Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Igen, a motor és a karbi között. Öreg Fazereken "szokott" kirepedezni, de csalóka a dolog, mert attól, hogy kívülről repedtnek tűnik, belülről nézve még rendben lehet. Ha átrepedt, annak a tünete, hogy falsot szív a motor.

Egyébként 80-90 euró között van az új ára, szóval nem olcsó mulatság...
Üdv!
Valaki felvilágosítana hogy mit értenek az emberek a szívócsonk repedezettségén? Egyáltalán ez merre található? Gondolom nem ott ahol beszívja a levegőt. A motor és a karbi között?
Hali.
Péntek du. dolgozom, de. meg dolgom van.
Szombat vagy vasárnap összefuthatunk, ha ráérsz. Akkor lecsekkolhatod a dobot.
e-mailem: hegepisti01@gmail.com
Elkelt a topcase konzol, az oldalas még szabad préda.
15k+posta, és már hajlok rá, hogy holnap feladom.
És hol jár az alku?
Hanem én......:-) Megvan a hátsó doboz konzol is de arra már alkudoznak :-) Platni nincs hozzá.
Nem én vagyok az eladó.
TopCase konzol esetleg? .-)
Egy próbát megért, nincs más hátra, mint visszaküldeni garanciába.
sorry azt gondoltam ezek egy kaptafára készülnek ,nekem 3 is van és azok hasonlóak -elnézést !
Nyúl! azt mondjak, hogy a shark sisakok közül a speed-r a leghalkabb.
gyorsan teszteld le, kíváncsi vagyok rá!
Akartam is kérdezni hogy mi a vélemény a Louis-os cuccokról.
Én a Bázistól vettem meg egy ilyen buksit, és igazából amennyit eddig motoroztam vele nekem rohadtul bejött. Kurvajó találmány pl a beépített napszemüveg, áldom magam hogy ilyet választottam, és nem kell szenvedni a plexi cserélgetéssel, valamint bármikor kéznél is van. Találtam ugyanebből a márkából csizmát is elég baráti áron, valamint egy kesztyűt már szintén magamévá is tettem.
Az enyémben nincs. A két kábel rá van forrasztva a nyákra, kihúzni is csak 5-6mm-t lehet.
a végén van a fényes pöcök ,egy rugó tartja a helyén és az azt körülvevő kis fekete kupakot tudod letekerni ,csak vigyázz ,hogy ki ne lökje a rugó a biztit mikor letekered :)
Lajosos mini szivargyujtos.Van hozzá asszem adapter nézd meg a bázisnál.
Azt láttam, h nem USB, de ha nem megy bele a szivargyújtó akkor passzolom saját részről.
A belsejében nem usb csatlakozó van.
A gyári szivargyújtó töltő meg nem megy bele,mert az vastagabb.
Köszi, azt nem néztem csak a motorét illetve az aljzatét ami a vezetéken van, mindjárt át is sétálok a garázsba megnézem.

Én is féltem, hogy az iPhone5-öt elfüstöli, akkor lehet besírok... Ezért fogtam egy három forintos USBs lámpát, azt tettem rá 10 percre. Ha abból nem égeti ki a LED-et akkor mást sem.

Először néztem, hogy hova a tökbe fogok feltekerni tank alatt az akksinál 1,5 méter kábelt. Aztán olvasom, h van nyugalmi áramfelvétele a kék LED-ek miatt, na akkor vigyük hátra a biztosítékokhoz. Majdnem rövid lett a kábel. .-)
hali .bent az átalakító egységben is van egy üveg biztosíték ,bát azt írtad "biztik" akkor azt is megnézted -de hátha mégsem :)
én rosszabbul jártam ,amit vettem kábelt mint utóbb kiderült 11.5 V-ot adott le az 5 helyett és kinyírta a gps-t -vagy két hónap telefonálgatás után a gyártó átvállalta a szerviz költséget .
Nekem úgy tűnik, hogy akár szivargyújtó is lehet...

Én egy ilyet vettem: http://www.bazismotor.eu/index...

Be is kötöttem a gyújtásra szépen. 1x használtam iPhone-val, másodjára már a navinál nem tudtam... A biztik rendben vannak, a belső 12-5v átalakítása dögölhetett meg, de egyelőre nem volt még hangulatom visszaküldeni garanciába. Elég sok helyen árulják, az h nekem tönkrement valószínűleg csak egyedi eset.
Szerintetek ez GPS töltő akar lenni?
Alapáron semmit sem érdemes kb. megvenni
Zacknek sikerült szert tennie egy Dainese Stripes-ra, jutányos áron a Karasnába (kb. az a kategória, hogy egy ideje ott állt már a hülye méret miatt, nem vitték) Persze kellet átalakítani, így mentünk le Ceglédre. Csak annyit mondott az öreg, hogy na igen, valahol ott kezdődik az első osztályú bőr. Nem mondom, hogy más gyártó terméke nem lehet olyan, sőt azt sem hogy az összes Dainese fasza. A kesztyűik nagyon nem érik meg az árukat szerintem. Ugyanezt gondolom a cordura vonalukról is. De pl. valaki szídja az Alpine tyűket is. Nekem megvan már 5 éve és csak a festék kopott, nem bomlott még fel a varrás sehol, mint másnak. Igaz, nem megyek huszonezreket, de trauma gyanánt minden télen kimosom és leápolózom.
A bőrruhám nekem is valami pakisztáni übertermék, sírtak Cölöpék mikor meglátták, hogy én azért pénzt adtam és hogy milyen minőségű anyagból képesek gyártani első osztályú címszó alatt... Volt rajtam vagy 3-szor eddig, meg majd lesz is még. Tesztelni nem kellett hálisten, remélem nem is fog kelleni. De azért kicsit meglepődtem, mikor megláttam a Shoxos SixGear csodát. Hát az még az enyémnél is siralmasabb minőség. Ehhez képest marha drága.
Szépen el kell menni megnézni, megfogdosni, felpróbálni amit csak lehet és utána eldönteni, hogy kinek mi jön be. Amúgy árban majdnem ott van a Louis pár cucca, és azok annyira nem is rosszak