Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor 29 ezer lenne benne, és még nincs kopáshatáron? Nem túl sok az?
Varja igaz, max 9et mehettem vele, mert az az elotti garnituraval mentem 7-et kb.
dehogy mentél vele annyit
15.000-et mentem vele... Nem kaptad dragan ugye?
Eladó!
Akrapovic Titán, szép állapotban Carbon felfogató bilincsel és Fazer 1000 összekötő csővel, ami elvileg R1-ével meg egyezik.

Heti AKCIÓ! 2013 november 15-ig ingyen posta!

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
nem vagyok egy profi operatőr. Sorry

Most kérdeztem, fz-6-ra nincs Akra kipufogójuk.
gif estére
azzal a gumival is csak az járt jól aki eladta
Miért kevesled, mennyit szoktál vele elmenni?
Kérem vissza a Pilot Road gumim árát. Már majdnem kopásjelzőn van, és csak 20 ezret mentem vele. Te mennyit használtad?
Ugyanitt sidi vortice 39-es elado
A csizma jo, szeretjuk.
Ami azt illeti 2,5 cmt lehet nyerni, de a para azzal lesz, hogy a legkeskenyebb helyen nem tudsz annyit realizalni. Az egesz ules alacsonyabb lesz, nem ugy mintpl az mt09 ulese, ami alapbol eleg szuk a tanknal, de meg lehetne szukiteni.
Meglepődnél milyen sokat lehet nyerni vele. Javaslom a Daytona magasított csizmáját. Esetleg az ültetést.
Valahogy sejtettem.
Nem hiszem, hogy nekiállok az ülés átalakításának (átalakíttatásának), de mindenesetre még megfontolom. Azzal sem hiszem, hogy tudnék "nyerni" 2-3cm-t, kevesebbért meg kár nekiugrani a műveletnek.

@Dipshit:
Igen, ezt így csináltam eddig, csak gondoltam rámennék a komfortra.
Szia tomijoe1
jó hogy összefutottunk itt, mert a tréningen nem cseréltünk telefont. Te foglalkozol gyártással? Küldj képet a mailomra légyszi közelről a bukócsőről, mert meg kell kéznem, hogy az eke idom elfér e tőle. A részleteket lelevelezhetnénk privátban.
köszi Norbi
Köszi, majd körbejárom a témát náluk.
Ha bizonytalan vagy a biztos talajfogást illetően, akkor mindig sebességben állj meg. Ha nem sikerült a talajfogás, sincs veszve semmi, pici gáz, kis arrébb gurulás és lehet újra próbálkozni ...aztán ha sikerült talajt fognod,már kiteheted üresbe
Nem lehet.

Ülés átalakítás.

Mondjuk itt: http://somotokarpit.hu/
2007-es FZ6N S2 ülésmagasságát lehet állítani?
-vagy, ahogy gyanítom, csak a rugózás keménységét?

Kissé rövidek a lábaim és majdhogynem spiccen állok alapesetben a mocival. nem is merek arra gondolni, mi történik ha esetleg egy úthibánál teszem le a lábam. :S
Esetleg más módozatok? - ezekhez kapcsolódó kb. árak?
Ne hidd, hogy raktaron is lesz amit keresel.
Oh! . Köszönöm!
Pisti! Ha Celldömölkről valaki rám hivatkozik a motoroddal kapcsolatban, én ajánlottalak neki. (a leendő apósom FZ6-okat nézeget )