Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régen nincs, három nap után visszaviszem, mert nem tetszik a színe... Persze a kereskedő megteheti, hogy kicseréli/pénzt ad vissza, de törvény nem kötelezi rá. Jó magyar szokáshoz híven visszaéltek ezzel is. Mint informatikában dolgozó kereskedő megtapasztaltam.

A webshopnál is csak azért van, mert ott nem tudod megnézni, megfogdosni sem. Viszont mivel ott a visszaküldés a vevőt terheli, és ha már munka van vele, akkor büdös a kereskedőt szopatni, így ott már jobbára csak a jogos igényeket érvényesítik.
Sziasztok,

A Louisban van olyan, hogy megveszed a bukot, hasznalod 1 napig (Azt hiszem 24 ora, bar talan Salzburgban mondtak 12-t ...), es visszaviszed, visszakapod a penzed. En igy vettem a sajatomat, bar nagyon genyo voltam, mert kiprobaltam, tetszett, a helyes meret is meg volt, aztan mashonnan megvettem olcsobban szebb grafikaval ...

ui: Eddig csak olvasgattam a forumot, figyeltem az okossagokat. 1 eve vagyok tulajdonosa egy 2005os FZ6Snek. Elegge franko, eddig Salzburg kornyeke volt meg mindenfele, es egy Passau-Barcelona-Passau tav a geppel. Imadom.
Most vettem kemény 22 rugóért nikont.
Valami coolpix izé.
Fekete.
Adtak övtokot meg memóriakártyát is hozzá
akkor neked bizony egy 250ezer forintos fényképező kell, 2 zollos kijelzőn meg tudsz mindent mutatni. Az menőbb.

Egyébként azokat utálom nagyon, akiknek ez a 150-200-250 ezer forintos gépe van. De egy 10-20ezer forintos fotós tanfolyam már pénzkidobás. De a tükörből fényképezik magukat, mert a.) így láccik a fénycsigépcsi is, hogy milyen kúúúl, vagy b.) mert annyira hülyék, hogy az időzítőt se tudják rajta használni.
Valahol mutogatni kell a hitelből finaszírozott thai nyaralás képeit és az ájfon4 már nem olyan menő mit a vájdos laptopi pink gyíkbőrszínben.
azt nem egy mercivel kellene? osztálytalira notit vinni
Sok nincs.
Csak egy nagy.Nem neked szar.

Amúgy hány galéria van ahol a pacák fullbőrsidivertigodrágashoeihipiszupiversenykesztyű.

Asszonykán meg egy vékony utcai bőrkabátka lapossarkú csizmácska és feszülős farmer van?
Voltál már utas? Mert szerintem nem sok különbség van ilyen tekintetben
Régóta.

Azé az nem járja hogy a rendelt 250e-res laptopot elviszed pénteken lezajlil a villantós osztálytalálkozó és visszaviszed hogy bocs meggondltam nem megy a pink-ezüst a kitömött őzgidám barnajához hoci vissza a pénzt.
most néztem ez egy 150ezer forintos bukó. Én tuti nem vennék meg valamit 150ezerért azzal, ha nem jó akkor visszakapom a pénzem. Mi van ha mégsem?
azért ez sem olyan egyszerűen megy, kb bontatlan állapotban kell visszaadni. Ugyan úgy kell kinéznie, mint mikor elvitted, hogy el tudják adni megint. Én cipőt vittem már vissza 1 nap után. Már megtöredezett, de azt hazudtam ilyen volt mikor vettem, és elhitték

donkartacs: ha az asszony az utasod, akkor neki nem mindegy mi van a fején? te kapod a szelet, neked kell jó hangszigetelésű, neki csak kényelmesnek kell lennie.
Nincs már meg a 3 napos cseregari? Mióta? Nemá...
Akkor meg kell rendelni. Aztán max a csomagküldés díját bukja el az ember.
Már nincs.
Csak webáruházban 8 nap.
Szerintem bármelyik bolt bármelyik sisakjával meg lehet ezt tenni, mert van valami olyasmi hogy vásárlástól való elállás joga. Tehát kupak kifizet, elvisz, pár órát/napot motorozik, ha nem jó akkor meg sorry, mégse kéne.
Asszem a Shoxba van ilyen, meg talán az Euromotorba. Csak nem feltétlen azokat a típusokat lehet, amiket érdemes is, bár nem vagyok otthon a témában, csak mintha rémlene valami reklámféle. Mondjuk most jönnek a téli akciók, érdemes lehet (ha már tesztelve van a cucc) várni, hátha mondjuk a németek akcióznak a Lajosba vagy ilyesmi
Boltból nem lehet?
Korábban hallottam, hogy van már pár bolt, ahonnan kaució ellenében elviheted kipróbálni. Vagy az külföld
Rendben volt a túra, 7-en voltunk, az idő is tuti volt, de az időjárási frontok miatt elég nyomott volt a fejem. Azt beszélgettük az úton, hogy most egy darabig nem jövünk erre felé, mert már ezt a környéket keresztbe kasul bemotoroztuk, és már alig volt új rész. Most a Felvidék következik. Jövőre Zakopanét, és a Grossglocknert tervezzük hosszabb túrának. Sajnálom, hogy nem jöttél, majd legközelebb találkozunk
Én nem néztem rendesen körbe... Így is egész jó áron vettem a szettet, de a HJC-nél most akció van és a szettet 45-ért adják és kaptok hozzá egy Valvonline 400-as láncspray-t is.
Breki, erzsébeten meg egy ötösért faszán fel is szerelte. Nála veszem a gumit is most már. Hátsó, vágott slick 15 felszerelve. A gumi meg istenkirály.
Jó mert van nittelő szerszáma és nagyon akkurátusan megcsinálta. Érdekes volt úgy motorozni, hogy nem érzem a lábamon a rezonanciát :)
Jah és a gyári első lánckerék gumiba ágyazott. Lehet érdemes lett volna abból gyárit venni, de gondolom mindjárt 3x annyi lett volna.
azt én is most cseréltem
Nagyon egyszerű. El kell vinni egy szervizbe vagy egy szerelőt kell vinni a motorhoz. Ők majd megmondják mennyibe fáj a javítás.(ennek tudatában könnyebb alkudni) Én sajnos nem vittem. Ránézésre tipp-tipp motorról kiderült hogy görbe villa, görbe felni stb(=70 ezer HUF). És ebben még nincs benne az új első felni csak az említett "apróságok".
TE ! Ne bosszants ! :)

Azóta, akárhányszor jártam svédország felé, soha nem volt akciósan fasza doboz eladó !
Most meg láncot cseréltettem...úgyhogy a doboz ára most a motor alatt csörög :D
Fri ! kezdődik a sí szezon link