Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy ígértem, az új családtag

Yamaha FZ6-S Fazer
2006
72 Kw/98 Le
25.000 km
Extrák: doboztartó, doboz, bukógomba, riasztó...

(további képek a Fotógalériákban...)
tomijoe1!

Sajnos nincsenek jó híreim...
Szegeden sincs sehol. Mint kiderült, az enyém is véletlen maradt meg: aki lerendelte még anno, az nem jött érte.
Sajnálom. Hátha azért még valaki eladja a sajátját.
Nekem ezt tettek a motorba a Yamahaeknal a nyaron.
Használ valaki ilyen olajat? Vélemény?
Vagy inkább a drága Motul?
Ma a fogorvos elvette az időmet, de holnap nekiugrok a masinának és kiszerelem a tudjuk mit.....
Köszönöm, 0630/2155080 az elérhetőségem.
Rákérdezek hónap...
Talán akadna nála még egy?
Szegeden, az Algyői úton, a Yamahában.
Borsodi Sanyit keresd, hivatkozz rám bátran.
Egyébként ez még épp megmaradt nekik elfekvőben, azért tudtam hozzájutni ilyen hipp-hopp.
Örömmel látom hogy sikerült beszerezned a plexit. Tegnap előtt futottam pár kört, (még a motoros példaképet, Krisztiánt is megkerestem) hogy hol lehet beszerezni. Majdnem az összes magyarországi yamaha márkakereskedést megkerestem, aminek az lett az eredménye, hogy ez a típus már nem rendelhető, nem szállítják magyarországra. Ennek fényében érdekelne, honnan sikerült beszerezned.
Elfogadom az érveket, ettől függetlenül a dánokra érvényes a cikkben a diagram.
Nem kapcsolódik, csak hasonló.
csak annyira nettó (ha esetleg félreérthető lett volna), hogy nem az ottani horror adót fizeted be, hanem egy másik (választott) eu-s országba kell becsengetni az áfát és a többi járulékos költséget is.
Csak ámulok és bámulok! Most már tudom, h kihez forduljak, ha trükközni akarok (pl luxusverda vásárláskor)
Dániából lehet. Bemész a kereskedésbe, mondod hogy nem helyi vagy, viszed külföldre a cuccot.. máris lejön a helyi listaár több mint fele! az árból, ezek után átviszed abba az eu-s országba ahol a legolcsóbb az új jármű forgalomba helyezése. Ha ez nem egyezik a saját országoddal, és ciki a külföldi rendszám akkor fél év és 6000 km múlva mint használt jármű regisztrálod itthon.

Motornál még talán nem éri meg... de prémiumkategóriás és luxus autóknál már bőven. (mondjuk akinek annyi van nem fog szaros 1-2 millió forinton fillérbaszni..de elméletileg lehetséges)
ilyen alapon felteheted a kérdést, hogy Dániában veszel motort?
azt se látom, hol kapcsolódik az autós-motoros témához.
Egyébként érdekes, hogy milyen különbségek vannak. Napi színes hírnek jó.
Az nem baj, az i ternetvilagaban nincsenek (orszag) hatarok :)
Nincs annyi H100 tulaj itthon...
Add el 10x-es haszonnal darabjat...
Hát........az US amazonon néztem kilincset bagóért a H100-hoz.
Valami 2-3 dollár.
Minimális rendelési mennyiség 1000 db.

Miabánatot csináljak 998 db H100 kilincsel?
Szállít az ide, csak annyi a szállítás, mint maga a cucc+vám meg áfa. Az pedig régi alaptézis, hogy az árak mindenhol megegyeznek, dollárban, euróban és fontban. Nálunk az eurósat szokták preferálni. Amúgy Dániában tényleg nincs kolbászból a kerítés. Nem keresnek marhára sokat, viszont az árak elég durvák. Csak ott még működik az, hogy nem rugdalják ki az embert 3 év után, sőt házat kap, ha mondjuk olyan helyre megy dolgozni, ahova költöznie kell, segítik az iskoláztatást, és nem csak a külföldi pénzügyi igazgatónak. Ott valahogy még van emberség a nagy multikulti ellenére is.
Te nettó áron veszed a motorokat?
A Dán adópolitikáról is kerülhetett volna bele pár szó.... főleg azért, mert netto áron kb ott lehet a legolcsóbb egész Európában..
az alap, hogy ahol jóval többet keresnek az emberek, ott minden jóval olcsóbb.
Mondjuk az is érdekes, hogy amcsiban minden mennyivel olcsóbb, mint itt euban. Pl.: a us amazon és az uk amazon árai megegyeznek, csak az egyik dollár a másik font és csak a brit szállít hozzánk