Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkészült a kipufogó tuning a Fazeren, jövő szerdán indulhatunk az Erdélyi túránkra.
holnap érkezik Mariazell -be a nejem ,kedden indult és mikor elköszönt mondtam neki csak óvatosan a kanyarokban
korábban többen írtátok ,hogy használtatok már MD80 mini kamerát .
az mitől van hogy minden alkalommal 4.293 gb-nál megáll a felvétel ?
és bájtra pontosan .elméletileg 8gb-os a kártyát kezeli
Lentebb írtam, keresd Tóth Gyulát, neki szokott lenni bontás alatt álló FZS-e.
Nem régen lett kitárgyalva, hogy utángyártottat nem érdemes venni, mert szar. Inkább áldozz rá többet és tovább lesz jó kuplungod.
Sziasztok!
Hol lehet fz6n 2004 hez kuplungbowdent rendelni a gyári 15000ft lenne de picit sokallom.
Van esetleg vkinek gyári fogszámú (46os, ha jól tudom) hátsó lánckereke fz6-ra "kispénzért"?
Köszönöm a segítséget , a hangja alapján én a 900at is elhittem volna... :) alkatrészt ami eltört , honnan tudok akkor ehhez a FZS 600 blokkhoz szerezni?
A fordulatszámmérő jelölése praktikus...
Aha értem,végül is én csak a service maual-ját néztem a 600-asnak,de kuplungfedelet nem találtam,a 400-asról meg semmi konkrétumot nem olvastam :) Nos akkor csak egy FZS600 tulaj kellett ide hogy kiderüljön az igazság
Az a helyzet, hogy a 600-as kuplungfedelére is 2500 cm3 van írva, bár igaz, hogy szűrővel együtt cserélve közel 3 litert is bele lehet önteni. A teljes kapacitás egyébként 3,5 liter.

Ebben a quadban tutira egy FZS 600 motorja van. Az FZ 400-as karbija egészen más, ez egy biztos jel.
Sajnos nincs!De majd nézek valahol és rendelek!
Köszi!
Nos így első ránézésre,FZS600 vagy FZS400...de,a jobb oldali deklin van egy felirat a képen,hogy "2500cm3"..ez ugyebár ha jól tudom a teljes térfogata a forgattyús háznak (ha tele töltenénk full a gépet olajjal,de tudjuk nem szabad) Egy FZS600-as tulaj megnézheti,de én úgy tudom hogy a FZS600-nak 3500cm3-es (ennyi van odaírva a deklire a 600-on)
Szóval sztem FZS400 a blokk :)
vagy 400as vagy 600as. Fézerből nem volt 900as, az 1000es blokkja meg nem így néz ki.
Hova lehet esetleg ráírva a kobcenti? vagy esetleg a karbiból , a fajtájából méretéből nem lehet megmondani? Vagy bármiből a motroszámon kívül?
Minden korszaknak megvan a maga designja. Ha egykorú a két motor, sokszor nem lehet megállapítani ránézésre, hogy hány ccm. Főleg, ha mondjuk azonos családból való.
Igen , 900asnak mondták , de ami lejjebb van kép , annak a blokkjára hasonlít , és azt írtátok hogy az 600-as , ezután meg se fordult a fejembe hogy a 900as is lehet hogy így néz ki....
Te mondtad, hogy 900-asnak adták el. Nekem ránézésre totál egyformák ezek a blokkok Amúgy meg rajta kell, hogy legyen hány ccm, azt csak nem csiszolták le
motorarzenal.hu

a Nyíl utcán van, itt van Hiflo
Valogatos vagy he?
A lényeg hogy ehhez kellene az , ami a képeken el van törve :)
A blokk akkor nem egyértelműen 600?
Túl sok a kereke és kevés a pakolási lehetőség
Ez olyan mint egy utópisztikus divi. Még a blokkja is passzolna, már ami a 900 ccm-et illet. Dipshit kollégának mi a véleménye?