Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz.
Hali!
Nekem konkrétan rezonál, olyan négyezres fordulat környékén, aztán felette, abbahagyja. Olyan "repedtfazék" hang jön onnét, de csak néha. Köszi a választ.
rézpaszta
Kép nélkül nehéz meg mondani,de ha nem szakadt be a dekni, és nem kopott el nagyon akkor biztos ki tudják javítani.
a fejidomot is biztos megcsinálják, csak jó szakember kell!
Sziasztok, sikerült ma egy perecet összehozni. Kérdés a következö, generátor deknivel lehet kezdeni a karcokkal vmit, csiszolás, akármi, vagy cserés? Illetve ennek mennyi az ára? Másik ami sérült a fejidom, szerencsére csak eltört egy helyen. Ezt megjavíttatom, igazából a fényezés érdekelne, tudnak ilyen csilámos gyári kéket nekem utólag festeni a fejidomra?
Szia!

Valaki itt a fórumon már belinkelte egyszer sajna nem találtam meg de igen néha kiszárad onnan a zsír vagy kifolyik isten tudja. Elméletileg a kipufogó leömlő után van a blokk alatt ha jól tudom 2 csavar tartja és egy bowden pár tartozik hozzá na ez jó szakszerűen leírtam. Ezt a két csavart ha leveszed alatta lesz egy tengely talán és azt kell jó vastagon valami frankó hőálló zsírral bekenni. kb ennyi. De ezt elég akkor ha hallasz ilyen zizegős hangot a kipufogó alól....Az enyémnél zizegett előző gazdi megcsinálta most kezd néha előjönni úgyhogy tavasszal szétkapom és meg zsírzom.

kb ennyi.
merre jártatok
ezt még vissza kapod Ratyi
Mert te aztán élsz ezekkel, ha megfázol
Én azt hallottam, hogy a magyar ember úgy szép, ha részeg a zsidó meg, ha taknyos
van itthon minden, már csak a rúdtáncos csajok hiányoznak
Az nem jo Peti.... Tea, s c vitamin van otthon?
Hehe :)
Nem, mert gépközelbe kell maradnom meló miatt, uh ugrott a fájterkedés
Szia! Kell ez exup-ot is kenni? Ezt nem tudtam. És hogyan?
Hello!
Gratula, az új vashoz. Very nice!
Tapasztalat, hogy gyakran kell bele tankolni, mert olyan gyorsan kihajtod belőle, falja a kilométereket.
jó reggelt
Mezőberénybe mentek
szia!

én meg a náthámat fogom szerintem kifeküdni
majdnem olyan jó mint a motorozás
Mi is megyünk egy kicsi karikát, nem jössz Peti? Bár neked nyugdíjas lesz a tempó(m)
Szia!
Esetleg exup szelep? Az szokott ciceregni ha a zsirzás nem megfelelő.
Holnap erre az útra megyünk:
link

Győr
Pápa
Nagyvázsony Kinizsi vár
Badacsony megkerülése
Révfülöp Millenium kilátó
Tihany Apátság
Balatonfüred
Csesznek
Győr

310 km
idén nem lesz már sok motorozás
Szar idő esetén megvan a program hétvégére:

http://port.hu/pls/w/tv.channe...
Sziasztok Zerol attertem Fazerre

Kecego hang hallatszik a motorblokk bal oldalabol, mintha lanchang lenne hidegen es melegen egyarant (van ott valami alternator lanc?)(meg nem csereltem olajat, az megoldana)
Nem folyamatos az alapjarat, gyertyacsere kell gondolom(26000km van benne)
A motorbol egyeb nem hallik ki minden mintha uj lenne.

Valaki valami tapasztalattal tudnae szolgalni? Koszi!