Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pedig úgy gondolom, hogy ahol emberéletek múlhatnak a dolgon, ott legyen már olyan a minőség ellenőrzés, hogy ne kerülhessen ki selejtes termék a gyárból. Főleg nem egy prémium márka nem olcsó termékénél.
Ez a túratervünk vasárnapra:
Felvidék Kis Kárpátok
remélem jó idő lesz
Szerintem nincs olyan tömegcikkgyártó ahonnan ne kerülne ki néha-néha selejtes termék. Ez az eset szerintem bármelyik neves gyártó gumijával is megtörténhetett volna. Nem gondolom hogy ebből messzemenő következtetéseket kéne levonni.
És ami ez után jött pár oldallal az se semmi. Befejelt a menyasszonya kocsijába a hátsó szélvédőn keresztül, mert szétdurrant az első kerék (a hátsót néhány héttel korábban visszavitte kivizsgáltatni az üzletbe). Még a járókelők is láttak, ahogy eltűnik a gumi... Pedig 37 fok nálunk is van nyáron...
Gumikat böngészve találtam ezt a cikket:
http://www.fz6-forum.com/forum...
Nagyjából 2000km-t tettem bele. Sokkal jobban tapad hidegebb időben, mint ami előtte fent volt (Pirelli Diablo). Pályázni nem voltam vele (nem is fogok), így ilyen tapasztalatom nincs. Bár pár topicban utánaolvastam és néhány Busás is dicsérte. Nem csak azért, mert tartósabb a sportgumiknál. Nagy esőben még nem mentem vele, viszont nedves útfelületen nem jött zavarba (mondjuk a falevelekkel tarkított vizes kanyarokban sztem ugyanúgy megcsúszik, mint akármelyik hiperszuper gumiabroncs). Fékeztem már vele intenzíveket (hála a budapesti közlekedésnek), és abszolút nem volt rémisztő, határozottan megálltam ahogy kell.
Nekem a tartósság és hidegebb időben való jó tapadás (olykor előforduló nedves körülmények között is) voltak a fő szempontok, ezért Én 3 típusban gondolkodtam:
- Michelin Pilot Road 3
- Metzeler Z8 Interact
- Pirelli Angel ST
Párban 60e volt (+felszerelés) az Angel ST, mert a hátsó gumi nem 2013-as hanem 2012 ~40.heti gyártás volt. Ahhoz képest, h tesztgyőztes gumi, sztem nem annyira drága. Bár kinek pap, kinek a paplan...
Én (idáig) nem bántam meg, h ezt tettem fel.
és mik a tapasztalataid azzal a gumival?
valakinek ELADO DOBOZOK Fz1 fazerre (2006)
Vasárnap dél körül , ha az idő is úgy akarja van valakinek kedve gurulni
pl:Bp-Dobogókő,ha nem fagyunk szét akkor lehet menni tovább is...
Hali!

Én innen rendeltem páros akcióban Pirelli Angel ST-t.
Vásárlás előtt kérj kedvezménykártyát! Pikk-pakk megcsinálják és adnak még 5% kedvezményt, ha jól emlékszem.
A Revolution Motor-os Kiss Tibor olyan halálosan korrekt volt, hogy miután látta, hogy regisztráltam, de nem rendeltem küldött egy emilt, érdeklődve, valóban így akartam-e. Illetve ha rendelnék valamit, akkor nyugodtan küldjem el emailben neki. .-)
Akkor tuti nem ők bonyhádon lámpánál mi meg lámpánál tankolás.
És dobozos csapat volt nagyobb létszámban.
fél10kor indultunk Balatonlelléről és kb fél11kor indultunk tovább kaposvárról. Szóval szerintem nem. kb 8-9 motorral voltunk és nem emlékszem, hogy motorosok elkerültek volna minket.

A harmadik képen a hayabusa nem tartott velünk.
Lassan vége ennek a szezonnak és itt az ideje olajat cserélni. Te milyen olajat használsz most? Csak annyira emlékszek, hogy nem motul, és nem repsoil, valami olcsobb féle. Pontosan milyen? Mennyi? olajszűrőt és légszűrőt is cserénék.
Mi a tapasztalatod? Van különbség a drágábbakkal összevetve?
Azzal a nagy bandával akiket KB 11 előtt értünk utol bonyhádon?
Én egy csapattal a pécsi Tv tornyot látogattam meg. Elég laza tempóban mentünk, de nagyon tetszett. A toronynál lévő szerpentin egy része volt borzalmas a többi elég jó volt, én sokkal rosszabbra számítottam. Egyedül tuti sokkal gyorsabban megyek, de a jó társaság miatt a lassabb tempó is ugyanolyan élvezetes volt.
Bereggeltem a revolutionmotor-ra is, bár a némettel megint küzdöttem kicsit. Ha minden igaz az DVK-s 38e HUF-os árhoz képest 110euróért eljönne a gumim előre. Ami azért valamivel jobb.
Én ugye Dunlop Sportmax Sportsmart 120/70 zr17 -et szándékszom venni tavaszig előre. Nekem a gumis cimbi azt mondta, hogy itt nézzek árat, annyiért tudja adni ő is: http://www.delivk.hu/

Mivel márciusig ráérek, így néha ránézegetek, hogy akcióznak-e, esetleg.
Amikor én vettem, ők voltak legjobbak az árversenyben:
link
Gumi is friss volt.
Gumit honnan lehet szerezni jóárasítva?
Én mindig mondom, hogy aki jót akar magának az nem megy a 7-esen, pláne nem motorra... Az egy autópálya pótló főút, 100-as sebességkorlátozással. Ugyan az a forgalom dübörög ott két sávon mint ami nálunk az M5-ösön. Ha az ilyen utakat nincsenek érintve, álomszerű hely Románia is...
Tisztelt Motoros Társaim!

Először is Bocsi az OFFért!

Szakdolgozatomhoz kérném segítségeteket az alábbi motoros kérdőív kitöltésében!
Csak 2 perc az egész!
Köszönöm szépen azoknak akik kitöltik!

(A RIPET PONT HU-S RÉSZ KÖZÜL TÖRÖLD A SPACE-T!.. máshogy nem tudtam belinkelni!)

ripet. hu/feedback.php?kid=e08390d00aff53e039a3961ec13998b4
Vegyfilc :) De ebayen olcsóbb. Zacky rendelt egyet kínából, 1 USD volt meg a szállítás is vagy 0,5 :D Itthon szerintem nem kapni ennyiért...