Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A baratomnak v47 volt es mondta, hogy eladja....most rakerdeztem de azt monja, hogy mar eladta 55.000ert
Én hónapok alatt nem találtam 351fz doboztartó konzolt használtan, így vettem újat 18e ért, meg talán 5e volt az m5 platni. Használt dobozban gondolkodtam, de menthetetlenül megtetszett a v47, az pedig nincs használtban. Elvileg találtam kamionost, aki jár Olaszo.-ban ha februárig ideér, akkor márciusig még megcsinálom a világítást+féklámpát.
Az e460 ugy lett, hogy 7000 ft-ert kaptam egyet ami karcos volt es nem volt kulcsa. A kulcs kijott 1300 ft-bol, es a festes meg anyagar lesz.... ja es platnit is kaptam 5000 ft-ert. majd lecserelem jobbra, ha kapok olcson valami szep monokeyt....
Én is az e460-ban gondolkodtam, csak vesztemre megláttam a v47-et. Sajnos az én mikulásom addig nyújtózkodott, ameddig az én tárcám ért, így doboztartót már hozott, és még talán egy doboz bele fog férni hátra. Oldalra, majd talán jövőre.
a régebbi 1000re meg nem lehet feltenni a v35, de én akkor is felfogom,,,
en is Givit valasztottam.....oldalra v35, hatul egyelore e460 van, vagyisz lesz mert meg a Karacsonyfa alatt vannak
Nevezz márkabuzinak, de nem akarok kicsit olcsóbban olyat venni ami nem tetszik. Akkor inkább robotolok érte még egy kicsit. .-)
Hát a márkaérzést valóban nem lehet mással pótolni
Köszönöm. Közben keresgéltem a v47-et 209 euróért el is küldik a németek, az olaszoknál olcsóbb, csak 169 euró, de nekik nem szerepel a térképükön kis hazánk. Viszont azon gondolkodom, van kinn ismerős, hátha elhozza. Valahogy a Givi jobban tetszik, és ez sokat nyom a latban. .-)
Alternatíva mondjuk... kb 55-ből kijössz ezzel úgy, hogy kerül rá háttámla meg egy külső csomagtartórács a fedelére (a rácsot a bázismotor kínálatában találod meg). Szerintem egész jó ár-értékarányú szett, nekem is ilyen és így felszerelt topcasem van. Elég sokszor használom a rácsos részét is... egy áldás
vasárnap gyertek át!
Én csak az ár/érték arányról mondtam a véleményem. Az újak ennyibe kerülnek, a használtakat meg intézni kell... ez igaz, ez van...
egy kipufogóval túl sok rosszat nem tudnak csinálni, max a gyapotot kell cserélni...
külsérelmi nyomokat meg te is észreveszed
Sziasztok,
ismerős valakinek ez a kipuff lehet tudni valami az előéletéről?
yamaha fz6 leo vince sbk
A mosókba van bogároldó, szerezni kell tőlük....
Egy kis benzin mindent leold!
15e. gyári,új Fz6-ra.
//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
Alternatívára ötlet? Tudom a használtak, amik olasz/német importból vannak olcsóbbak, de azt meg személyesen kell úgyis látni. Most csak nézelődöm, a karácsonyi nyugalom közepette, és ezt megtetszett.
Az ár/érték arányáról az a véleményem, hogy túl magas...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-n_s2_szabolcs_m.-737
8770 hali! valaki erről a motorról tud vmit? vagy valakié itt esetleg? köszi előre is! :D
Ez szimpatikus darab, ár/érték arányban mi a véleményetek róla?

http://aprod.hu/hirdetes/akcio...
sarokcsiszoló+rota korong
azt hiszem az áztatásos módszer lesz,1 óránként vagy a franc se tudja. Az utolsó 10db nagyon makacs
Meleg szappanos víz!
Menj nagyon lassan. 30-40nél kb egy bogarat se találsz meg. Simosonnal egy hosszabb út során volt olyan, hogy 3 bogár a bukómra csattant. Akkor már brutális tempót mehettem. (60at )