Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre van egy pici időm, jövő héten viszem fényezni a Danuviát.
Én is így kalkulálok. Még sííímán eladnám őket alig használtnak.

Apropó sikerült szereznem CR9EK gyertyákat (új) brutális 2000 Ft-os áron szállítással! MOL 10W-50-et 1200-ért

Van képben első teló csúszógyűrű, a szet ~10 eFt A gyári min. 24
70 van benne, de még nem látnád meg azonnal.
A BMW F800s-emet adnam el ;)
A pénz tárca dönt?:)
Fz8-asodat adnád el?:)
Egyre csak nőtt az elkopott felület nagysága. A szimeringet is elég hamar megette... nagyjából fele annyit bírt mint az előző. Amikor a szimering tönkre ment akkor elkezdte engedni az olajat...de 1 nap motorozás alatt kidolgozta a "felesleget" és sok problémát nem okozott utána.
ááá én átveszem alkatrésznek
Miben nyilvánult meg a dolog? Engedte az olajat, tönkretette a szimeringet?
Ez amit látsz az első jel megjelenése után kb 7-10k kilométerrel készült..a kép készülte után még mentem vele egy 10-est, aztán az új tulaj cserélte. Elég gyorsan rosszabbodott az állapota..
Hány km alatt sikerült elkoptatni? Az enyémben nemsokára 70e lesz, de nem látom nyomát kopásnak...
Pont most amikor a legszebb korban van?
Ott a pont! Már le is beszéltél a gondolatról is!
Na ilyesmiről beszélek... csak még van ebben egy kis idő még, meg forgatom is, hogy ne egy helyen kopjon..
Azon a helyen ahol kikopott ugyanolyan horpadás lesz mint most.Még ha crom réteg lesz is rajta.Mivel onnan anyag tünt el.Először teljesen egyenletesre kéne az egész szárat leesztergálni micronnyi vastagságban és úgy ujracromozni.
Szerintem felesleges.Jó állapotú bontott csöveket kéne venni.
Az is igaz... Berber, nincs mese... dobd ki a motort.
Két új krómszár meg olyan 90-100k huf
Polír nem segít rajta? Az újrakrómozás igen drága dolog, ha minőségi munkát akar az ember...
Kopott el már ilyen másnak is...
Üdv mindenkinek!
Csinált e valaki olyat, hogy telószárak krómozása? Nagy marhaság a kérdés? Vegyek újat mi? Szerintem ez lenne az első szár ami elkopik, és nem elgörbül....
Jah.
A Kerepesi úton voltál (az AVIA benzinkúttal szemben) ?
Elhoztam a sisakom, bikers13 mint olyan már nincs több mint egy éve. A hely kívülről viszont ugyanúgy néz ki.
Szerintem többen is kérdezték, hogy segítsenek-e.