Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Meik csavarral kell a fenyszorot beallitani (kicsit felfele sut)
Sajnos erre nem tudok biztos valaszt adni mert nem sokat hasznaltam, de azt tudom, hogy nagyon sok tartaleka van(az oszi utolso nagyobb motorozasom pillogassal ert veget, aztan meg hasznaltam vagy negyszer, es kiszivtam belolle 2.5 litert, de meg mindig van benne...).
Olvastam volt egy teszbe is...
Egy helyen ezt irja: Tanktérfogat: 18 l (Tartalék: 3,4 l)
és erre is:))
Valaki erre esetleg okosságot? kössz
Köszönöm szépen. Eddig csak service manualt szedtem le hozzá, abban nem találtam erre vonatkozóan információt, most leszedtem ezt az owner manualt is megnézem.
Igen, és pontosan illeszkedik.
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ezek egy menetes szárral össze vannak csavarozva a tengelyen keresztül?
Innen magyart nem, de angol, német stb nyelvűt le tudsz tölteni a gépedhez.
60 km-t elmegy még.
Akkor imádkozz, h legyen a közelben benzinkút, mert egy 200kg-os gépet tolni nem vmi fasza dolog!
Tölts le vhonnan egy manual-t a Fazeredhez. Abban minden benne van.
Jól írta TooCool! Amikor villogni kezd a legalsó led, akkor már tartalék üzemanyaggal mész ami FZ6-nál 3,6 litert jelent. Ekkor a számláló elkezdi számlálni a tartalékkal megtett km-eket. Sztem FZ1-nél is kb ugyanez van.
Majd egy FZ1 tulaj is megerősít vagy megcáfol...
Igen.
Meg ez és utána.

Jobban látszik hogy nem ér a tankhoz.
De.

Nem nagy de pont elég a napi szaroknak.Pár szendvics,kamera,esőruha belefér.2 ajtós szekrényt nem akarok a tankra rakni.Az megy hátra.
Nem tudnád majd lefényképezni?
És ez azután, hogy az utolsó kis kocka is eltűnik?
Köszi!
Nekem kappa van de ugyanaz.
Tankos semennyire nem koptatja telipakolható mint állat.Kemény az egész.
Viszont csak a 10 literes fér el a tankon a TV-néző izmom mellett.
Tehát tank forma és ember alkata határozza meg melyik táska a jobb.
A kappa formái jobban bejöttek nekem.
Nekem is nagyon tetszik, igen ötletes megoldás... Agyalok nagyon rajta, de nem akarom elkapkodni... Jó lenne egyszer élőben megnézni (valaki motorján), hogy hogyan is műxik, mennyire terhelhető, mennyire koptatja a tartály, mittomén. Köszi!
Eladó új, alumínium tengelygomba FZ6-ra, emelőszemnek is használható.
irányár: 8000ft
A tanklock rendszer igen jó találmány.
De fokozott figyelemmel kell eljárni a kiválasztott táska méretezésénél.
Ez nem megy arrébb ha megtologatja az ember mint a mágnesest.
Szal rendesen rá kell próbálni hogy elférsz e minden helyzetben tőle mikor gépészkedsz motoron.
Nekem külön megindul egy tartalék-al megtett KM számláló.
-castrol Power 1 racing 10W50-est
-6-10 ezrenként cserélem
-Mol-os vált be legjobban (Castrol, Shell koszol nagyon)
-láncsprayt útviszonyoktól függően, esőben tankolásnál, száraz időben akár 1000 km-t is elmegy, de túrákon minden este
-nincs
-Michelin Macadamot használtam, majd Pilot roadot, Avon ST-t, Dunlop 252-est, nekem megfelelt mindegyik
Esetleg azt meg tudod nekem mondani, hogy mikor vált át tartalékra a motor?:) Amikor az utolsó kis kocka elkezd villogni vagy ha az elalszik akkor utána esetleg kivillan más ami jelzi? Megmondom őszintén sose mertem megnézni. Amikor elkezdett villogni az utolsó mindig tankoltam.
De van, mindenkinek 1 db, a váz csövébe dugva!
Eladom az enyémet, mert már nem kell, mióta feltettem a Givi tartókat, az ülés meg úgy van kitalálva, hogy nem kell alá, mert ha odateszed, akkor kopog, vagy mit mondtál :D
Ez ám a hirdetés:
Jamaha Frezzer