Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motolog.hu-n tudsz túrákoz csatlakozni. Ott még videót is találsz a túrabeszámolóknál Krisztián csavargásairól. ;)
Krisztián , megnézegettem a képeidet . Teljesen letaglózott hogy te kb az egész világot bejártad :) Nagyon irigyellek . Ezt én is tervezem . Esetleg a későbbiekben nem lehetne hozzád csatlakozni valami hasonló túrára ? Mert az a helyzet akikkel együtt motorozok ővelük még egy Lilafüred túrát is nehéz összehozni . :))
pl.: itt már nem emlékszem hol vettem a plexit de valahogy ilyen árban volt (az biztos ,hogy 20.000 felett)
Köszi , a tied viszont gyönyörű vas! Had kérdezzem már meg , honnan lehet rá olyan túraplexit szerezni mint a tieden van ? Nekem a magasságom miatt nagyon kéne rá egy olyan.
gratula ,király a gép
Szép határállomásaink vannak.

Amúgy bajai halászlét,őőőőőőő..............dél felé utazva............huhhhhh a pesti szokásost.
Kis segítség kellene. Itt vannak nálam a német ismerőseim és indulnak délre. Mit ajánlottok, hogy megnézzenek út közben? (még itt nálunk)
Szia!

Üdv a fórumon!
A kormánycsapágy ügyet meg lehet oldani olcsón és drágán is: FZS 600 kormánycsapágy.
:)
Most lett bejáratva.
Sziasztok .
A hétvégén boldog fazer tulajdonos lettem :) Fzs 600 98-as .
Lenne pár kérdésem . Ebben a motorban 70 e km-er van , van infótok róla kb meddig mennek ezek a vasak ?! másik kérdés , kormánycsapágyat kéne cserélnem , tudjátok az kb mennyibe fáj ?!
Egyébként nagyon tetszik a gép, úgy tűnik megtaláltam a társamat benne :) 400-as bandit után ültem rá , ahoz képest szédületessen megy és nagyon stabil az egész futóműve . Beleszerettem :) Kicsit ütött kopott , de szerintem jó áron vettem . Kaptam hozzá egy Cameron táska szettet mágneses tanktáska és hátsó oldal táskákat . friss műszakival új lánc szett ...... 380 volt. Na ötleteljetek had hallgassam :)
hali

kicsit megcsúsztam hétvégén, aztán most szedem össze magam
Itt is vannak konzolok:

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Peti, holnap munka utan egy dobogoko?
Lehet hogy hülye kérdés, de mi az a monolock?
igen ,monolock : link
Ez konkrétan ugyanaz az ember hirdetése. Bár lehet, hogy csak akartam írni, hogy nézzétek meg a többi hirdetését is, mert szartól vadászrepülőig mindene van. .-)
Sziasztok !

Eljött a 40 ezres szerviz ideje...jah és nem mellesleg lánccsere is.
A láncra kaptam egész jó árakat (45-50e között), de elehet a vezérműlánc láncfeszítőm is kuka. A gyári 38 ezer ! Ezek el vannak tévedve ! Próbált már valaki manuális láncfeszítőt ? Csak mert az FZ1 láncfeszítője elvileg jó lehet és abból van manuális már 10e körül...mégiscsak a negyede és ez nem fog elromlani soha !

És egy kis érdekesség:
Itt a szíjas Fazer csal 3 kiló :)
Szerintem meg erre gondolt Imre tesónk.
Elgondolkoztam rajta, mert kb. mostanában veszek tanktáskát 20-24 ezerért. És kb. ugyanennyiből kijönne ezzel a tartóval a dobozrendszer.
Az más kérdés, hogy nincs rá szükségem, mert ezek a dobozok túl nagyok. Egy 10-13 literes tartó általában bőven elég lenne.
A dobfek is utos.
Berúgókar, de rég láttam új motoron ilyet. .-)))
Nem ott melózom :D 2005-ös évjárat, lesz fotó csak még nem jutottam el oda...
Megtaláltam a hirdetést: http://www.kepesmotor.hu/motor...

A többi hirdetés között is nézelődjetek, vannak ott dobozok is akciósan, meg vagy 4 motor is.
monolock, ugye?