Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Grat az új géphez! Aztán ésszel a hideg időben, kaptál egy pár új newtonmétert!
grat a motorhoz, bánj vele legalább olyan jól, mint a fazerrel.
Most akkor két motorod van jelenleg?
Hát, nagy problémám nem volt a géppel, csak fejleszteni akartam. Az ezres CBF mindig is nagy álmom volt. A TDM-ről lebeszéltem magam, az is ugyan ennyibe került volna, és szerintem össze sem hasonlítható a két gép. Ami meggyőzött a kiszemelt áldozatnál, az ABS, a három színrefújt doboz, no meg az, hogy 5 évvel fiatalabb, mint a Fazer.
Majd rakok fel képet, már csak azért is, hogy fényképezgethessem.
Keresek 2004es fz6n-re jó állapotú kuplungkart és kormánysúlyt. De lehet érdekelne még egy balos lábtartó is. Ajánlatokat privátba a lacc19 kukac citromail pont hu címre várok. Köszi! :)
További kellemes ünnepeket mindenkinek!
húú, gratulálok!
hogy hogy lecserélted a fazert
Nem fogja elküldeni.
jó de te majdnem a határon lévő őrbódéban laksz
Nekem a határ oda-vissza már majdnem egy tank benzin (280)
Ahol van a termék az 330 km. Viszont ha elküldi gls-sel akkor 2 nap alatt itt van, és csak 15 euróba kerül. Ebay-en nem hirdet, pedig az lenne a legegyszerűbb.
ízlések és pofonok .-) én direkt nakedet kerestem, h ilyenek ne legyenek rajta .-)
fz6 oldalsó idom nem olcsó,de nagyot dob egy motor kinézetén, azt írja apróbb karok találhatók rajta :link
Ha érvényes a "Buyer Protection" (pl ebay-en keresztüli vásárlásnál), akkor a vásásárlástól számítva 45 napod van kifogást emelni az adásvétellel kapcsolatban.
még annyit -várd ki még jó idő lesz és egy jó cél ,hogy hova menjél motorral ha nálunk beszerelik azt az 5-600 kamerát amit beígértek ,akkor érdemesebb lesz a szomszédéknál gurulni -bár reméljük a kamerák csak a lakott terültekre jutnak
hát kint nem vernek át az biztos ,de érdemesebb kimenni érte ,mert hozzánk nem szívesen küldik ,van aki az e-bay -en is hirdeti amit a willhaben -en találsz ott működik a dolog .Én pl .most karácsonyra x-boxot vettem egy graz-i csajtól a fiamnak ,de elmentem érte.
Éppenséggel voltam, ami a szép új CBF 1000-res paripa hazahozását jelentette! Juhéjj. Az öröm nem volt felhőtlen, mert a ködben örültem, ha kiláttam a bukómból...

Apropó, nem tud valaki olyan weboldalt, ahonnan lehet letöletni szerelési kézikönyveket? Eddig csak fizetőst találtam...

És van egy szép és jó Fazer eladó.
A legtöbb gondot a szemét labanc eladó okozza aki egész egyszerűen nem volt hajlandó eladni magyarnak.
Még úgy sem hogy bécsi címre kellett volna postázni.
Skacok, de jó volt kerülni ma egyet...
Kicsit megjárattam a masinát, szépen megy...
Ti nem voltatok gurulni ebben a szép időben?
A PayPal-os vasarlas felteteleinel nem tudom mire gondolsz, de a paypal lenyege az pl, h 14napig talan, vissza tudod hivni a penzed. mert amikor levonjak toled, elvileg nem kapja meg az elado, csak amikor te bekattintod, h atvetted rendben a csomagot, vagy bizonyos ido elteltevel.
Én erre gondoltam: http://www.willhaben.at/iad
jó áron szokták itt hirdetni a dobozokat. Néha 40-50 euroért olyan van, ami nálunk csak 40 ezer forint felett van csak.
Paypal-lal lehet úgy is fizetni, hogy én írom ki a fizetés részleteit? Vagy az eladónak kell?
Ilyen dhl vagy gsl utánvét külföldről meg nagyon drága lehet.
Mondjuk annyi, h nem kif. aprós oldal volt, hanem ebay.de.
Én csak tőlük: http://ricambiweiss.com/en/ rendeltem 2x 1-1 motortartó bak szettet. PayPal-al fizettem. Ugyan DHL vette át tőlük a csomagot, de nekem már a Posta adta át. Gondom nem volt még vele.

Most az olaszoknak is PayPal-al fizettem.
Sziasztok!
Nagy ráérésemben azt gondoltam ki hogy megnézném a paripán a Diagnosztikai módot de tapasztalat hiányában nem merek hozzáfogni.Valaki csinálta már?Örülnék egy magyar nyelvű leírásnak is hogy mit hogyan kell csinálni.Elbaszarintani nem szeretném ezért ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatba ne tartsa magába!
Köszi!
Itt ki szokott osztrák aprósoldalakaról vásárolni?
Találtam valamit, ami jól van árazva és meg is venném, de mennyire lehet bízni bennük? Mi a tapasztalat? Hogyan szokták kifizetni a termékeket? előre utalva, utánvét?
Utánanézetem és a GLS elhozza 15 euroért azt a csomagot.
Nos az lett a vége, hogy lerendeltem innen: webmoto.it 154 €-ért, a v47-es dobozt, és további 27,65 €-ért a féklámpát. 17,00 € a postásé, és így cirka 59e Ft-ból megvan minden.
eladta a fia motrat a dobozok nelkul, az uj motorhoz meg nem talalt, igy arra mast vettek.....nem volt panasza ra....nekem is ajanlta, csak nekem nem tetszett annyira es az oldaldobozokba mar beleraktam a penzt igy sajnaltam kiadni ra 55000et
Köszi azért. Meg lehet tudni, h miért adta el?