Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakker Nyúl, téged még az ág is húz :(
Ezek szomorú hírek !
Akkor a bordatörés nem motorral történt , munkahelyi vagy háztartási baleset ?
Gyógyulni kellene mindkettőnek ....
Sok baja van még a vasnak ?
Szinte biztos, hogy nem jó az enyémen alul villásvégű.
Amúgy a hossza 310mm és 8mm-s illesztő csavarok rögzítik.
Igen labilis vagyok én is a motorom is, és még egy métert sem mentem az idén!
idén már nem lesz motoros szezon
Még nem sikerült az idén motoroznom és még egy hónapig nem is fogok! eltörtem a bordámat.
Halk és komfortos legyen.................sokat várok?
De halkabb mint az előző sityak, ugye?
Miért is kell neked abs?
Vagy mindkettő ?
Nah, ma megvolt a városi sisakteszt. Nem volt nagy kör és nagy tempó, de ennyire futotta ma.
Szóval. Alapvetően sokkal zártabbnak érzem, szél egyáltalán nem jön be, csak ha akarom. A kilátás kicsit másmilyen meg a pinlock is a látóterem sarkába van, ha nagyon arra nézek, alapvetően nem zavar mert nézek úgy Annyira, hogy sokkal kevésbé hallom a motorom.
Viszont olyan 80-90 között elég durván jelentkezik a szélzaj. És az a vicc, hogy kívülről. Amúgy minta a fejemen se lenne, könnyű is meg kicsi is viszonylag a héj (a doboza majdnem fele a régiének) Szóval kelleni fog egy tempós teszt is, aztán lehet hogy füldugó lesz belőle. Mert azért hosszabb távon 80-90-nél még én is gyorsabban megyek. De hát mit vár az ember egy szupersport sisaktól
Biztos valami nincsen rendben! Hétvégén a végére járunk! Köszi a megerősítést, biztos a baj
jah a 69es út az igen fasza
Lavamünd és környéke.Vagy Bled és környéke.
vagy a Tibi a labilis
Tibi !
Ezek szerint még mindig labilis a vas ?
Szuperjó!
Szeva!

Nekem is 2004-es Fazer-em van. És ha megkenem a száját... 180-200 körül. én nem érzek semmilyen imbolygást... de még 240-nél sem.
Akkor is egyenletesen fut...
Üdv!

Nagykanizsa felől Ausztiába vagy Szlovéniába milyen utat javasoltok, szép, szerpentines, látványos egynapos útra?

Válaszaitokat előre is köszönöm.
Kéne a tied mérete az összehasonlításhoz.
Szia! A rugóstag engem esetleg érdekelne, ha egyforma a FZS 600-l.
Peti szerinted?
Az a lényeg, az eső csak a ráadás
Yamaha fz1 2010évj kipufogó és hátsó rugóstag keveset használtak.a kipufogóról hiányoznak a díszitő lemezek.Kipufogó 20e,exap 5e,rugóstag 10e.Egyben 30e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Hála Istennek, azzal nem volt gond.
A vizsga legalább sikerült?
No hazaértem a belgyógy szigorlatról, kellemes motorozós időben volt részem az oda- és a visszaúton is.