Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ugyan ez a gumim van!Dunlop Sportmax Roadsmart hátul elől Sportsmart.Nekem sem azonos a kettő de szerintem ez igy párban jó választás volt!12000van benne lassan cserés is de a kettő egyszerre kopott el!Jó kis gumi ez csak kicsit borsos az ára
A motorok km órája általában 8-10% között csalnak
Sziasztok!
Kérdésem az lenne használ-e valaki első gyári(16) lánckerék helyett 15-öset!Cserére érett az enyém és gondolkozok az eggyel kisebb keréken.Gondolok itt az egykerekezési hajlamra egy kövér gáznál! Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata az ne tartsa magába! Köszi
Yamaha FZ6 (fazer) mocihoz keresek papiros vázat, a hozzá tartozó blokkal blokköntvénnyel. Valaki tudna segíteni ebben? Illetve, hogy a régi vázszám alapján tudna nekem valaki segíteni kideríteni több infót?
Minél gyorsabban mész annál többet csal:)
Végsebességnél nyugodtan levonhatsz 10%-ot.
Fz1-nél Agonál bemérve 225-ös óra szerinti sebesség 205 volt.
mondom, hogy 10%-ot csal. GPS-szel néztem. 60 helyett 55, 160 helyett 141-2, 200 helyett 180 stb, stb. Kicsit soknak tartom, pláne a lassabb tempóban.
Nekem az ora szerinti 230 nál forgott 11000-et , azért nem értettem hogy miért nem hajtja ki szabályzásig:) De akkor nem csak az enyém :)
A regebbi hayabusakat 6-osban szabalyoztak le. Asszem olyan 11800 korul. Igy csak 299-el mentek.
Ez teljesen normális. Autóé is ennyit csal, még a digitális is

Nem 6.ban tutira, de szerintem még 5.ben sem forogja ki magát. Érdekes, hogy 6.ban 100-nál 9000-et, 130-nál 12000-et, de 170-nél (az a vége, bár 180-ig van skálázva az óra ) csak 14500-at forog.
Autók is ilyen 5% körül szoktak csalni.
Minden gyári rajta.
Szerintem fogaskerek csere miatt van.
Nálam FZ6-nál 120-as gyári óra sebességnél GPS szerint 113.
Minél nagyobb a sebesség annál több a diferencia.
Hogyne...
Nem neked......
Egyébként erre vonatkozott a kérdésem.. mert pl a gs-em hiába volt elforgatható elvileg 9500-ig is, az istennek se ment óra szerint 170-175 fölé... az meg egy ezressel kevesebb fordulatszámban, mint az elméleti maximum.

Mondjuk az is igaz, hogy nagy bátorság volt 150 fölött azon a motoron az úton kívül bárhova máshová figyelni
Huh... már azt hittem a végsebességet akarod kipróbálni
5000-es fordulaton megy 100-zal. Elvileg lehet 12000 fölé forgatni, az már 240+ sebességet jelentene. (óra szerint, gyári áttétellel)

Hétvégén kíváncsiságból megnézem GPS-szel, mennyit csal az óra.
Sajnos nincs, pedig elférne a 6.-is.
Van meg egy fokozat.
Es te atlag alatti potyka vagy.
Puszta kíváncsiságból kérdezem. Ezeknél a 220-230-as óra szerinti sebességnél le is forgja magát teljesen az FZS600, vagy hosszabbra van áttételezve?

A Divi alattam (motorcuccban is bőven 70 kiló alatt vagyok) simán leforogja a 5.-et.. és nem az erőhiány miatt van relatív alacsony végsebessége.
Ez sokat számít. Bár ha pontos adatot akarsz, akkor gps, vagy mobil és adni neki
Láttátok az új Suzuki DL1000-et?
Szerintem brutális lett. Pár kép:
link
bizony sokat is kell mondani had rettegjenek :D
85 kiló vagyok. :)