Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a nyakam szokott fájni. De ezt betudtam eddig annak, hogy nem találtam még meg az optimális pozíciót.
Nektek nem szokott fájni a hátsótok 2-300km motorozás után?
Érdemes átalakítatni az ülést kényelmesebbre vagy pénzkidobás?
Már kérdezni is akartam, h mi a helyzet, de sejtettem, h kevés rá az időd.
Említettél vmit egy 2 napos túráról Szlovéniába. Remélem, h összejön. Szívesen mennék.
Hétköznap én is dolgozom, de ha vége a motoros szezonnak akkor beülök a kocsiba és meglátogatlak! Majd akkor megmondod, hogy mikor érsz rá!
Amúgy hirdetek egy hengert, ott megtalálod a számomat! :)
Jólvan, ne nyaljatok

Pisti, LED lámpa még mindig nincs kész, el voltam havazva egész nyáron. Ebből már gyanúsan rosszidős projekt lesz... De majd mutatom a végeredményt.
Hétköznap is jó, de akkor Tiszaújvárosban. Valami kontakt jó lenne gondolom... Telefonszámot viszont csak úgy kiírni nem akarok. .-)
hali. A héten du. dolgozom. Valószínűleg szombaton is be kell majd jönnöm túlórázni. Amint megtudom, h mikor kell jönnöm, visszajelzek.
Pénteken én is elutazom az enyémmel Orfűre. :) Akkor a hétköznap neked nem jó ugye?
jaja elég durva !én meg itt hivogatom egész délelőtt a bontósokat akik végighallgatva a problémámat kb ennyit mondtak:"que?"
Hát besz*rok bmeg . Csípőből vágja, h miről van szó, mennyibe kerül és hogy hol+kitől lehet beszerezni.
rhinoeli az FZS600 kisokos
oké megvan!KÖSZ AZ INFOT!
Ha jól emlékszem a jobb felső sarokban lévő volt az enyémben..de az sajnos vagy 80 daraba jött ki a helyéről...egyébként mi ennek a neve?márcsak azért kérdem mert felhivtam a yamaha zakart és ők 51 ezerért adják valami bovdennal együtt ...
és annak a Harmatinak mi az elérhetősége?
Keresd Tóth Gyulát (XX. ker), neki szokott lenni Fazerhez alkatrésze!

(Bontó szempontból: ha jól tudom, valamelyik robogóba is ugyanez a jeladó van, talán a Majestyben...?)

Egyébként gyárit kb 6000-ért tudsz rendelni pl Harmatitól.
Cikkszám: 5RB-2517G-00-00

kép
A régebbi fajta egy anyagból volt, aztán rájöttek, hogy szar, és utána már a műanyag szoknyásat gyártották. Neked melyik típusú tört el?

Egyébként nekem is letört anno az egyik füle (régi típusú), én sikeresen megreparáltam. Kireszeltem a palástból a fül folytatásának helyét, majd beragasztottam egy új műanyagot. Ez sokezer km-rel ezelőtt volt, egyelőre bírja...
segitséG!

2002-es fzs 600 ba eltört az első kerékben a sebességmérő jeladó(vagy mi..) eddig semelyik bontóba nem volt amit hivtam.Tud valaki segíteni?
Nos van úgy 80% esély arra, hogy szombaton megyek Szolnokra motorral. Ez kb pénteken fog eldőlni. De ha a Szolnok szimpatikusabb mint Tiszaújváros nekem az is jó lehet.

Amit még elfelejtettem, h elvileg ezzel a kipufogóval volt levizsgáztatva a motor, van egy "műbizonylat" (vagy mi a tök) matrica is a kormánynál. Tehát ha ilyet veszel, elvileg ezzel nem lesz gondod.
Én jelenleg használom benne a fojtást, mert tényleg nagyon nagyon hangos volt. .-)
Szevasztok!
Megmaradt 2 jo dolog aaz FZ6-os motoromról.Megválnék tölük,egyben 150 euróért.
Csak a lánckerék 80 euro volt kb.
Na szóval :hátsó üléstakaró,eredeti yamaha :uj ára 249 euro.Gyári fekete-grafit metál fényezés

