Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

351fz tip. konzolt, lehetőleg platni-val nem látott valaki kicsi forintért?

Ha használt az sem gond nyilván.
Én legutóbb Tésándortól vettem ő fel is rakta.
De majd jönnek a kollégák oszt mondanak annyifélét csak győzd felírni.
Egyébként tényleg jó gumik vannak a vason.
Nem tudsz címet?
Beütöd a DID láncszett yamaha a gugliba és erősségtől függően kb 35-40 rugó szervíz meg feldobja egy 5e-ért oszt békevan.
Nem értem miért fordult fejre a kép.
Lehet mert mondtam neki most nem kapsz új láncot mert a szalonba drága.
Ettől az ártól énis a plafonra másztam volna.
Jól tapadnak a gumik.
KB35-40e körül is lehet találni.
Sziasztok
Tudtok normális áron láncszettet valahol 2004-es Fz6S-re?
Nekem yamaha szalonban gyári szettre kb 60 000Ft-ot mondtak majdnem hanyat estem.
Ehez a vashoz kéne (ez az én gépem):
ilyen ez a sztárság
Keresünk teszteléshez FZ1-et, aminek a kipufogó rendszer miatt nincs benne a kipufogó szelep, de az exup motorja benne van még:
Belehallgattam a legutobbiba, igen az en "celeb" automrol volt szo, s en vagyok az a "srac":)
De igen, amerikai gyartmany, de UK-bol vettem.
Te honnan tudod? Emlitettem volna itt?
és nem vettél hozzá valamit amerikából?
Köszi szépen!
Hali, itt a legegyszerűbb, ezt minden fényező kezelni tudja: link
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az FZS 1000-nek a színkódját az alvázszám tartalmazza vagy honnan lehetne megtudni? Gondolkodom hogy veszek rá egy Belly Pant-t és azért a gyári színre szeretném fényeztetni.....

Köszi előre is!
a kiiras utan en is rajottem
Postán oldottuk meg. A személyes találkozót ajánlja, de nekem is nagyon messze volt. Igazán sok időt beszéltünk telefonon az egyeztetések miatt. Ha megvan az elképzelésed, és elmagyarázod szóban (vagy egy részét ráhagyod, rábízod, esetleg lerajzolod, megmutatod másik motorülés képét), majd megadod a méreteidet (magasság, súly, első-hátsó ülés méretszükséglete... mert lehet növelni az elsőt a hátsó kárára és vice versa vagy a magasságát/mélységét) nagyon jól meg tudja valósítani.
Én meg a somotokarpit.hu -t nézegettem amit írtál. A referenciák közötti fazer nyereg kényelmesnek is tűnik, de irgalmatlan messze van tőlem az ember...
Dögös!

Pont most kutatok utána, hogy tudok benne hangszigetelő anyagot cserélni. Sajnos popszegecselt (az X3 pl. inbuszos), és megfelelő anyagot sem tudom, honnan keríthetnék. Na meg a mennyiség a másik kérdés, nem akarom nagyon ellőni az eredeti zümmögését.

Most, hogy leírtam, rájöttem, hogy inkább szakit keresnék hozzá, mert ez meghalad engem.
Hehe, olyan dobod van mint nekem. Csak nekem már nem fém a vége.
Hallo, hallo!

Hogy vagyunk? Rég néztem a fórumot. Gondolom jöttek-mentek azóta az FZ-tagok, üdv mindenkinek!

(Ahogy néztem, az FZ árak mélyen vannak. )

Van valakinek extra gépe, amit érdemes látni?
Hümmm: http://www.gumiteszt.com/cgi-b...

Azt hiszem szólok a gumisnak, hogy márciusra akkor ezt kellene beszereznie.
A gumi nyúlása elvesz a csalásból.
ja es a gumi tapadasanak a kianya...
A gumik nagyot nyulnak a centrifugalis erotol, es ez is hozzatesz a csalashoz...