Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért cseréled le az fg-15-öt? Ennyiért már shoei xr-1100-at tudsz venni, ami szerintem a csúcs.
Melyik minta lesz? most nézegetem ezeket. (szerintem a shoei még mindig jobb )
RPHA-10 PLUST. Az FG-15 után más nem jöhet szóba Olyannyira körbenéztem külföldön, hogy csak a bécsi Hein Gerickébe tudtam felpróbálni, mert ott volt csak XS-es itthon csak ígérgette a Kelomotor. Ezért sem tőlük rendeltem végül. Amúgy 400 ajró kint. Volt a kiállításon ez a grafika, de csak többért. Nem éri meg. FC-moton is annyi.
Milyen sisakod lesz?
A hjc-nek van utánpótlása a zf-10-re? Sajnos szerintem nincs.
Egy ismerős venne zf-10est. Itt nálunk 40ezerbe kerül, míg külföldről 22ezer, szállítással együtt.
Te külföldön körbenéztél?
Alig több, mint egy éve mé megvolt. Na ha megyek a sisakomért minden kiderül
Pedig azt hittem engem akarsz jól megszívatni
Majd felhívom őket telefonon és kiderül az igazság.
m0moto az Csepelen van az M0 mellett azon a helyen, amit linkeltem. Tudom, voltam ott, nem hasra ütöttem.
Jah, én is vettem ott anno pár cuccot.
Ez fura. Ismerem a boltot. De én úgy tudom, hogy megszűntek. Vagy legalábbis a HJC Magyarország van a helyükön. Múlt héten rendeltem meg az új sisakom és kérdeztem, hogy jól látom-e a címet, mert azt tudom hol van. Az volt a válasz, hogy a biker13 helyén vannak. Ebből gondolom, hogy nem működnek. Meg hogy a honlapjuk se megy. Pedig jó arcok, mindig adtak kedvezményt. Van onnan pár cuccom.
Pontosan 25 év telt el folyó év februárjától és 32 év az előző év augusztusától. Ennyi idő alatt bármi megtörténhet.
...hanem mert kirágták az egerek, és kicsit deformálódott is a pár év alatt amíg kint hagyták az udvaron....
bár lehet, h tévedek
nekem is kb ilyen kombó került fel most és csak 27 ezer forint akció volt rajtuk. Az is igaz, hogy ennél frissebbet ezekből a típusból sehol se tudtam volna venni és nem is a gyártás dátuma miatt volt akciós.
Mondjuk egy 4 éves gumit már jelentős árkedvezménnyel adnak ám, szóval vevő tuti, h lenne rá! Nekem pl 10e kevesebb volt a hátsó mert 2012 35. heti . Az első pedig 2013 5. heti gyártású.
ezt hogyan találtad?
majdnem de megvan, az a lényeg
A címük az ajánlatkérés menüpont alatt van kiírva
1163 Budapest, Kerepesi út 178.
persze Ők el akarják adni a 20 éves gumit is. Jobb ha pénzt kapnak érte, minthogy nekik kelljen megsemmisíteni, vagyis költeni rá. Azt is megmagyarázhatja, hogy amikor repedezett a gumi az azért van mert nagyon friss.
Ha veszek egy 1 éves gumit az akár 3 évig is fent lehet a motoron. Ha egy 4 éveset és még 3 évig fent van, az sok éves gumi úgy.
Ha jól értem, akkor egy 1 évesen vett gumira 4 év garanciám van. Míg egy 4évesen vett esetében 1 év.
hmmm Nem győzött meg, inkább adok több pénzt gumiért és legyen friss gyártású.
Nice try!
A bikers13 az a Kerepesin van/volt? Jó régen jártam arra...
Mivel az a gyári ajánlás, a legtöbb FZS600-ban CR8E gyertya van. Nem kell ezt bonyolítani. Vegyél ilyet oszt' kész.
nem fogok meglepődni, mert nem találtam meg a címüket
és azt sem tudom mi az a bikers 13? hiába keresek rá guglival

