Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon kivul hogy pofaraeseskor nem tepi le a dobozokat nem sok.
Egyébként mi értelme van ennek a hátsó bukócső dolognak?
Elég lenne ha a legkülső ponton körbefogná egy kis kerék a csövet, mondjuk mint egy gördeszkakerék.. aztán ha leér, gurulna a szekér tova
Nem így kértem......

Most tettem jóval hosszabb koptatócsavart a lábtartóba, így most jónak tűnik (nagy furnérlemezt illesztettem az első bukócső ferde feléhez, ami felfeküdt elöl, a koptatócsavaron a hasidomon és a hátsó csövön is). Ha nem lesz jó, akkor valamit változtatni kell. Valószínű elég lesz kivenni mindegyik csőből egy olyan 5 centit. Az végülis "csak" egy homokfúvás, kis vágás hegesztés meg újrafestés.

Egyébként azon filózom hogy ez úgy kiemelni talán nem tud, mint ahogy szegény rendőr járt a banditon, mert ez elöl hátul felfekszik elég nagy felületen, nem csak egy pontban, így a kerekek se tudnak elemelkedni a földtől

A másik amitől még tartok, tapasztalat híján, hogy a földre lefektetett statikus motor más geometriájú, mint amikor menet közben van borogatva (egy tetszőleges szituációban), akkor pedig csak tapasztalati úton lehet kikísérletezni a tutit.
érzem, hogy ebből meggazdagszol
Erre a problémára lenne egy világmegváltó találmányom: a felhajó bukócső!
Néztem a képet az eldöntött motorodról. Nem gáz, hogy a cső hamarabb ér le, mint a lábtartó? Egy motorosrendőr a Mátrában e miatt halt meg.
Majd megnézem. Két hét múlva már Budapesten leszek elvileg, úgyhogy akár a csöveket is megnézheted. Én még azért nem mondanám ki hogy fasza, mert a puding próbája még csak most jön.

Egyébként kamionos boltban láttam jó kiegészítő lámpákat..majd olyat szeretnék bele rakni. Egy szúrófényt, meg egy szórót..úgy hogy egymástól függetlenül tudjam felkapcsolni.
Fasza lett a csőrendszer! Ha lesz egy kis időm, nemsokára kész lesznek a lámpáim, majd mutatom, hátha megkívánod!
Nagy önbizalomra vall
545-öt...
Mennyit akartak ezért kérni?
Na megnéztük ezt a piros csodát... siralmas! Németből behozott, garázstüzet átélt mondhatjuk azt is hogy bontószökevény
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Heló!
Van-e valakinek óccó használt akkumulátora,amivel még kihúznám ezt az évet.
Sajnos az enyém tegnap kilehelte a lelkét.Természetesen FZ6 motoromba kellene.
Vagy infó,hogy honnan érdemes venni,ahol a legolcsóbb.
Köszi!
Igen.
A te motorod állt ma fél 10 körül Gödöllőn a Budapest Bank előtt?
Olasz importos.
Majd szólj neki, hogy a kuka tetejéről a túraülést azért ne dobja ki!
Úgy látom itt nem lehet, akkor ide légyszi dobj egy mailt, és küldöm a számomat
intercoolman@freemail.hu
Egész nap du. 3ig, csak lesz egy 20 perces "dolgom" úgy 11 körül, de lényegében 3 előtt majdnem mindegy mikor. Az jó lenne nagyon, küldök privátba számot!
pontosan mikor leszel szabad nap közben?
ha délelőtt, akkor az nekem is jó és mehetnénk együtt
Holnap én is szabad leszek már napközben, ha lesz kedvem megsasolom. De ha Te már ma megnézted majd várom a véleményt!
olyan gumi van rajta, ha jól bemelegszik fejjel lefelé is meg tudsz állni.
faszának néz ki. jól fel van szerelve, ha ilyen valóságban is, akkor ez egy jó vétel lehet.
Lehet ma megnézem a pirosat, ami a szomszédban van.
Emlékeztek a múltkor ezt linkeltem ide vagy 620.000-ért volt felrakva.
Na a gyerek azóta rakott fel pár újabb képet, de nem lehet egy info zseni, fejjel lefelé lóg a motorral Na meg az árazás se semmi, feltolva 7 kilóra, aztán 650 dobozokkal, 600 nélküle
Még mondtátok is hogy vszínű külföldi a gép