Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Monokey doboztarto platnit vasarolnek!
Vane valakinek?
Én is hirdetem az enyémet
Első széria, erre van pénzem.

küldj egy linket hátha.
Helyes! Melyik típus? Ha első szériásat keresel, tudok Neked ajánlani egyet!
Hamarosan lehet én is Fazer tulaj leszek :)
Köszi
itt aztán találni pár félét.
Akkor már csak jó idő kell a motorozáshoz.
Zenel a masina!
Beallitottuk a szelephezagokat, leellenoriztuk a szivo tengely bultykeit, amik hatarerteken belul vannak..... bar latszik a kopas a kipuffogoeval ellentetben..... es elmult a ciripelo hang
Ago-eknal van, tobbszor is irtunk mar rola itt a forumban az elmult 2-3honapban .-)
Hát ez jó! Kösz a tippet.
Köszönöm Szépen!
ITT találsz két szert amivel érdemes próbálkozni a kipufogó leömlő tisztításakor.
Köszönöm, azonban ennél jóval kedvezményesebb árajánlatokat kaptam gyári hasidomra.
Sziasztok!

A kipufogóra nemtudtok valamit amivel szépen ki lehetne fényesíteni? nagyon szép csillogósra tudnám kifényesíteni egy sima ronggyal de mire végeznék vele..... szívás lenne hátha lenne valami szer rá. tudtok valamit?
huszaklaci,

Nálunk van PowerBronze hasidom: 44.000HUF
Skacok!

Ha van valakinek eladó hasidom FZ6-ra, vagy ráfut valahol, megtenné, hogy jelzi felém? Jó lenne gyári, jó lenne felfogatókkal, jó lenne Silver Storm (szürke) színben.
Nagyon köszi előre is mindenkinek.
Keresd az adatlapkommandót, ők anyagárban megcsinálják.
Nem es nem is kifizetodo...
A kép alapján még a gyujtáskapcsoló is máshol van.

Amúgy csak kérdés.
Láttad már mennyi egy műszerfal ára?
ha teljes kábelköteget kicseréled
Heló mindenkinek!
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ha nekem a yamaha fz6n 2005-je minden ízében tetszik kivéve a műszerfalát, akkor lehettséges lenne az s2-es változat vagy a yamaha xj600-as
műszerfalát olcsón és könnyen ráaplikálni a vasra és ha már valaki eszt próbálta akkor mondana rólla valamit?
A hasznos hozzászólásokat előre is köszönöm!
Az ASV elég jónak tűnik de rohadt drága.
A gyári helyett keresek rövidebb (4 ujjas) szines állítható alumíniumot.