Meg tudod adni a címüket? Lehet hozzám is közel vannak
Ne tévesszen meg a nevük, neten m0moto.hu néven futnak, de a boltra az van kiírva, h Bikers13.
Tudom, mert már beszéltem velük telefonon és a boltnál is jártam (Tőlem kb 10 perc gyalog).
csak azért írom, ha esetleg személyesen jönnél a boltba, akkor ne lepődj meg
En ket zsir uj, de tiz eves gumit vettem, (a markara nem emlekszek pontosan) es a szezont alig birtak ki. Nem mondhatom, hogy nagyon csusztak, de 10.000 km utan mar nem is voltak. Negy even beloli hasznalttal tobbet megyek...
check this out:

Kedves Fórumozók!

Engedjétek meg, hogy közvetítsem a Bridgestone Magyarország képviselőjének álláspontját a Dot számokkal kapcsolatban:


Tisztelt Fórumozók!



Az alábbi DOT kérdéshez szeretnék hozzászólni, mert, ahogy olvasom, keringenek téves információk az abroncsok korával kapcsolatban.

Sokan 2-3 éven keresztül használnak egy abroncsot a motorukon úgy, hogy azt éri napfény, vegyi anyagok, víz és különböző külső behatások mégsem szerelik le évente, hogy már ,,ÖREG” az abroncs. De egy olyan gumira, amit helyesen tároltak egy raktárban két éven keresztül már azt mondja, nem veszi meg, mert ,,ÖREG”. (persze ha nagyobb kedvezményt kap a kereskedőtől valahogy feledésbe merül a kor kérdése J )



A DOT szám alapvetően egy az Egyesült Államokból átvett jelölés az abroncsokon, ami egyébként Európában nem kötelező.

Ha egy abroncsot a gyártó ajánlásának megfelelően tárolnak (fénytől, nedvességtől, vegyi anyagoktól elzárva), akkor az abroncs technikai paraméterei nem változnak 2-3-4 év távlatában sem. Tehát az ilyen korú abroncsokra nem mondhatjuk, hogy öreg vagy nem használható. Menetteljesítményében, tapadásában, viselkedésében megegyezik egy az adott évben gyártott abroncséval. Ha négy évnél öregebb az abroncs elméletileg akkor is használható, de itt a kereskedelemben bevett szokás, hogy kedvezőbb áron értékesítik és nem feltétlen azért mert kifogásolható a kora miatt, hanem mert a kereskedő szeretne szabadulni a régi készleteitől.

A 6 évnél idősebb abroncsoknál már felléphet az öregedés problémája, de ennek az esetek túlnyomó többségében külső nyomai is vannak (csatorna repedések, szilika kicsapódás…stb)

A Bridgestone az abroncsokra a gyártástól számított 5 év garanciát vállal, tehát ha vásárolunk egy 3 éves gumit arra is azok a feltételek vonatkoznak, mint egy frissen a gyártósorról leguruló abroncsra.

Így meglátásom szerint bizonyos kérdésekben érdemes a gyártói ajánlásra támaszkodni. Remélem sikerült megválaszolnom pár kérdést.



Fabók Tamás

Bridgestone Magyarország KFT

Motor és személyabroncs műszaki és kereskedelmi értékesítő
2013.05.21.
Én nem ismerem őke,de már rendeltem tőlük...Gyertyát,láncot,lánckerekeket,stb.-t,minden rendben volt
valaki ismeri ezt a boltot: www.m0moto.hu
Sok minden olcsó náluk, pl gyertya

Van valakinek cr8e gyertyával tapasztalata fzs600-ban? Nem tudom, hogy 8asat vagy 9eset tegyek bele. Meg még az irídiumos is játszik, ami kb másfélszer ennyibe kerül, és kb 3szor annyit megy el, mint a sima.