Hátsó lánckerék: 48 fogas ,Vortex marott aluminium a legkeményebb fajtából.Kopás rajta szinte nulla uj ára 80 euro körül.
Havernak ilyen leo volt fz6-on. Kegyetlenül szólt neki de amikor vette 200 alatt nem úszta meg :D Most ahogy nézem 130 tól 200 fölött lehet találni attól függ ki milyet akar.
Rendben, köszönöm szépen!
Én a héten csütörtökig 6 után be tudok menni Budaörsre, vagy pénteken korábban. Te hogy érsz rá?
Az 1. képen Én szépségem látható . A formáról annyit, h Neked kell, hogy tetszen. A Te gépeden lesz, Te fogod hallgatni a hangját, a Te szemednek fog gyönyörködni. Én azt mondom tekintsd meg mind2-t élőben és dönts úgy! Én pesti vagyok, de Budaörsre járok ki melózni. Megbeszélünk egy időpontot és helyet és akkor már az egyiket le is tudtad. Majd TooCool-ét is megnézed, aztán csak rajtad múlik, h melyik lesz a Tiéden. Mit szólsz?
Persze a legjobb az lenne, ha mindkettőnk gépét egyszerre tudnád megtekinteni.
Tény, hogy nem nagy kül. az 5 vagy 10e Km, de spóroltam vagy 20e Ft gázolajat, meg vagy 6óra vezetést is. .-)

A kipufogóval aztán pláne jól/jobban jöttem ki.

Igaz ez full fekete, a fehér nekem jobban tetszett, bár a Fábia kombim is fekete...
5000 km vagy 10000 km majdnem mind1 sztem, de ez csak az én véleményem. Viszont hidd el, h a dob az sokba fáj! Szóval ha így nézzük, akkor jobban jártál.
Köszönöm a segítséget, igazából csak azért lovagolok az árakon, mert 2 hónapja vettem a motort, a csizma-dzseki-bukó, és mindenből jót vettem. Szóval hülyegyerek vagyok, de nem tudok nyugodtan aludni, amíg nem lesz rendben a segge :) Viszont a melómból élek és nem esik rám máshonnan zsé. A másik motorom ugyanez a story, csak ott már megcsináltam mindent, pl a 250-ről 280-as henger szett csere ca 400.000,- volt, és idén max 15 órát mentem vele :)
Ilyenek vagyunk, nincs is ezzel bajom, de azt is tudom, hogy ha újra a zsebemben lenne az eddig elköltött pénz, újra motorra költeném :)
Nem is akarok megváltozni.
Köszönöm szépen, nekem még a formát kell elfogadnom, ez biztos az én faszságom. :) Egyelőre a Leo Vince árát nem tudom, nyilván annak fényében is el kell gondolkodnom, de az eléggé tetszik :)
Nos a sotory annyi, hogy kinéztem Kaposváron egy fehér 2008-as Fz6N S2-t, 10e Km-el, második tulajtol. Ezen gyári dob volt. A Yamaha kereskedésben volt kitéve, én csak telefonon beszéltem a tulajjal is, illetve a kereskedés tulajjal. Mint kiderült, a kereskedés tulaja adta el, annak aki most árulta, így ismert volt az előélete elvileg. Magyar, itthon forgalomba helyezett gép. 1.190.000-ről még telefonon lealkudtam, 1m-re szerdán, és megbeszéltük, h szombaton megyek érte. Szereztem kölcsön Peugeot Boxert, amibe befér, mégiscsak 360km oda, meg annyi vissza is, intéztem embert magam mellé, aki látott már motort, rámpát, hátsó emelőt, spanifert, minden. Erre pénteken felhív a tulaj, h jött egy pesti ember, meglátta, kicsengette az 1.190e-t és elvitte.
Legalább korrekt volt, és szólt, nem autóztam potyára.
Ekkor elkezdem vadul telefonálgatni, felhívtam azokat is amiket eddig az ára miatt nem. Ózdon volt egy 1.3m -ér, ami szintén 2008-as, eredetileg soproni, és 4074Km volt benne. A dobbal nem is foglalkoztam, elmondtam a storymat az embernek, mondtam, h 1 milla volt a felső határ, de mivel már megvan minden a motorszállításhoz, és már beleéltem magam mint a kisgyerekek, így hajlandó vagyok többet rászánni egy kicsivel. Megállapodtunk 1.160e-ben. El is hoztam, bár volt pár apróság, ami hibás volt, az biztosítékokat takaró műanyag idom sarka letörve, az egyik villa szimering cserélve a 4000km alatt, ami azért korai, ilyesmik. De végülis a debreceni Yamaha szervíz is azt mondta, h ezektől eltekintve rendben van a motor, a lecserélt olaj is szép volt, stb.

Már itthon kezdtem el számolgatni, hogy 2x360km helyett mentem 2x90-et és ott a sport dob is, meg a gyári is. így végül ez is kb ugyanannyiba volt mint a kaposvári, csak ebben kevesebb mint fele annyi a Km.