Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dipshit kolléga nem tud ajánlani munkalehetőséget pályakezdő geográfus/település- és terület fejlesztőnek? Mintha valami hasonló témában tanulnál
Sziasztok! Még új vagyok itt. Egy Fazer-t szeretnék vásárolni,de nem igazán ismerem a típust... Nem tudom mire kell figyelni,de majd igyekszem visszaolvasni minél többet biztos vannak hasznos infók Addig is örülnék ha erről mondanátok valamit: http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Előre is köszi üdv: Gergő
Erre is gondoltam már. Középsztenderre felnyomva rángatva semmi lógást nem érzékelek.
Kormánycsapágy nem lóg?
Sziasztok!

Kakucsi pályázáskor egyenesek végi erős fékezésnél darál az eleje. Úgy érzem mintha megcsúszna a gumi. Mintha ABS lenne :D Pedig nincs. Conti sport attack gumik vannak. Fékolaj csere 1 hónapja volt. Minden okésnak tűnik.

Erősen fékezem?
Pont a 3 említett KB ugyanannyiba kerül átszámolva.
Ősztrák 420,román 392,szlovák 440-es árával.
Nade a bosnyák.
És nem is evett kevesebbet.
Pláne mert túratempóban nem sietek annyira de ingázva igen.
Persze.. mert máshogy motorozol kint mint itthon.
Nekem is külföldön eszi eseteként a legkevesebbet, de annak nem az az oka hogy külföldi a benzin, hanem hogy adott szakaszon kevés volt a hidegindítás és a nagy sebesség. 5,7-7 liter között fogyaszt a motorom kint, itthon meg 6-8-ig általában (mert itthon többet megyek gyorsan, egy tankolásra vetítve mint kint, és több hidegindítás is jut 1 tank üzemanyagra)
Érdekes, hogy a külföldi benzinnel az enyém is 5 alatt fogyaszt. Ez van a kinti (osztrák, szlovák, román) benzinek általában olcsóbban, és kevesebbet eszik belőle a gép.
Ennyi benzinnel én csak féltávig jutottam volna
Sziasztok! Hazaérkeztünk mi is Erdélyből, minden rendben ment, képek hamarosan.
1890 km-re 69 litert tankoltam...
Hazaértünk 5 napos erdélyi túránkról. Minden rendben volt a géppel is az idővel is, teszek fel nektek pár képet
Transalpina, Déva, Vajdahunyad, Transfogaras
Sziasztok ide is beírom hátha valaki szívesen eljönne!

Vezetés technikai képzéshez keresünk még 4 személyt. Péntek délután lenne a képzés 2-6-ig
A tréning kezdők számára lesz igazán jó de ha van kedvetek fejlődni akkor gyertek!
Az oktató Fiedor Feri lesz.
Az oktatás ára 10000Ft
Helyszín a 22.ker. Rendőrségi tanpálya.
Akik szeretnének jönni dobjanak egy mailt. Ha nem leszünk meg akkor elmarad.
Bekiss2@gmail.com
És lett valami változás?
én csináltattam, szervízben. De már régen.
Zacky motorjat a yamaha worldben neztek at es okeztak le. Igaz hogy csak annyi volt h odarendelte a tulajt es ingyen volt. Mondjuk csak blokktorott volt a motor es ez tutira hozzaerto szemnek fel is tunik. Nem csak az ujraganyolt tank. Nah ennyit errol.

Mivel a szerzodesbe benne van h milyen alpotban adja at es ora perc is van az adasvetelin ha bevizsgaljak es kiderul h regebbi a dolog foleg ha meg a javittatas is akkor tutira bukta. Mondjuk az is lehet h eleg befenyiteni az eladot...
Olyasmit emlegetnek hogy balesetveszélyes motort adott el ezért ez szabályokba ütközik és felelősséggel tartozik. Sajnos nem fogom tudni bebizonyítani hogy nála történt ez. De azért inkább megkérdeztem pár okosabb embert. Talán nem lesz nagyon vészes a javítás. Egyedül a felnire kell vadásznom ami húzósabb összeg. Köszi a válaszokat.
Csinált már valaki a motoron folytószelep szinkronizálást?
Elvileg a szerződéseb bele van írva, hogy köteles informálni minden hibáról/sérülésről.
Ha nem első tulajos volt, akkor ez bukta. Mondhatja, hogy nem tudott róla, nem vette észre és ennyi. Kérhetsz szakértőt is, aki megmondja, mikor volt vele gond, de az nem olcsó, pár száz ezer. És ekkor még kiderülhet, hogy nem nála sérült.
Motorvásárlásnál ezért érdemes egy szervizben találkozni és ott 5-10ezerért átvizsgálják a motort, és minden kiderül róla. A szerviz mondja az igazat, az eladó csak jól lejáratja magát, ha ellenkezik. Ha valaki erre nem hajlandó, akkor tőle nem szabad motort venni.

Vannak történetek átverésekről.
Fogorvos hölgy tulajtól keveset használt = csak pályán használt.
Kevés km-rel olasz motor = egyszer átfordult az óra.
és lehetne sorolni. Ezek engem is nagyon idegesítenek.
Köszi szépen a segítséget!
Szóval nem. Bizonyítani nem tudom és bolond lenne bevallani. Köszi
ha tudod bizonyítani, hogy tudott róla, akkor igen
Magánszemélytől vásárolt motorommal gebasz van. Igényelhetek kártérítést tőle amiért elhallgatta a hibákat? Neki ment valaminek és elgörbült a teleszkóp (2cm), a felni üt, féktárcsa se az igazi. Állítólag van valamilyen jogszabály vagy jótállási kötelezettsége. Mekkora kamu ez?
De itt is ott is, meg Lichtensteinbe De szombaton már megyünk haza, mert hőségriadót mondanak aztán olvadnak a gleccserek.
Egyik barátném 600rr-jén van ilyen. Hangtompító nélkül felszállási engedély kell hozzá, olyan a hangja