Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Vélemény?
FZS600
Felhívtam, elég korrektnek tűnnek, hétfőn megyek meglesem. Elsőre így nagyon szimpatika. Remélem nem követem el azt a hibát hogy egyből belehullok
Igen, így a km-órád kb pontos lesz.
Mágnese, picsakönnyű tönkretenni.
Mágneses. A telóolaj cserekor mutatta Suri. Gumicserekor mindig elbasszák a gumisok a mágneseket egyébként.
biztos? megy valami az első kerékhez ?kábel vagy bovden vagy mágneses?
A magas hegyek között majd vissza fogsz te vágyni a gyári áttételre
gyárihoz képest a DID egy gagyi...
Tudtommal az FZS600-nál igen.
Köszi!

És így ha hosszítom kb 5%-al, akkor a km óra is közelebbi adatot fog mutatni a GPS-hez képest, ugye?

Valaki már vett az FZ6-ra utángyártott kislánckereket? Van különbség a gyári és az utángyártott hangja, viselkedése között? Mert a gyárin van két oldalt egy gumi zajcsillapítás, a többin meg nincs.
de nem ám
A km óra nem az első kerékhez van bekötve?
Jövő hét péntek-szombaton 50%-os akció lesz a készleten lévő Dainese, Akrapovic, MotoOne termékekre a Karasnában.
Gyári:
16/46/118
0%
lánckerekek távolsága: 686 mm

1. változat
17/46/118
5,9%
-4 mm

2. változat
16/44/116
4,35%
-8 mm

3. változat
17/44/118
10%
+5 mm
a gyárinál nincs két lukas csap, nem
Fz6-ra tudnál végezni egy számítást? Én pár %-al hosszabbítanám az áttételt.
akkor végtelenített
Bazsi!
ezt a fasza képet töltsd fel a galériádba! és az adatlapodra is fordíthatnál 1 percet
szia Robi!

nekem hátul volt kettővel nagyobb, kicsit érezhető volt, meg hogy könnyebben fordul,,, én 39e nél cseréltem a láncot, motoralkatrész.eu ról vettem, szerintem a legolcsóbb
áttételbe viszont visszatértem a gyárira, mert km ben mocskosul sokat csalt az órám...
akkor szerintem nem gyári,
a gyárinál az összes csap ugyan úgy van elmunkálva
Nincs patentszem, két lukas csap van leperemezve, vagy lezömítve.
A lánc végtelenített volt?
Megnézitek a motoromat?
Nekem a fazer 1000be most 51 000km van, most cserélek láncot én is, http://www.m0moto.hu/lanc-szet... itt találtam a legjobb áron, szerintetek a láncom még gyári lehet?
Igen, a 116 a gyári lánc hossza.

Van még egy köztes lehetőség, mivel létezik 47-es lánckerék is:
16/47/118
- 6,82% változás
- a kereket 3 mm-rel kell hátrébb vinni a gyárihoz képest

Beszerzéshez javaslom: motoralkatresz.eu
Nem gyenge, egyedül a kettes fokozatnak a nyomatékát szeretném emelni. Érzésre az messze esik az egyestől ha nincs fordulat.