Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én kezdő vagyok de nem vagyok csaj
Tudjátok, kit hiányolok? PhaserSix-et!
Csaj-motor, illetve kezdőknek ideális. Hogy miért? Több, mint 20 kilóval könnyebb, mint a Fazer, azért az nem piskóta...
Én mostanában nézegetem a motorokat és azt veszem észre, hogy ez is kisebb mint a fazék, meg ez is, meg amaz is. (sv, xj6, talán a hornet is)
picivel több mint 1 éve én még vadul sv-ket nézegettem és nem fazer kellett. Aztán sok motorossal beszéltem és fazer mellett döntöttem. Mondjuk úgy, hogy volt jó pár indok az sv ellen.
Azóta sok sv-sel találkoztam és úgy gondolom jól döntöttem.
Szevasz!

Hibátlanul bírja a strapát, de azt tudni kell, hogy a topcase-tartóm az nem Schláth Peti munkája, csak az oldaldoboz-tartók!

FZ6-on ugye máshogy van a kapaszkodó, kicsit bonyolultabb a dolog...
Ilyen (nem pont, de hasonló) egyébként.
Ez itthon se drága...

Hát még nekem, az enyémhez adtak egy motort is
Hali Ádám!
Schláth Péter munkáját dicsérted az albumodban is. Hogy bírja a strapát a rendszer?
Nekem Top Case tartóra lenne szükségem Monokey rendszerű Kappa dobozhoz (egész jó áron vettem: 25e-ért 60e helyett 3 hónaposan ).
Most épp az egyedi gyártókat keresgélem, mert a gyári és a GIVI (és ugye a Kappa) ára kissé húzós. Használtan meg nem találtam, csak platnit, de az is Monolock rendszerű
Pont nemrég kipróbáltam én is, meg is rendeltem occóé a sárgáktól. Lassan már esedékes lesz az érkezése...
Az SV jóval kisebb ám, mint a Fazer! Legalábbis nekem az volt, amikor kipróbáltam egy 650-est...
Csak a holttestemen át.
és a csúcs megoldás : link
Nekem ez bonyolult.
Nem egy feltűnő cucc, és egy mozdulattal levehető
Szarul hangzik.
Nem biztos hogy beillik a dizájnba.
Egyenlőre egy kisplexin gondolkozom.
Kérj kölcsön valakitől egy ThrottleRockert ha ódzkodsz a vételtől (utána úgyis venni fogsz). Mióta megvan egyszer levettem, hogy milyen is nélküle ismét... hát nem mentem 10 kilométert és visszaraktam.. ez az első lépésem a goldwing felé azt hiszem
Jó neked.
Én komolyan mondom hogy nem markolom. Gyakorlatilag nem kell hozzá erőkifejtés és van gáz.. stabil vagy teli az mindegy.
Valamivel húzni kell ha gondolatra még nem megy.
Az ujjaim ráfonódnak és hát izommunkát fejtek ki.
A párnák a husos mancsomon na az nem szereti a túrát.
Én már egy éve nem markolom a gázkart
Most is érzem a combom belső oldalát amit konkrétan elültem.1800 Km után.
A jobb kezem is éreztem rendesen.Ha 3x 10 órát markolod a gázkart és nem tudod pihetetni.
De én vén hülye fasz vok szar izületekkel.
Mondjuk valóban Neked volt SV-d. Én csak egyszer mentem egy N verzióval kb 100km-t, Én abból indulok ki
A GS500-asom szétrázta mindenemet 1-200 km alatt
kosz!
Hát nem tudom... nekem csak a szemem szokott elfáradni, de az távfüggetlen.. 14-15 óra motorozás kell hozzá.
Levettem a polcról egy aranyszínű flakont.
Mittomén miaz.
Amúgy az SV semmit nem vibrál.
9000 nél olyan sima mint a babapopsi.
Nem mindegy, h 5-600 vagy 2-300 km
Te dezodorral fújod a láncot?!?!?! végül is legalább illatos lesz