Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez má' egész jó ! Megkérdezem, hogy pestre hogy tudják eljuttatni.
Köszi :)
Gyertya téma!
FZS600-ashoz mennyire jó a cr8e gyertya? Manual azt is felsorolja, hogy jó, de most is cr9e van bent.
Mondjatok már ötletet, hogy hol vegyek olcsón 5100 10w40-es motul olajat.
Olyan buta árakat mondanak, hogy csak lesek... Ha jó az ár vennék egyből 4 litert...de lehet nyócat is :)
Minap jelent meg a totalbike-on egy FJR teszt. Abban tesznek említést a Transzbörzsöny útvonalról, ami Diósjenőtől a Kemence patak mellet visz át a szlovák határhoz.
Tud erről vki pontosabb útvonalat adni?
Először is gratulálok és üdv a csapatban!
(Ha 2004-es akkor már az injektoros FZ6-os Fazer tulaj vagy...gondolom Én).
Típushibákról sokat nem tudok, azt hiszem talán a kormánycsapágy az, ami meg szokta adni magát. Egyébként előző tulaj(ok)tól és a használattól függ, hogy milyen az állapota. A megtett km nem sokat számít, ha gondos tulajnál volt. pl:
krisztianFZ6 motorjában már több, mint 110e km van és nem nagyon láttam itt panaszkodni.
A többi FZ6 tulaj pedig majd nyilatkozik hamarosan...
Üdv!
Sikerült vennem egy 2004es 600as Fazert. Valaki írna pár sort mire kell oda figyelnem egy ennyi idős motornál? Milyen hibák jöhetnek elő? Mire kell különösen oda figyelnem?
Ja es szeretnék egy motoremelőt készíteni hozzá. De ahogy latom nincs emelő szemnek hely. Hogyan oldható meg a legkönnyebben? A villák alá tamasztassal vagy a hátsó tengelynél próbáljak kitalálni valamit?koszi
Köszi
Illik a motor színvilágához! Szép darab(ok)!
A képek
Nekem speciel a feleségem!
Vidi nincs képet teszek!Majd gépről mert ez a ki...tt telefon nem akarja!
Majd dobj már fel pár képet vagy videót a raptor kipuffról! :)
Köszi!Sokat segítettél Szerintem a szezon végén a, téli álma megkezdése előtt kicserélem egyéb más dolgokkal együtt .
Sziasztok!

Bár még messze van, de hátha valaki kedvet kap: Transzfogaras - Transzalpina túra
Hello!

Sztem nem kell olyan magasnak lennie az alapjáratnak. Nekem is 1150-1200 r/min körüli. Ha nincs benne a hangtompító, akkor az enyém is kicsit "lüktetve" jár alapjáraton. Hangtompítóval viszont egyenletes az alapjárat és fordulaton is szép a hangja.
Gyertya:
A használati utasítás szerint 12000 km-enként vagy évente. A legtöbben nem mennek 5000-6000 km-nél többet egy szezonban. Szerintem elég lenne 2 szezononként cserélni ebben az esetben. Bár ezt egy igazi Yamaha szakértő tudná megmondani .
A gyertya típusa egyébként:
NGK CR9EK
Kb. 3000 Ft / db áron van szinte mindenhol. pl:
a futármotorosboltnál

Sztem a Bárdi autósboltokban is kapható...
Én akarok menni trénigre, de most belassultam a szervezésében, nem tudom melyikre és mikor...
De tudunk ,email: laguna730@indamail.hu
hali ,köszi a választ .szeretnék venni ottani eladótól egy használt mobilt
és kicsit parázok . privátban nem tudnánk levelet váltani ?
Én az vagyok, miért?
Nagyobb rajta a lendkerék.
Nem tudom hogy jót tesz-e neki!Én most állítottam az alapjáraton de ha felveszem 1250-1350 közé(gyári érték) még jobban hallható az ingadozás.1020-970 között ingadozik most,itt elég jól tartja a beállított értéket.A lényeg hogy nem tetszik nekem hogy ezt csinálja .Ha tudnám mihez kell nyúlni és mit hova állítani megcsinálnám.De nem értek én az injektorhoz .Egy kérdés mindenki felé:Gyertyát mikor kell cserélni?Mikor szoktátok?20ezres intervallum?
Csak egy tipp vagyis egy gondolat!A magasabb fordulaton gyakrabban ad szikrát mint alacsony fordulaton így a termelt hő is nagyobb és lehet,a magasabb hőmérsékleten jól működik alacsonyabbon nem szuperál úgy a gyertya ahogy kellene.Én azt mondom gyertya lesz a bibi!Szopatott már meg gyertya ráadásul Új!
Hivatalosan össze kéne lőni a nyitottabb dobbal (estleg sportlégszűrővel) a karbikat (üzemanyagrendszert, mert az injektort is).