Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fejet felrekani
extrém módon ragaszkodó bogarak ellen nincs valakinek valami jó ötlete
Én minden ételt borral készítek. Néha jut a fazékba is...
Próbáld ki de adj esélyt az aligátornak is.
Én még nem kóstoltam.
Van aki szereti az aligátorokat is.
Ki lehet? ....még nem próbáltam szétszedni..
Szerintem jó találmány a beépített napszemüveg, én szeretem. Csak, hogy ellenkezzek. :D
Hát cseréld ki a szíjat!
A dulpa d csatot épp ma hordtam el mindennek már sokadszorra....amikor elér egy kort vagy használatot akkor összepöndörödik kissé a szalag és nem lehet meghúzni.....utálom már eléggé pedig a sisak az eddigi legjobbam és nagyon kedvelem...
Nekem a szemem miatt nem jön be a napszemüveg.
Túl sötét a beépített.
Állandóan fel le kapcsolgattam ahogy változott a felhőzet.
És az is idegesített hogy ha lenéztem már nem takart.
Túl sokat műtötték a szeme így nehezebben vált a fény-árnyék gyors változásakor.
Nekem HJC van. Két dolog miatt tartottam meg. A duplaD csat és fasza plexik miatt. Van hozzá 5 plexim, víztiszta és arany is. Én is cserélgetem, ha olyanok a fényviszonyok. Még jó, hogy elfér az ülés alá.
Én nem.
3 évig egy ilyenem volt.
Majd eladtam és vettem egy RS-2-est ugyanettől a gyártótól mivel picit nehéznek találtam.
A napszemüveg és felhajtós mechanika túl van értékelve.Egy füstszín plexivel a nap 90%-ában elvagyok.
Csak tök éjszaka kezdek kóvályogni mint a döglégy mikor már nem látok a sok bogártól.
De akkor plexicsere víztisztára oszt annyi.
csodálkozok, hogy egy 25ezeres sisaknak 5 csillagos töréstesztje van.
Mibajvele?
Ha ez a cél 20-25e-ért nézz egy 777-es marushint a yamahaworldben.
Egy 12e-ret minimum spóroljatsz és alkudozni is lehet velük.Tehát lehet többet.
A sisak meg igen jó.Az AGV meg elég zajos és panaszkodnak a minőségre is.
Így is lehet nézni, de ha stunt-olni akarok, (amúgy nem az én világom) akkor mégiscsak felvenném a drágább, és elvileg jobb sisakot. Mert 150e lehet, hogy lesz másikra, ha elbafom, de fejem biztos nem. .-)

Inkább olyan sisak kellene, amit ha mondjuk eltűnik a kocsiból, akkor nem vágok eret magamon, és nem bánom, ha karcos lesz, vagy ilyesmi.
azt hittem az, amivel mehet az egykerekezés meg a stunt, mert nem sajnálod. így világos.
A játszós -ra úgy gondoltam, mint amikor azt mondom, hogy játszós ruhában megyek ki segíteni apámnak fát fűrészelni. Amit nem bánom ha kiszakad, vagy piszkos lesz.

Van amúgy egy Shoei Neotech sisakom, ezt csak bedobnám a céges autó puttonyába, ha hirtelen kell, ki akarom hozni a gépet munkaidőban, akkor ne kelljen hazamenni sisakért. Meg ha esetleg utas adódik, akkor legyen valami amit fel tud venni hirtelen.
mit jelent az, hogy játszós sisak?
Én már nem veszek, csak olyat, amiben van napszemüveg. De ez szubjektív dolog, a lenti sisakot meg nem ismerem... alapvetően úgyis akkor fog eldőlni, amikor felveszed, esetleg ki is próbálod menet közben...
Ez jó lehet játszós sisaknak?

http://www.shox.hu/agv-k3-buko...
5050-es nem-vízálló hideg fehér 60db/méteres van otthon, de én csak január közepe felé leszek Pesten.
Emailbe megbeszéljük..adatlapomon.