Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Téma volt nemrég, hogy olcsóbb-e a motorozás az autózásnál.
Hasonló téma itt
BAGSTER tankbort vennek hasznaltan (fz1 fazer 2006)
Bags connection. Nem széles a paletta, amihez van, de elég jól néz ki. Viszont drága :D
Köszi, viszont már megkeresett az eladó (tomijoe1) nagyon korrekt módon: személyesen emailben, még mielőtt feltette volna a netre. Ezúton is köszönöm neki!
Azonban én gyárit kerestem rá, ami már rajta is feszül - ma déltől!
Koszi, megnezem azert oket, de a motorhoz kaptam moto-detail taskakat, csak akarok hozza csinalni tartot, hogy ne a motor oldalan fekudjon fel. Bocsi az ekezetek hianyaert, csak telefonrol irtam.
Swmotech-et nezz. Annak van olyan oldaltaskaja, hogy kemeny hejju, de nem az a kopogos muanyag. Nagyon igenyes, vizhatlan (zsebbel), zarhato, ellenben aero.
Tartoja mobilisanleszedheto (kulccsal), s kb egy egy hajlitott/design-olt feketere eloxalt fem rud.
Szia!

Köszi szépen.
Hali!
Gratula az új motorhoz, zsír a gép.
Én az oxford magyar oldalát nézegettem, le lehet tölteni a katalógust, igaz, hogy azok nem fix rögzítésűek, de hátha találsz benne neked valót is. Üdv.
http://www.oxmotor.hu/index.ph...
Szia! FZ6 túraplexi, nem tudom, évjáratilag jó-e a tiédre.
Köszi az ötletet, de ott már jártam
túraleírás
Nagyon tettszett, de most Lengyel, vagy szlovákia északi részén érdekelne egy látványos kör. Max megnézzük a Wialickai sóbányát, Auschwitzot, meg Krakkót.
Sziasztok, ha már azon a környéken jártok akkor semmiképpen sem hagynám ki Selmecbányát.
A leányvárat szerintem megéri megnézni, illetve a kálváriára felsétálni is gyönyörű, ha érdekel akkor ott vannak még bányatavak (Abszint színű vize van).
De itt egy összefoglaló a környékről.
Elkezdtük tervezni a jövő évi hosszabb túráinkat. Magas tátra és Zakopane a cél, de ezen a környéken szeretnénk egy egy napos kört még motorozni. Volt valaki már errefele, és tudna küldeni egy jó és bejárt útvonalat? Körül néztem a neten, de semmi használhatót nem találtam. Eddig ennyi van meg:
Győr, Komárom, Zólyom – itt várnézés, Besztercebánya, Rózsahegy, Liptovsky Mikulás, Csorba tó - Zakopáne, és vissza.
útvonal
Sziasztok!

Pár hete olvasgatom a fórumot, nemrégiben lett egy 2007es Fz1 Fazerem. Hála ég sikerült egy keveset futott és nagyon jó állapotban lévő példányt kifognom. Lenne is egy kérdésem rögtön hozzátok, valakinek nincs hozzá oldaltáska tartója? Csak a méretei miatt érdekelne. Előre is köszönöm.
Nekem tavasszal volt a 40 ezres szervíz ami "nagy" szervíz. Cserélték a fékfolyadékot, hűtőfolyadékot, olajat, olajszűrőt levegőszűrőt, gyertyákat, szelephézagott ellenőriztek, injektor szinkron.
Peti!
Dirt park?
egyszer elmehetnénk
10-20ezer között csinálják, attól is függ, takarítják-e a karbit, meg állítanak-e úszószintet. A szinkron önmagában 10-20 perc elejétől a végéig. Ha van kedved, otthon is megcsinálhatod simán.
Max a szelephézagokat megnézed, de FZ6-osoknál még nem kell ilyenkor állítani. Gyakorlatilag sosem kell állítani.
olajcsere, olajszűrő és légszűrő csere 50 km óta volt, gyertya júniusban. Ezeket én csináltam.

Akkor külön a 40ezer miatt ne vigyem be szervizbe?
1 pill Egy karbiszinkron mennyi ideig tart? Mert én azzal számolok, hogy 1 óra és annak a díját írtam meg. (fullgas: 25 ezer nem sok érte? a yami akciósan 10ezerért csinálta meg)
Olajcsere, max gyertya vagy légszűrő csere ha régen volt.
Ott balatonon nálunk. A télen akciós a yamaha és akkor 10ezer óránként.
A fullgas meg említést se érdemel. A környéken mindenki azt mondja, hogy hiba oda bemenni.

Most kellene majd vinnem a 40ezres szervizre. Ilyenkor mit szoktak nézni? Úgy általában mindenre figyelek, de milyen plusz van? Szelephézag?
Megkerestem a számlámat én is:

Yamalube 4S 10W40 motorolaj: 7696
Repsol 10W villaolaj: 2550
5VX-23145 villaszimmering: 3720
munkadíj: 12000
(Első villaszárak ellenőrzése-javítása (szimmeringcsere) Motorolajcsere, fékbetétek, hűtőfolyadék, gumiabroncsok ellenőrzése. Általános ellenőrzések, javítások, karbantartások.)

Tudom, hogy a vége csak szöveg, de ez szerepel a számlámon.
Az jó régen volt.
Már 1500-2000 az olajnak literje.
Nekem tavaly 24e-ért tették rendbe a két telót.
Igaz görgőzni is kellett.
hol normál a 15-20 ezer ft?