Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap meglátjuk
csak holnap du ne essen
Szia!
A Patonai panziót tudnám ajánlani Fertődön ! Jó ismerősöm a tulaj, a motorosokra van specializálódva túrákat is szokott szervezni nagyon segítőkész, közvetlen ember! Innen kényelmesen elérhető Ausztria.
Attól függ hol akarsz megszállni.
Sopron kőrnyékén akkor mariazell és türnitz környéke lehet a cél.

Ha körnend környéke akkor Lavamünd és irány a mangart oda-vissza egy 600-650 km de nagyon jó a szlovén célpont.
Itt nézz körül:
link
ezeket mind bejártuk.
szerintem :) de úgy értem, hogy ilyet szeretnék vásárolni :)
mit keresel te fehérváron
vagy esetleg ugyanígy Szlovéniába?
Sziasztok.
Hogy, és merre érdemes Ausztriába motorozni 1 napot, ha az a terv, hogy határ közelében megszállnánk 2éjszakára és a 2.napot motorozással szeretnénk tölteni.
Válaszokat előre is köszönöm
En mire Szekesfehervarra ertem ... De szerencsere eppen elment elottem az eso, uh a motor lett mocskos, en megusztam.
én mentem most egy kört
és szarrá áztam
Én ajánlom! Szerintem nagyon szép.
valaki tudna ilyen fejidomot ajánlani?
Brendan Fraser limited edition lehet
Egy új yamaha típus?
link
Hasznalt BAGSTER tankbore valakinek fz1s-re elado(fekete)?
Sztem nem erre a motorra talaltak ki a 45cm magassagot
Kanyarban az egyik kezeddel mindig fogni kell, nehogy leessen. Ráadásul ebbe már a szél is belekap...
Lent van pár kép tőlem, az is egy ilyen táska. Az utat simán látod, a műszerfalat pedig esélytelen. Az zavaróbb, hogy keskeny és magas azért eléggé instabil.
És mennyit ér?
Es lehet egy tanktaska 45 cm magas? Az utat sem latod tole
Nagyon szepen koszonom
H: Höche - magasság
B: Breite - szélesség
T: Tiefe - mélység (belül)
centiméterben a méretei.
Nagyon normálisak a győri kpm-nél. Én az autóimat, és a motoromat is oda viszem mindig. Dupla árért csinálják a szervizekben. Végre egy márkatárs Győrben!
Ma műszakiztattam a motorom Győrben az NKH-nál. Maximális ügyfélbarát hozzáállás,4360 Ft,kb. fél óra. Kellemes csalódás volt!
A motor felöl hallok egy kis ciripelő hangot.Szerintetek elkezdjek gyüjteni vezérműláncra?2006-os fz-6s,48 000 km-van benne.