhogy túrnom kell.Talán hétvégén meglessz.
kalkuláltam neked egyet, és 28800 jött ki
Az nem lehetséges, hogy két összegben fizeted be és 14400 x 2 fizetsz végül?
Általában csak 2. figyelmeztetésre fizetem ősszel.Szal meglehet hogy ez jön.
Találtam egy 799 forintos pótlék csekket míg kerestem azt a szar papírt.
Úgyhogy ha sittes IP címről írok nem lesz meglepő.
mindjárt rád törik az ajtót az apeh kommandósok, hogy csalód az adót
Frász tudja hogy van.15 körül van a kocsi és fizezek 30 valamennyt.Nincs meg a papír de kikeresem valamikor.
akkor értem a 6 évvel fiatalabb és 10 lóval erősebb persze, hogy kevesebb az adója
2009-es és nem speed hanem street.Csak 106 ló.
Ezt most, hogy? 25 kw-os papírjai vannak?
fazer 95 ló 22ezer az adó
triumph 130 ló 15 ezer alatt
Itt nem számít a tulaj kora, meg semmi, itt a jármű kora és teljesítménye számít.

Egyébként most nézegettem kalkulátorokat és 16 ezerre jön ki. Ez hogyan van? Most csökkentették az adóját? rezsicsökkentés?
Akkor kb egész évre így maradhatna
Bár biztos parás érzés úgy menni, hogy nincs biztosítás, bármi szar van, te vagy a hibás, még akkor is ha nem.
És jók a fékek vagy betétcsere lesz?


én ma mentem, de nem csak a hátulja firkált, hanem az eleje is
Akkor én jól jártam vele mindenképp:) Lehet azért nem írta be mert látta motoros gyerek télen is akar menni pár kört :D
Szerencséd lehetett vagy csak a szokásos egyik így másik úgy értelmez szabadon magyar mentalitás.
Dec 17.-én átirattam és ki is vonattam egy kocsit.
Így lesz időm eladni a meglévőt és a biztit átírni,vizsgáztatni.
És simán beírták a forgalmiba Kivonás:2014 06 17-ig.
Érdekes 2013.09.09 én vontam ki és nem írták bele
Én mindíg lenullázom magam.Ha más nem pofáraesem.
Aki szerintem s1000rr-t vesz annak nem igen kell spórolnia :D Én is csak azért vontam ki mivel mikor vettem a motort azért lenullázott kicsit(2,5 misi) ezért mentem is csak idén 4500 km körül. De jövőre már nem kell aggódnom ezt az évet kíbirtam egy kis nélkülözéssel :)
2013 Dec 17.-én még beírták.
Így van nem írják bele:) Én is lestem mikor mondta a nő de nem is baj ez :D
Ezért kell venni 2013-as S1000RR-t 4,5-5 milláért hogy spóroljak egy kivonáson évi 30 rugót.
komolyan tavaly még beírták
Csoki

Akkor spórolsz vele a legtöbbet ha erős és fiatal motorod van. Ezért is vontam ki én is most. Én kb 20-25 öt spórolok meg vele:) Viszont forgalmiba már nem írják bele hogy ki van vonva szóval télen is lehet menni,csak a rendőr ne kérje le az adatokat az a lényeg :)

Üdv
Talán 15e-ret fizetek adóra..........vagy kicsit lejjebb.Vén vidéki mókus vagyok gyenge motorral.
És nem vonattam még ki csak most egy kocsit.