Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kisfogaskereken már látszik a kopás ,mennyi km van benne
attól még hogy szemmel jónak tűnik közel se biztos,hogy jó...
mit akarsz csináltatni
Nekem ilyenkor tanácsolták azt, hogy kezdjek el kiülni :) , mert akkor kisebb dőlés is elég. Keveset járok pályára, így egyelőre nem próbálkoztam ezzel, szóval nem tudok róla beszámolni...
Sziasztok!

fz6n 2004 mocimmal a Kakucs ringen voltam kicsit motorozni és amikor kezdtem belejönni a kanyargásba, az oldaltámasz leért. Van valakinek valami tapasztalata mit lehetene tenni, mert amúgy ez a moci nagyon bírja a döntögetést :)
Köszi a hozzászólásokat. fazer.hu-t ismeritek?
Szerelőt tudtok ajánlani?
A képek
Elkészült az 5 napos Erdélyi túránk leírása sok képpel:
Erdélyi túra
A lánc rendben van és a feszesség is jó.
De délután teszek fel képet róla.
Üdv!

Egy alapos lánctakartás és kenés jól jöhet....
Első körben, aztán ha a baj továbbra is fennáll, akkor komolyabb a gixer
Sziasztok.

A napokban különös jelenségre lettem figyelmes a motornál.
Egy idő után a bal oldali lábtartónál lüktető rezonálás van ami morgó hanggal párosul.Gyorsításkor ez a hang elmúlik viszont gázelvételnél főleg lassabb sebességnél újra előjön.
Próbáltam behúzott kuplunggal,de ott is hallani.

Mi lehet a gond?
Már folyamatban van, csak van egy két zökkenő...
vagy ebay
Srácok !
Bontókat keressetek !
Bp. Ricsi Bontó , Kakasd , Baja Sugomotorbontó
Az új alkatrészek horror áron vannak
Szia!

Hát 300.000 feletti az annyi, szélvédő, fejidom, konzol, elöl idomok, visszapillantó, tükör..
Sziasztok!

off
Hátha valakit érdekel van egy eladó sisakba építhető bluetoothos komunikációs egységem (Akinek rendeltem az visszamondta). GPS,Rádió, Telefon-t kezel, beépített FM Rádió van benne. Másik egységgel 2 motoros illetve utas között is kiválóan lehet vele beszélgetni!

Ár:11.000Ft
bekiss2@gmailcom

bocs ha valkit zavartam a hírdetésemmel

on
Nekünk több a pöcök,két rudas és nem csak az alját kell kiszögelni, hanem az oldalát is meg van pár feszítő madzag is. Viszont az újabb négy személyes szörnyet még láttam idén is campingbe, az a tipikus ezüst és lila meg zöld. Van abból a kicsi gomba is. Na az is van már 15 éves...
Akkor ez a deszantos változat lesz , mert annyira nem nehéz és helyet se foglalt sokat. 4 sarkát leszúrom, 2 rudat összeteszem kifeszítem és kb 2-3 perc alatt kész is.
Nekünk is van,par éve még használatban volt, pedig több mint 25 éves. Csak dög nagy meg nehéz, fel se férne a motoromra. Mondjuk nem mintha fenyegetne ez a veszély
Szia!
Köszi.
Kipróbálom ,
Üdv
A sporttáska nagyon nagyon kényszer szülte megoldás volt valóban Mindenki szabadságolt doboz ügyben így ez maradt, de alatt van egy házilag gyártott L alakú oldalkonzol, szóval nem csak a levegőbe lógott. Voltak aggályok, de 140-es tempónál se mozdultak semerre. A csehszlovák sátor meg nagyon jól teljesít évek óta
Szia!
A karbi sor bal oldalán van egy fekete fejű műanyag „csavar” (recés feje van, hogy kézzel is lehessen tekerni) azzal tudod állítani az alapjáratot.
Üdv.
melyotom
Nye panyimaju.
Talkin' to me?
Szia polaris1!

Hasonló helyzet állt elő nálam is, de talán ennyire azért nem vészes. Milyen ajánlatot kaptál a Yamahától? Csak a miheztartás végett, hogy mire készüljek...
Sziasztok!

Szomorú témában kérem a segítségeteket. Ma sikerült rámennem a porra és kicsúszott alólam az fz6s-em eleje és oldalra buktam. Van amelyik idom törött, meg úgy tűnik, mintha deformálódott volna a konzol, ami a fejidomot tartja és most az egész el lenne tolódva.
Szeretném mielőbb kiküszöbölni ezt a csorbát és ehhez keresek Pest környékén szervizet.
Tudtok segíteni, hogy hova érdemes vinni? Hol nem akarnak lehúzni rólam még egy réteget, viszont megbízhatóak?