Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért vszenvedtél fél órát?
-nem érzékeli a nyomkodást
-nem tudod a funkciókat?
Holnap délelőtt írok neked e-mailt!
ezek után meg sem merek szólalni...dr. Lexikon .
Nagyon köszönöm mindenki segítő készségét !
Ezt majd megmondja, akinek ilyen van, az enyémen (1998) még csak egy gomb van, órát nem mutat.
Nagyon szépen köszönöm a hasznos információkat ! :) így már könnyebb lesz :)
Juteszembe az egyetlen probléma a motorral hogy a műszerfalon a 2 gomb az egyik a select a másik a reset nem igazán akar működni :( fél óra szenvedés után tudtam beállítani az órát és hogy a megtett km-t mutassa .Erre van valami megoldás?
Bukócsövet egyszer már jól kiveséztük, van vagy 4-5 féle típus, én az alábbi kettő közül ajánlanám valamelyiket:
bukócső 1
bukócső 2

Utóbbi típusú van nekem is, egyszer már volt az oldalán a motor, bírta. Itt van egy éppen aukcióban is. (én is ettől az eladótól vettem anno)
De jó hogy nem ilyenem van.
Én inkább raknék drága olasz benzint.
Dízel
Olcsó!
Benzin milyen kell bele?
Szia! Üdv a Fazer-fórumon!

Magyar kezelési útmutató legjobb tudomásom szerint nem létezik. Angol nyelvű kezelési és szervíz-útmutatót, valamint néhány plusz katalógust tudsz letölteni innen. Azt vedd figyelembe, hogy ezek a PDF-ek a kockalámpás változathoz valók, a többiek talán majd tudnak küldeni az újabb évjárathoz is. (motorikusan egyébként nincs lényegi különbség)

Olaj: 10W-40
Olajszűrő: HF147
- szűrővel együtt cserélve 2,7 liter
- szűrő nélkül (nem ajánlott) 2,5 liter
Levegőszűrő: HFA4606
Akksi: YT12B-4
Fékbetét: EBC FA252 és FA104
Láncszett: 15/48, 110 szemes DID530
Teleszkópszimering: 41x53x8/9.5

Ha bármi kérdésed van, szívesen segítünk!
Köszönöm a segítséget! Honnan tudnék bukókeretet beszerezni rá?
Szia!

Gratulálok a motorhoz!
Egy helyen és elég olcsón beszerezheted a szervizhez szükséges alkatrészeket (gyertyák, szűrő...stb) az m0motonál, a Kerepesi úton, az AVIA benzinkúttal szemben.
rhinoeli kolléga az olajshop.hu-n vásárolt AGIP 10W40 full szintetikus olajat a Fazerébe. Ő teljesen meg van vele elégedve. A szükséges mennyiség: 3 liter.
De tehetsz még bele:
Motul-t (5100 félszinti ; 7100 fullszinti), Repsol-t, Castrol-t....stb.
Lényeg, h a specifikációnak megfeleljen. Olajkérdésben találsz majd itt mindenféle variánst...csak olvass vissza a topikban .
Katalógust pedig biztos szívesen küldenek e-mailben a srácok , abban benne van a gyertyatípustól elkezdve a guminyomáson keresztül, a láncfeszesség beállításáig minden. . Nekem ilyen katalógusom nincs, csak az FZ6-é van meg.
A bukógomba helyett Én inkább a bukócsövet ajánlanám figyelmedbe. Szerintem többet véd...
Sziasztok! A napokban családunkba került egy 2002es 600as Fazer! :) Namost mivel a motor olaszországból érkezett, nincs hozzá magyar kezelési útmutatóm! Tehát ilyet keresek! hogyan tudnék egy ilyenhez hozzájutni? köszike!
Nameg egy kérdés! Mennyi olaj kell bele? Milyet ajánlatok és ha valaki pesti lenne tudna nekem segíteni abban hogy szűrőket és egyéb alkatrészeket honnan tudok szerezni hozzá? érdekelne rá bukógomba is!
Szia!

Alapvetően akkor, ha már kezd elhasználódni a szimering, nem húzza le rendesen az olajat, hanem keni a krómszárat, engedi az olajat. Nem idő, inkább km, használat és karbantartás (krómszára tisztán tartása) függő a dolog.
Sziasztok!

Mennyi időnként kell olajat és szimeringet cserélni az első teleszkópokban? 2006 szeptemberi a drága, és még nem nyúltam hozzá. FZ6-S

Köszi előre is.
Tamás
szép ződ lánckerék az ikonnya!
Ne mondd hogy nem ismered...
Mutiiii
A gyári áttétellel 6. sebességi fokozatban egyszerű a képlet:
fordulatszám/50 = sebesség
Koszonom a segitseged!
van
ezt a 63-at hogyan számoltad? van erre egy weboldal?
Nekem tökugynaz a nemkell kategória.