Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondtad nem az ET szám kell.
Amit belinkelt az az.
köszi próba ,cseresznye
Én erre tippelnék. Mérd le, kiderül...
én még olyat nem láttam, de találós kérdésnek jó
Én is ilyet használok 3M-est. Nálam leveszi a sisak szélzaját, és enélkül már nem is annyira élvezetes az utazás. Autópályázáskor próbáltam ki Szlovéniába menet, és azóta mindenhova ezt használom.
egy kis off hátha valaki tud segíteni
autó lemezfelnin mit jelent az E35 ? (nem ET...)
Ez a tuti füldugó, olcsó, végét levágom rövidebbre, ezzel be tudom állítani mennyire eressze át a zajokat.
Resol racing 10 w 50-t hasznaltam 4 even keresztul a kawaba, az FZ1S mit szeret? Motult dicserik ulyabban...
Milyen jar bele 10 w 40?
Hmm egyszerű az országutas tempó sosem fix max gáűz vagy max 80%-ával folyik hanem nagyon változó.
Az autópályás nagy tempó egyrészt emiatt másrészt a jelentősen megnőtt légellenállás miatt dobja meg a fogyasztást.
És még rohadt fárasztó is.
Szal ezért nem kéne menni pláne nyíregy-Debrecen felé mert elalszik az ember.
vagy még picivel fölötte, de nem mondhatok pontosat, mert nem emlékszem egészen pontosan mennyit tankoltam. Csak arra, hogy engem is meglepett milyen sok volt a szokásoshoz képest.
Az számszakilag mit jelent? 6,5?
egyszer siettem Pestről Nyíregyházára. Induláskor majdnem tele volt a tank, de Nyíregyházán egyből tankolni kellett.
szokott. azt hiszem karácsony után
Mondjuk azért azt megnézném hogy egy 2-300 kilométeres 150-170es utazótempójú országúti menet (úgy hogy településeken sincs 50-es csordogálás) után hogy nézne ki az a fogyasztás dolog. Az enyémnek itt a legjobb az ár-érték aránya, mert ekkor már nem eszik relatív sokat a maga 6,9-7,2 közötti fogyasztásával... és kötve hiszem hogy akárcsak 5,8-6 alatt fogyasztana ilyenkor az FZS
Még várj, azóta nem tankoltam. 200-nál is lehet spórolni...
Mit szedsz? Biztos súlyos személyiségtorzulást okoz...
Hol találtál erre alkalmas lezárt szakaszt?
Karton dobozra gondoltam, ami méretben jó, illetve szivacsunk meg bubis fóliánk is szokott lenni, mivel az ámítógép alkatrészeket abban kapjuk.
És mik vannak gyárilag ilyen dobozban? Hátha fel tudok kutatni valahol valami hasonlót.
SHOX-ban szoktak lenni (jelentos) oszi/teli/tavaszi akciok? (kucsmat vennek)
Nekem lenne számolatlanul ilyen dobozom, de nem logikus lepés üres dobozt postázni. Összehajtva se nagyon. .-)
Nagyobb csomagoknal a futarszolgalatok is versenykepesek az arban, es naluk rugalmasabb az elfogadhato csomagolas, talan arulnak dobozt is. Ha jol befoliazod, szinte biztos vagyok benne, hogy elviszik ugy is, de azert serules-veszelye fennall.
Hát nem tudom honnan varázsolok ekkora dobozt...
Nem lesz semmi ilyesmi, mivel már át lett alakítva pár éve. Csak a szivacs felmondta a szolgálatot és gyakorlatilag a vason ülök érzésem van. Meg kifakult a hímzés, az lesz kicserélve. Lehet akkor egy futárszolgálat olcsóbban elviszi?
A berakásra tényleg érzékeny. Egyszer egyik elmozdult, mikor vettem fel a sisakot, lusta voltam kiigazítani, de menet közben - nálam is egy bizonyos fordulatnál, frekvencián - nagyon idegesítő, már-már fájdalmas hanggá varázsolta a zajokat.

Egy autoszerviz műhelyéből kerestem méretpontos dobozt. Oldalait jól megerősítettem ragszalaggal, ülést becsomagoltam bubis fóliába (mindig megtartom a csomagolóanyagokat, ha kapok valami Postán, jól jön), majd, hogy ne mozogjon, alá, fölé, köré dobáltam papírból kis összegyűrt kupacokat. Mivel az ülés súlya miatt alapból a legdrágább kategóriába esik, ezért nem sajnáltam tőle/belőle az anyagot. Arra figyelj, hogy a dobozba kényelmesen elférjen, mert lehet magasabb, szélesebb lesz, mikor visszakapod.
Mit csinálnak vele, milyen színű, stílusú lesz?
Igen. Nekem a dupla adag fele megmaradt.