Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok hozzá!

Sztem szimmering probléma lesz.
Én párban cseréltettem az enyémen a villaolajjal együtt. Nekem ezt javasolták.
Sziasztok!

Tegnap vettem egy szürke Fazert... Klassz állapotban van, 2006-os, 25.000 km, gondos gazdi. Hamarosan töltök fel képeket...
Ami picit zavaró, hogy a bal oldali első teló pindurit engedi az olajat. Mitől lehet ez vajon?
Eljöttünk haza lábon, pöpecül műxik a masina, de széjjel fagytam...
Ha esetleg tudtok valakit, aki megválna a gyári túraplexijétől, kérlek jelezzétek - vevő lennék rá!
Csirkeláb vazze!
Sexy ez a kipuffanó!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-7352655
Én is szívesebben járnék kerékpárral, de Budapesten 10 km távra ez sajnos nem játszik...
Nekem tovabb tartana bemelegiteni a motort, mint elsetalni a melohelyre. .-)
Minden nap motorral járok... meleg cucc, pinlock, óvatos gáz- és fékkezelés!
Én még megjárattam egy picit a gépet . Jobb így mindkettőnknek. Jó volt ebben a 9fokban a nyári kesztyű meg nem ártott volna a ruha bélését is belerakni, de senki se tökéletes.
Majd ki felejtettem, hogy mikor megálltam úgy bepárásodott a plexi, hogy ilyen még nem volt. 1 mm-en se lehetett kilátni.
igazi örömmotorozás volt
Itt most süt. Én meg nem tudom elrakni aludni, mert nincs segítség. Majd mehetek tankolni az öt fokba...
Megyek én is fájó szívvel téliesíteni. Mosás, tankolás, fűtött garázs, bak... A többit beosztom a télre, hogy néha lássam is a gépet.
Lehetne ilyen szép napos idő, de jó is lenne :/
Ezzel énis így vagyok! Nagyon vigyázok rá mert keményen megdolgoztam érte! :D
az új telefon 3 napon belül landol a betonon ha már 3 sarka karcos, akkor mindegy
Ti ezt nem érthetitek.

Én általában az első véletlen sérülésig szoktam nagyon vigyázni mindenrr, utána már csak fokozottan. De tény, hogy minél jobban féltünk valamit annál valószínűbb, hogy baja lesz.
Pár napja valakinek a kérdésére írtam a kormányra szerelhető USB-s aljzatról. Meg arról, h besart. . .

Nos hétfőn leműtöttem, kedden vissza küldtem az AdaMoto-nak postán, ma jött csomag. Kicserélték egy újra. A futárt is ők állták. A rossz eszköz postaköltségét nyilván én. De ezúton is köszönet a korrekt ügymenetért.
Nehez, de nem lehetetlen!
Vagy amikor édesanyám mondogatta: ne menjetek WC-re, most takarítottam ki!
Ez olyan, mint amikor lefóliázzák a távirányítót
Folyton vigyázva nehéz élvezni... bármit is.
Tudod mi vigyazunk az ertekeinkre, amit kinkeservvel kerestunk meg. Palyazas? Uri bolondsag...
az aszfalt többet kopik
Ezzel szoktatok pályázni?
Akkor alattunk kibír vagy 30 ezret? nem semmi!
Egy szezont mentem vele ez fix! S akkoriban meg kepes voltam 6-10.000-et is elmenni... minimum 26.000-ot ment el. Az en 63 kilommal, s a 60 nm-el nem fogyott alattam. Ah a battlax hypersport sem.