Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel debreceni vagyok ezért Debrecenben a Yamaha Máthé-nál fogom megvenni a légszűrőt. Biztosan van a Te környékeden is Yamaha szalon, szóval Te is könnyen beszerezheted a szűrőt.
Persze , mindjárt feltöltöm őket :)
Küldesz teljes képeket a gépről? Nagyon kíváncsi lennék.
Szia!

Keresd Tóth Gyulát, szokott FZS-eket bontani: hirdetése itt
Szia , köszönöm a választ , megcsináltam a képeket , az érintett alkatrészekről..... ami szerintem mindent elárul , egyet elfelejtettem , a kuplunk rúdja is elhajlott.....
kiplung*
Szia , kuplunk alkatrész címszó alatt kerestem de nem adott ki semmit , ráadásul egy komplett vizszivattyú kellene , és azt nem tudom melyik "menüpont " alatt található.
Manapság egy kisebb tanktáskára vadászok, olyan kb. 10 literesre.
Ma néztem egy Givi-t (t440n), és kicsinek találtam. Otthon utánanéztem és 13 (és bővítve 16) literesnek írják le az olaszok. Bármiben le merem fogadni, hogy az nincs annyi. olaszok
Találkozott valaki már ilyennel, hogy a Givi nem valós adatokat használ a termékleírásban? Lehetséges, hogy a többi táskájuk is el van méretezve? Vagy hogyan számolták ezt?
Tudtok ajánlani valami jó tanktáskát? Itt vidéken eléggé üresek a boltok, max rendelnek, de nekem kell megmondani milyet.
Sziasztok.

FZ6-on elég nehéz a gázkart mozgatni.
A bowden olajozása orvosolná a problémát?
Honnan szerzed be a gyári szűrőt?
Nekem is esedékes lesz lassan de én is ezeket a Hf-eket nézegettem .
Gondolom ki is szállítanak!Küldenél egy linket vagy egy elérhetőséget?Kösz
Köszönöm a hozzászólásodat, így akkor nyugodt szívvel adok többet a gyári szűrőért.
Üdv
Meg van a kamera Polaroid XS20 lett majd megírom a véleményemet róla :D
Szia!
Gondold meg, hogy mit kérsz.
Én 6400+postáért vettem Hiflofiltro szűrőt és lötyögött a légszűrőházban!
A gyári szűrő tömítőgumiját kellett lefejtenem és rápillanatragasztózni a Hiflo szűrőre, hogy megálljon és tömítsen!
Ha hátsót keresel: Hinterradabdeckung
Ha elsőt: Fender extender
Köszönöm uraim a tanácsokat, akkor jobb híján maradok a kicsit drágább gyárinál a helyi yamaha-tól.
Megmondanád, hogy hogyan és hol kerested illetve találtad meg?
Engem is érdekelne, mert idegesít hogy a retek ráég a kipufogóra.
Szia, itt nézz szét...Motoralkatrész.eu
ami azon a képen van az 600 köbcenti,,, ha felraksz róla egy képet hamarabb tudunk segíteni
oda gyártják, de valahogy a jó méretet nem sikerül nekik eltalálni
gyárit vegyél, az kb2e ft-tal drágább mint amit te írtál lentebb
Akkor a Hiflo nem is jó bele? Nekem ezzel kapcsolatban nincs sok tapasztalatom... csak gondoltam ha már ilyet árulnak akkor az jó is... valamilyen szinten. Akkor milyet lenne érdemes belerakni?
és tegyük fel, hogy az a légszűrő hiflof. ,akkor nem is illeszkedik bele tökéletesen a helyére
tehát megéri spórolni
Sziasztok!

2004-es Fz6-s-hez keresek légszűrőt. Amit a legolcsóbban találtam 6400 ft+posta a pinkmotors-nál. Tud esetleg valaki ettől olcsóbban? (megmaradt, felnem használt, stb.)

Előre is köszi!
Ami lentebb linkelve van kép "Az idomjavítás után ilyenre fogom fényeztetni a gépet:" , pont úgy néz ki a blokk mint ami abba van...
Sziasztok , nem tudom hogy jó helyre írok-e , de azért egy próbát megér. Van egy quadnak kinéző valamink , amit valaki csövekből hegesztett otthon , és azt mondta hogy a benne lévő motor az egy fazerből van , azt mondta hogy 900 köbcentis. A motorszám ki lett gondosan köszörülve , az alapján nem tudni hogy milyen a motor. Nos ezzel a motorral történt hogy mivel quad sárban használták , és az első fogaskerék és a felette/mellette lévő vízpumpa közé kőkemény sár rakódott le , ami egyszer gondolván lejött és a lánc végig darálta vele a vízpumpát , ami valahogy egyben van a váltóval is , mert az alá a fedél alá megy be a kuplung bowden. A vízpumpaház széttört , és egy hosszú rúd is volt ott , ami meghajlott. Esetleg valaki tudna segíteni , hogy ha küldök képet , abban hogy ez milyen motor , és hogy hogyan lehetne megjavítani , és honnan tudok használt alkatrészt szerezni hozzá? Ugyanis időm szerszámom van , de nem tudom szerelőhöz vinni , mert nem megy előre , utánfutóm meg nincs. A segítséget előre is köszönöm.