Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áh hagyd a fenébe.
Januárban dzsuváztam le a tavalyi szmötyit.
Undorító repsolos csöpögő szemetet.
Azóta ment bele egy fujásnyi MOL azzal elvagyok.Pünkösdi Horvát előtt én semmit nem mosok le róla.
Akkor úgyis mocskos lesz így már nem éri meg.
Majd utána kap egy kis vizet a fejidomra.
Ha holnap elgurulsz kispest (XIX) felé, akkor odaadom a louis-os kefés-véprofi-yahama láncra-hitelesített tisztítómat. Csak petróleumot kell venned... Vagy szombaton járok az M3 környékén....
De ! Én ! Majdnem, mert ecsettel a bérelt garázsban próbáltam....a tulaj meg akart lincselni... Azóta azok a ruháim a melóscuccom...
Pöst mellett.
Olyan mint a spenót.................rühellem.
Merre laksz ?
A lánctisztításba még nem halt bele senki.
Akkor marad az ecset és a petro.
Kizárt, de ha bele is fér, akkor is sokkal merevebb, mint a biciklilánc, szépen kitörné a tisztító tengelyeit, vagy legalább az egyiket...
Az egész ország egy nagy ingyenes (legális) sátorhely, ez inkább a coachsurfingre hajazó dolog szerintem

Egyébként nyugaton se kell feltétlen fizető szálláshelyen sátrat verni annak aki nem szereti a kempingeket...Ebben a cikkben össze is foglaltam a dolgokat
Vajon az 525-ös DID belefér?
Na az összes közül azt venném meg utoljára, viszont a pumpát azt megsasolom. Ezek a "Crivit" cuccok egészen jó minőségűek szoktak lenni.
A lánctisztító marhajó
Hétvégén a Lidliben lesznek kerékpáros cuccok, mini pumpa 3 év garanciával bagóért eladó.
Ez egy gyakorlatias megoldás lenne !
Hamarosan elérhető lesz a közösségi motoros POI-adatbázis a Motolog útvonaltervezőhöz, akár egy ilyen funkció is beleférhet, elgondolkozom rajta.
http://youtu.be/iITomfFclpM túra ez [/L]


ez legalább saját márka
Jah, én is De hallomás alapján se volt rossz a sztori.

Mondjuk idén 15-ért ment szintén a műszaki, csak semmit se kellett vacakolni. Suri tudj a tutit 2 évente nekem belefér ennyi a japán belpiacos vasparipára.
Az ötlet nagyon jó! Támogatom!
Ez király ! Köszönjük ! Ha nem felejtem el, biztosan élünk a lehetőséggel, alkalomadtán !
Erre nincs valami google ficsör? A maps-al össze lehetne kötni a dolgot. Nem kell megint feltalálni a kereket, ha nem muszáj.
a fórumon gyorsan elterjedne ,csak kellene ingyenes web oldal és aki szerkeszti ,képek a helyről ,aztán a környékén található nevezetességek stb. és én úgy tudnám elképzelni ,hogy lenne egy m.o. térkép és azon első ránézésre látszanának ,hogy hol találhatók ilyen helyek ,majd klikk és feldobja mit érdemes róla tudni .ha itt szeretnél megpihenni a határátlépés előtt akkor szívesen látlak 4 motornak még fedett helyet is tudok biztosítani .
nem, nem bántam
55x2=110 km. Fogyasztásban 6 literrel számolva...kb 2.700,- Ft. Kicsit felkerekítettem... 4.360+2.700= 7.060,- Ft. Szóval a motorozás mellett még anyagilag is megéri... :)
Elviszed a csajod és fagyiztok egyet ! Nem, nem ő nyal, hanem mindketten !