Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki kell találni egy célállomást, egy útvonalat, azt be kell járni az esemény előtt egy héttel, indulási helyet, időt, esetleges találkapontokat, köztes pontokat, tankolási lehetőséget, a célállomásnál érdemes valamilyen kaja lehetőséget is kiokoskodni. Kb. ennyi. Maximum egy napos túra, és mivel évadzáró, októberben szokott lenni a szezon végén, esetleges rosszabb idő esetében is aktuálisnak kell lennie a helynek, tehát nem 200 km csak oda. Gondolni lehet azokra is, akik nem a fővárosban laknak, hogy nekik fel kell jutni oda (már ha onnan indul a dolog) majd haza onnan. 2 éve mint mondtam a Kékest látogattuk meg, az évadot meg Szlovákiában "szokták" nyitni. Sacc per kb.
Még mindig nem tudom mit takar pontosan ez az évadzáró esemény. Legalább azt írjátok le, hogy az eddigiek hogy zajlottak.

Ha van érdeklődés én szívesen megpróbálkozok egy szervezéssel, csak tudjam mit szervezzek.
Ha van túra, akkor az a motorozz.hu-n is meg szokott hirdetve lenni. Csak hát sajnos, aki a lelke volt ezeknek az évad nyitó/záró eseményeknek, már nincs köztünk.

2 éve a Kékes nem volt vicces 4°C-ban és esőben, ködben...
Jó lenne egy márkatalálkozó.
A tesómék zastavákkal járnak össze találkozókra, jó hangulat szokott lenni, és mindig készül egy csoportkép az összes géppel. Lassan már csak panorámaképre férnek el. Kéne szervezni egy találkozót (túrát) mondjuk a motologon, és akkor látnánk, hogy hányunkat érdekli. Vélemény?
Jó lenne csak egy jól fizető állás elsőre..........tudsz?
nekem is kell legalább 6 perc
Bútorozz odébb..
Vazz...........2 órán belül ausztriában vagy.
Én a két kezem összetenném ha ilyen közel lennék.
Úgy viszont megint pestország marad....
én szívesen mennék, de válasszunk olyan helyet, ami vagy mindenkinek közel, vagy mindenkinek távol van. Sajna nálunk nincsenek olyan utak, hogy élvezetes legyen hosszútávon is motorozni. Bár ha van jó társaság, akkor nem vészes.
A lágy víz nem szárítja annyira ki az arcbőrt. .-)
Asszem olvasgatva azt jelenti hogy jól eláznak csoportosan a szezon örömére.
Hümm, egy Lillafüred? Ez most csak hirtelen ötlet.

Mivel lényegében még új vagyok itt, mit is takar pontosan az évadnyitó/évadzáró? Egy-több napos, mennyi ember, van-e valami egyéb program, vagy csak találkozás, beszélgetés?

Ha igény lenne rá, esetleg elkezdhetek gondolkodni a szervezésen. .-)
Miért évadnyitó volt?
Hol hol hol? .-)
Üdv!

Idén nem lesz Fazer évadzáró?
a givi e460 szerintem nagyon jó doboz .volt már olyanom . abba belefért a 2 db. zárt bukó még ha szorosan is. a dizájn kedvéért v46-ra cseréltem de ebbe még nem sikerūlt 2 bukót betenni.
Itt is van E460, csak árat nem látok:

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Kérdés: ez nem Givi/Kappa doboz, de kép alapján lehet akár jó is, nagyon gagyi?

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sajna nem tudom mérni, mert elég vacak multiméter van itthon. Ezután meg nem is fogom, mert elég sokat próbálkoztam már vele, és ma tudtam meg, hogy ez kinyírhatja az inditórelét
kb 2 hete voltam ausztriában, és kb 2-3percet álltam úgy, hogy fent maradt a világítás, nem is indult a motor.
valaki jól járt vele
Kicsit furcsa színe van. Amúgy már 15 perccel azután elkelt, hogy feltette az úriember. .-)
GIVI E-460 (ha jól látom) kínai doboz áráért link
Indításkor mennyire esik le a feszültség?
Asszem nekem olyan van a mociba. Mintha 2009-es gyártás lenne, én 2010-ben vettem vele a mocit. Eddig kétszer töltöttem amiatt, hogy lemerítettem indítózással, tavaly meg csepptöltőn volt. Eddig bírja, pedig nincs sokat járatva a gép, hogy töltődjön.
Akkor akku 3. felvonás, gyakorlatilag meghalt. Hiába mérek rajta 13 Volt feszültséget, nem tekeri az indítómotort.
Jók ezek az olcsó akkuk? Van ugyanitt LP is, ezekről valami vélemény?
A fesszabályzót tökre tudja tenni egy olcsó vacak akksi?