Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhh, volt az 4 liter is, én meg biztos bénán váltottam, mert 4,2-re jött ki ugyanaz a tempó egyedül
Mindjárt mondja hogy 3,5 liter?
A 2 személyes, csomagos fogyasztásról tudnál mesélni nem?
Térképileg merre voltatok ?
Szép képek Péter!
Párommal Bükfürdőre mentünk kicsit kikapcsolódni. Fotókat nem lőttünk, mert a telók kamerája egy kalap ****!
Endúró-Fazer?
pár kép a hétvégéről
Bízz benne, h meglesz...hátha. Ne hogy azt hidd, h sok ember köcsög és félredobja. Vannak azért jó szándékúak is. Figyeld a Facebukot. Hátha vki megosztja...
A legolcsóbb Sony-k is nagyon jó képet csinálnak! Mi is azt tervezünk venni, ha a mostani kis Canon-t nem sikerül megjavíttatni!
A telefon kamerája sajnos lósz*rt sem ér.
Hali!

Én 183cm és 83kg vagyok. Párom 160cm ~65kg. Nekünk tökéletesen megfelel az Fz6-S túra célból. A mi utazónk is kb ennyi volt és a motor szinte meg sem érezte, h a párom is fent ül mögöttem (+csomag). A fogyasztás Nekem 5.5-6 liter körül mozgott, de ebben a városi araszolgatástól a kis falvas keresztülcsordogáláson és a városon kívüli tempós haladásig minden volt. Viszont, mikor legutóbb egyedül mentem 4.5 litert fogyasztott 100km alatt vegyes használatban!
Az ülés viszont Nekem kicsit kényelmetlenné válik 200km után, páromnak viszont nincs vele gondja. Röviden ennyi, remélem, tudtam segíteni!
láttam hogy útvonal módosítás volt hogy hogy a sor végén kullogtál
azt hiszem vasárnap láttunk titeket....
Ok, akkor feldobom egy hirdetés formájában
Bocs!
Most figyelem, hogy összfogyasztás, akkor ok!
Szántottál vele
310 km-7,4 liter! Ybr125.
Babulu ! a bridged milyen volt ?
A Sony nagyon jó újabban a zsebkategóriában. Egyik ismerőröm is mutatott pár képet. Az én régi bridgem persze nem ilyen. Az új tükrössel meg még nem tudok ilyeneket lőni. Lehet nekem is vennem kellett volna egy ilyen kis okost
köszi :) nagyon teltek a színek ,jó választás volt !
Hali! Sima digitális fényképezővel csináltam. Sony DSC-W30.
..és milyen fényképezővel csináltad a képet ? mert nekem nagy profinak tűnik .
Szasztok!

Mint régi Fz1-esként remélem mindenki jo motorozott a hétvégén :D
Itt egy kép amin azért van egy Fz1 :D
Hello,

Koszi szepen. Ezt kihagyom. Nekem most 2008-as gyartasuak vannak fent, igy nem lenne "elorelepes". Azert koszi megegyszer.
Nem gondolkodsz egy nyomatekosabb 800-asban?
Szia! Elfértek rajta. A kényelmes az egy szubjektív dolog, na meg a "hosszabb" túra is. A fogyasztást a tulajok majd megerősítik, 120 körül két személlyel valahol 5 és 6 liter között fog enni. Lehet találni kényelmesebb meg jobban fogyasztó motort is, az FZ6 az egy jó arany középút.
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni ,hogy én 184 cm -vagyok 70 kg, barátnőm 165 és 55 kg. Kényelmes lenne nekünk egy fz6s-es hosszabb túrákon? Nem akarok száguldozni 110-130 as utazó bőven elég és ilyen kor kb mennyit fogyasztana?:)