Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért nem vagyok abban biztos, hogy egy 3.5L fogyasztás az jót tesz a motornak....
azért az elég kemény nagypapa tampó 3,5 littyó/100km
Én legutóbb 520 kilométerre tankoltam összesen 35 litert, azt hiszem rhinoeli ennyi benzinből egy ezrest is elment volna
Haverom és én is tapasztaltam, hogy agip benzinnel sokkal több km-t megy el a motor. Egy tank esetén én kb 50-60km-rel többet megyek, mint mol/shell/lukoil-os benzinnel. Kb fél literrel kevesebb fogyaszt a motor.
Benzin és vezetés függő is a dolog.
Mi a jellemző fordulatszám amit használsz?

Lehet 100 alatt 2-3masban is motorozni elég dinamikusan a városban
Fz6os (600cmm)
csak egyszer kell 500 eurós büntit kapni, és akkor mindegy lesz a többi 10-20 eurós
Egy barátném robesszal, záróvonal átlépéssel megúszta 10 ajróból a gyorshajtást
50-nél 70-ig 30e..............ahhoz hogy 100-200e legyen 100-120 as túllépés kéne.

Nem kéne 100-al menni 50-nél.
idén csúnyán bemértek 50es táblánál
szemből,autóból... én is kb 6e ft ból úsztam meg, itthon 100-200e ft tuti lett volna
Ez Romániában is ennyi, öröm kifizetni
A 125-ös 5,7 litert?!
nekem a gasgas om kb 10 litert evett , de most állítottam a tűn és most kb 6-7 liter
Sziasztok!
Nektek mennyit eszik a gépezet? Nekem nem nagyon akar 5,7 alá menni sehogy. Főleg város környékén használom 100 alatt, de mégis mintha sok lenne picit. Vagy ez a normális?
Előre is köszi!
még annyit ausztriáról - egy haveromat bemérték nemrég ausztriában lakott területen 68-al és ott a helyszínen megbírságolták 20 euróra .nálunk legalább az ötszörösét levették volna.
igen ,nekem oda-vissza 450 -ből meg van ,az még bőven belefér egy naposba pálya nélkül is és még némi nézelődés is belefér ,remélem lesz még jó idő hozzá .
Hacsak nem az oda-vissza utat gondoltad 1 napra, mert úgy tényleg sok és nem lesz idő semmire csak menni.
Szerintem 370km nem olyan sok 1 napra, sőt az olyan jó ráérős, nézelődős táv. Mi mentünk már 600km-t is amiből 200km pálya volt csak.
én a wörthi tóhoz szeretnék eljutni még idén ,bár Győrből az kicsit sok 1 naposban
Holnap ezt az utat terveztük:
link
Az idő remélem velünk lesz!
ti valamerre?
az tény ,hogy nem kevesen vagyunk akik jobban irigyeljük a teljesítményedet ,mint azét aki kanyarban a bukójával karcolja az aszfaltot
Azért nem egy sportgumival érdemes elindulni, ami pikk-pakk lekopik 12 ezer km alatt.
és egy hibajavító ,mert csak ütöm a billentyűt ,de nem nézem mi a végeredmény
és útközben gumicsre! nég ha új gumival is indulsz 12 ezer után nem sok minden marad rajta
Jó ez a hozzászólás, de sajnos sokakra igaz is...