Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ti milyen gyártmányú légszűrőt szoktatok venni? Melyik a gyári és melyik az utángyártott? A Hiflofiltro a gyári? Ez jó márka? Nem lesz mérethibás (falshot szív)? Sajnos hallottam rémtörténeteket
ez jónak számít? Az a gondom vele, hogy túl olcsónak tűnik.
Egyszer gurulhatnánk majd egyet
szerencséd volt
Hali
Ma reggel kb fél8-körül indultam egyedül Bonyhádról Pécs felé, az első 10 percben máris kereszteztük egymás útját egy őzzel kb 100m-rrel elöttem rohant át az úton
Pécsen rövid pihi majd Siklós felé mentem aztán Beremendnél átmentem a horvátokhoz. Határ elött ismét egy őz futott át az úton elöttem kb megint 100m-rre Azért már egy kicsit untam a vadakat mert egy kicsit beszaratják az embert.
Határnál személyi felmutat majd tovább hajtok Pálmonostor felé, az út tükör sima, forgalom gyér, vad sehol azért ez jobban tetszett Találkoztam a horvát barátommal dumáltunk 1- 2 órát majd kora délután hazaindultam Mohács felé.
Szerencsésen hazaértem Így utólag átgondolva az élményeket nekem jobban tetszett a horvát útszakasz szerintem még párszor átnézek hozzájuk.
0:25 nél kemény videjó
..még annyit a külföldi forgalmis motor vásárlásához ,hogy ha a vevő részéről ki van töltve az adásvételi és nem a te neved szerepel ott ,akkor az +15e. Ft. az okmányirodában -de a rutinosabbak már úgy hozzák be ,hogy az nincsen kitöltve .
WoW, istenkirály vagy!
Megy a mail, és ezer hála és köszönet ha összejön!
Nos, éppen indulóban vagyunk ( várom, hogy elkéküljon az asszony .-)) hozzám, kedden este vagy szerdán napközben jövünk vissza Szolnokra. Akkor úgy gondolom meg tudom nézni. Ellenben küldj nekem egy tefonszámot emailben. Vargalaszlo@outlook.com

Amúgy pont a Szántó körúton lakik a csajos is, ahol a motor van. .-)
Ha van kedved megnézhetnél nekem egy motort, amit kicsit lentebb linkeltem
Én éppen most jöttem a barátnőmért Szolnokra. Ő él itt, ha ez ér. .-)
Van itt valaki Szolnokról vagy környékéről?
Köszi az infót, bár ha lehet szeretném elkerülni ezt a fajta vásárlást.
Warpig-al már egyeztettünk is nagyjából egy időpontot amikor meglesem a gépét
A fedezetlenségi díj csak forgalomban lévő járművekre vonatkozik.

Ami fontos, hogy az adásvételin a külföldi tulaj neve szerepeljen az Eladó rovatban, így megúszható a vagyonszerzési illeték.
Már meg is találtam
Persze érdekel minden lehetőség, és minden részlet is, várom a mailt!
intercoolman@freemail.hu
Fennt van a hahun? Vagy hirdeted valahol?
Én inkább a miértre lennék kíváncsi. Nem olcsó dolgok ezek, hogy csak úgy döntünk cseréljük.
Én is el akarom adni a motoromat. Hátha érdekel. Dobj egy email címet és elküldöm a részleteket.
Ha jól néztem egy rugóstag gáztartálya lehet.
Ha valami neves gyártóé nem gond.
A kipuff felett van az a sárga tartály. Na annak nem kellene ott lennie.
Sosem km-t nézünk, hanem állapotot. Az, hogy a lánckerék (és ezzel a lánc is valószínűleg) le van cserélve, már árulkodik a használatról.
Ahogy nézem indexek, hátsó lámpa, rendszámtartó le van cserélve. Érdemes ezeket ellenőrizni, mert lehet így forgalmit se kap.

Egyébként szép állapotban van, de élőben kell megnézni.
Az se ha az adásvételin a te neved szerepel a békazabáló digó mellett.
Semmi nem tuti, főleg egy kinti motornál
Jó tudni amúgy hogy ilyen jófejek...
Megteheted.....megveszed és akkor helyezed forgalomba, amikor akarod. De nem hátrány, ha az adás-vételin pár nappal öregebb csak a dátum a forgalomba helyezéshez képest, mert különben a biztositó elég kemény fedezetlenségi dijat szab ki. Morbid, felháboritó, de igy van.
Amugy a motoron a hátsó lánckerék már nem a gyári. Tuti az a 16 ezer km?
Szia, mikor és honnan indultok?
Lehet csatlakozni?
+70 9356833
Sziasztok! Vélemény?
Amúgy ha nem szeretnék egy ilyen külföldi mocit még forgalomba helyeztetni hanem csak egy sima adás-vételivel megvenni, és majd csak tavasszal forgalomba helyezni azt meg lehet csinálni?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fzs_600_fazer_16000k
m-7334051