Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyan kell törölni ezeket?
mondjuk kedvelem az ilyen járgányokat , elmehetnék megnézni
neked nem fazered van
talán így sikerül.
Nos az enyém ilyen félhomályban.
Parancsikon - Szlovénia 021
Georgedesign nekem bevált három éve fent van a fényvisszaverős felnicsík....makulátlan állapotban.
A fejidomra is gyártott matricát az is tökéletes és töredéke a gyári árnak.
Szerintem latni latszik, de ha elindulsz vele akkor nem mondod meg, hogy van vagy nincs....
Valakinek rendszámtáblatartó?olcsón
Gyári,ÚJ!
rendszámtábla megvilágítás rajta
Dobozára annyi van filctollal FZ6N és FZ6-/07
Nem hinném, hogy érzékelhető hatása lenne. 200 fölött van értelme ilyeneken gondolkodni.
Innen vásárolt már valaki?
Az is foglalkoztat, hogy a hasidom/ekeidom csak optikai tunning, avagy tényleg érzékelető hatással bír, s valóban "lefelé húzza" a motort az aerodinamika?
Koszonom ez nagy segitseg
Sajnos nem ül fel a gépre a kedvesem. Nagyon félős, én meg nem erőltetem.
2010.jan.25én van egy hozzászólás.
K.István írta, nem árt átolvasni...
ha nem felejtem el akkor keszitek
2006
de lattam, h 2010ben mar irtal ezekrol a hibakrol itt a forumon...
Üdv! Szerintem itt vegyél ha jót akarsz :)
http://felnicsikok.hu/
A motor revüs tesztben is ezt írták róla amúgy:

"A kipufogó oldali vezérműtengely úgy nézett ki, mintha akkor bontottuk volna le róla a csomagolást. Bütykei tökéletesen újszerű állapotot mutattak, a csapágyakon mindössze annyi látszott, hogy nem újak. A szívóoldali vezérműtengely nem volt annyira makulátlan, mint a párja, a bütykök lefutó oldalán kis fényesedés látszott, de a cementálás ép volt. "

Egy képet nem mutatnál a motorról? Ha nem akarod ide kirakni jöhet emailban is. Köszi előre is.
Felnicsíkkal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?
Nekem a fehér/fényvisszaverős tűnik a legésszerűbbnek.
Hol érdemes vásárolni?
(azt, hogy hidegben nem érdemes feltenni, már tudom - egy tankpaddal pár hete megszívtam... )
Szívessen
Igen ez a féklámpa szettje !
De nekem a villágitás is fő szempont volt !
A láthatóság végett
Köszi a részletes leírást!
Én majd ilyen szettel fogom megoldani, mert minden megvan hozzá... (ugyanis a Givi gyártja a Yamahának ezeket a dobozokat )
Köszönöm!
Az utasnak egyébként kényelmes? :)
Halli
Hideg fehér flexibilis led szallagot használtam ! /Vizálló /
Termék jellemzők:

Flexibilis vízálló (csak cseppálló) led szalag 60db 120 fokos megvilágítási szögű SMD leddel, mely 3 ledenként darabolható. Kiválóan alkalmas minden nem sík kültéri és beltéri felület megvilágítására. A ledek sűrű elhelyezkedésének köszönhetően tökéletes homogén fénycsík valósítható meg. A ledek fényerősségének nagysága miatt alkalmas általános vagy helyi világítási célokra. Termék rögzítése egyszerűen, hátoldala öntapadó felülettel ellátott.
Igen a fehér müanyag laphoz ragasztottam,a led szallag és a vezeték forasztásánál zsugorcsővet alkalmaztam ! + egy kapcsolót tettem a müszerfalhoz hogy a nappali világitás a dobozon külön kapcsolható legyen ,a doboz és a platni közé érintkezős tólóajtó központizár kapcsolot használtam.Szuperul müködik és a dobozt simán lekaphatod nem kell a vezetékkel bajlodni.Remélem segítettem
Ezeken a képeken látszik a dobozon a háttámla. Belülről kell felcsavarozni, és puha gumis.
Készítsek közelebbről képet, vagy jók ezek?
mikori évjárat