Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen platni lehet?
a képesmotoron van 10.000-ért FZS600 doboztartó + platni !
Ha esetleg valaki házilag készítene zselés ülést, itt az alapanyag. Bár kérdés, hogy vágható-e.
Tán csak nem ott dolgozol !
Úgye szépet írtam róla

Milyen évjáratú a géped ?
Semmi fotó !
Hehe, ismerem a karikást jol :D
Kössz előre is a segítséget !
Július 15-én kezdtük a hotel építését. Pont a legnagyobb kánikulában.
Embertelen időszak volt mindenkinek.
A karikás kaja , nekem jó. Ez olyan félpanziós ellátás. Nekem megfelel , de már a két hónap alatt az összes menüs vacsorát legalább négyszer végigettem
Hát autopálya télleg nem tul izgalmas :) Ehető a kaja a karikásban? Ha valamiben kell segítség szolj nyugodtan, igyekszünk megoldani ;)
Most épül a Provence Hotel XXXX a Böszörményi úton. ( a repülőtéri út )
Én vagyok az építkezés felelős műszaki vezetője.
Keddtől péntekig vagyok itt. A INGA hotelben lakom , és a Karikásba járok reggelizni , vacsorázni. Két hete motorral mentem-jöttem.de uncsi autopályán 2x250km.-et menni
Hop tudom megnézni hogy a 46os hibakód mit jelent? Hazafelé jövet megálltam "szerelést igazítani" és alapjáraton kigyulladt a narancssárga hiba visszajelző. De menet közben nem.
Mit melozol itt?
Én most H.szoboszlón dolgozom 2014 júniusig!
Berber! Te jöttél ma egy csapattal Pilisvörösváron 2óra tájban?
A lámpánál fordultatok d.kő felé. Én egy bmw gs mellett álltam
Volt köztetek két cb 1000 r is
Üdv nektek H-szoboszlorol.... :)
Miskolc, és az öcsém is.
Csak érdeklődés. Van Fazer tulaj itt a fórumon Miskolc környékén? Nálunk Tiszaújvárosban úgy tudom egyedül vagyok.
Egy kis infó az akkukról!és még olcsóbb is:http://www.motor-akku.hu/
Ha minden igaz, ugyanaz kell bele, mint az FZS 600-ba.
150mm x 69mm x 130mm

YT12B-4 / YT12B-BS
Valakinek esetleg kéznél van akksi és esetleg tud pontos méretet,hogy mekkora fér bele?Helyileg nem vagyok most motor közelben,hogy kivegyem lemérni.
Köszi.
Én épp a héten nézegettem mivel az enyém 9éves(még bírja)
ha jól emlékszem találtam Bannert 15-16körül!Olcsóbban sajnos nem!De mit is akarunk?ha csak 5 évet elmegy már jó
Az volt, hogy amire odaértünk a motor fele le lett cserélve. Az ülés helyett az a piros vacak műbőrrel lefedett szivacs várt. Az eladó mindjárt megnyugtatott minket, hogy a hétvége folyamán egy kárpitos rávarázsolja az a piszkos foltos piros műbőrt. Az első sárvédő is le lett cserélve. A tankra került egy "gyári" yamaha matrica, szerintem a próbaút során már lejönne. Mivel látta, hogy nem hatott meg minket a garázstüzes történettel, előkereste a megolvadt lámpát. Mikor hiányoltam a fejidomhoz tartozó kormány felőli fekete idomokat (nem tudom mi a nevük), egyet előhozott, de az több helyen volt forrasztva és még repedt, hiányos volt.
Szegény motornak a bontás maga lenne a megváltás. Nem értem miért egyben próbálja eladni.
Még nem akarok semmit mondani ezügyben. De ha nem fog működni akkor valamit biztos csinálok vele.. mert az nem pálya hogy nem lehet fülön kanyarodni
azért idegesítő lehet szükségből csökkenteni a motor dönthetőségét. Pláne nálad.
Értem.
Ja, ennyi.