Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én még soha nem próbáltam, de ha megkérdezik legalább 240-et mondok
Hány kiló vagy?
Alattam nagy szó, ha a 220-at megfutja az enyém. 105 kg körül vagyok.
Vizen úgy megyek mint a girhes macska a kóreai éttemrem konyhájában tehet fogalmam sincs hogy teljesít bármi esőben.
Egyiket se próbáltam de ha lehet megteszem.
mint pl.: az fzs-1000?

csakis mogyoró olaj!
Elvileg ugyan olyan jó SZÁRAZON mint a PR2-PR3, de vizes útfelületen a nyomukba sem ér. Eddig én még nem olvastam sehol, hogy lenne olyan sporttúra gumiabroncs ami a michelin nyomába ér (már ha egybe nézzük a csomagot)
Huhh azt inkább nagy súlyú nagy nyomatékú gpek tulajai dícsérik kisebb sportosabbakon halottam hogy csuszkált.

Extraszűz oliva vagy napraforgó-kukorica kombóra esküszöl?
nekem a bridgestone bt023-at ajánlottál sokan, majd kipróbálom.

már csak tényleg az olajtéma hiányzik
Ja.
Az elsőt 3 milisen vettem 2300 után már csak kétmilis.
Szerintem még egy ezres max 2 és kuka.
Minta lesz rajta de nem police legal az hétszentség.
Szerintem úgy tapasztalati saccra 8-10e körül lehet stílustól függen a hátsó 12e az első élettartalma.
Ha lekopik jövő szezon elejére szerzek egy Power elsőt és egy PR2 hátsót.
neked is ilyen van?
4000 alatt a hátsó kopott egy milit.
azzal is számolj, hogy van egy 10% csalása az órának, persze felfelé, szal az a 230, inkább 210.
úgy cseréled, ahogy akarod. Az első és a hátsó nem egyszerre fog elfogyni az tuti. Én most cseréltem pirelli rosso 2-re és eddig elégedett vagyok vele. Túrázásra használom, de azért döntöm rendesen. Azt mondták, hogy 6-8000 km lehet az ilyen gumikban. kb 3000ezer km-t tettem bele és nincs nagy kopás. Lehet majd a következő 3000-en fog elfogyni
Még nem próbáltam az enyémet, de a 230 az jól hangzik.
Elkezdtem olvasni ezt a beszélgetést, először mosolyogtam, mondom ezek hülyéskednek, utána még tovább olvastam és ledöbbentem , hogy ezen mennyit vitatkoztatok...

Egyébként meg "tegyétek el humorosba! "
Az korrekt végsebesség.
Háj .

Lenne egy kérdésem ahoz akinek ugyancsak FZS 600 -as motorja van . Nektek mennyit megy végsebességre ez a motor ?! Persze nem gps-re meg ilyen majomságokra gondolok . nem kell pontosan csak óra szerint . 260 van beleirva és az enyém olyan óraszerinti 230 nál elfogy . Csak kíváncsi vagyok hogy a többi se megy többet vagy csak az enyémben kevesebb az erő valami miatt . Nem akarok 260 al járni ....... ezt szögezzük le :DD olyan 140-150 körül használom átlagban . Csak kíváncsi vagyok .... Előre is köszi .
* Érdeklődés hiányában.
Az idén nem lesz tél? Érdeklődés miatt elmarad? Jó, én úgyis rühellem a hideget. Inkább 4 hét +35 mint 1 hét -20!


Szóval az idén már nem akarok gumit venni, hogy feleslegesen álljon a garázsban. Majd márciusban veszek előre 1et, addig meg had keményedjen. Még télire egy hátsó motor emelőt is szereznem kell, ami nálam van lassan vissza kell szolgáltatnom. Így viszont az első nem érdekes, mert a gumi úgyis kukás lesz tavasszal.
Az eddigi pályafutásom alatt KB 30000.-et mentem nem összepárosított gumival.
Soha az életbe nem éreztem ennek hátrányát.
Persze ha ringen 2:00 alá mennék lehet mengnőne a körátlagom 2:10-re de utcán hóttmindegy.
Egy a fontos elöl lehetőleg ne valami bakelit kemény ezeréves gumi legyen.
Milyen tél? :D
Viszont eddig 3 gumitípust ajánlottak, így még mindig bajban vagyok, de azt hiszem hosszú lesz még ez a tél márciusig.
Párban ajánlják cserélni. Ahogy nekem is, ezt ajánlották néhány hozzászólással ezelőtt. .-) Nyilván ez az optimális, mert remélhetőleg csak össze vannak kicsit tervezve a gumik. Igaz én az elsőt cserélném, mert lassan olyan mint a bakelit (na jó, annyira nem), a hátsóval nincs bajom.
Pirelli Diablo
Ez most komoly?

Mindössze arra próbáltam utalni (mint kivülálló), hogy egy forrásmegjelölés nélküli idézet nem feltétlenül jelent bármit egy ilyen vitában.