Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áh, még nem. Talán a héten nekiállunk. De ha gondoljátok csinálok róla fotósorozatot. Majd felteszem a galériába.
De most éppen a seatomon a turbó is szarakszik...az is megy szerelőhöz...
Mi van a lengővillával, megcsináltad?
Na de Péter !
Ennek a lánckeréknek semmi baja ! Én örülnék ha az enyém ilyen lenne...
Én nem bántanám külön a lánckereket. Együtt érdemes cserélni, és akkor csak ha már nagyon kell. Korábban a Gs 500-on egyértelmű volt mert elkezdett nyúlni, és zajos lett. Nem lehetett feszességet állítani, mert nem egyformán nyúlt. Itt vannak a lánckerekekről a képek:
Ezek nagyon kopottak, és már hajlottak is a csúcsai.
Azért én kicsit kötekednék ezzel,,, 50e km után nem hiszem el hogy semmi jelét ne mutassa a fáradásnak.
A lánc csapjait nem látod milyen állapotba vannak... és elég nagy a gyanúm, hogy a kis fogaskereked is már meglehet kopva.
Azért majd ha lecseréled a láncod kíváncsiságból vágj szét egy szemet, hogy néz ki.

Én most néztem meg milyen állapotba van az enyém.A lánc kívülről sokat nem mutat, nincs megmerevedve.
Nah de a kis fogaskerekemen már erős kopás látszik. Pedig az enyémben csak 30e km van, és rendszeresen kenem,ápolom.
És nem abból a vadállat fajtából való vagyok aki ráncigálja mindig...
Próbáltam képet csinálni de nem valami jól sikerültek, azért egyet felrakok.
Ha megnézed a fog két oldalát akkor látod hogy mi a baj.
Gondolkoztam rajta,hogy felrakok egy uj fogaskereket, de valószínű a nyúlt lánctól elég hamar megkopna az is...
Rossz hangja volt. Zajosan váltott. Mint kiderült, megkoptak a fogaskerekek (láttam) - állítólag Fazer betegség. Bontott került bele, de patent.
váltócsere? Mi volt vele a gond?
Barátaim, üdv mindenkinek. Új vagyok itt. Augusztusban vettem meg a 98-as FZS600-amat. 6000 km-t tettem bele, aztán szezonkezdet előtt komolyabb rendbetételen esett át az R2 Motor segítségével (váltócsere, láncszett, apróságok). Mindenkinek ajánlom a céget, nagyon korrektek. Az eredmény: megy, mint az álom, a fogyasztás pedig 4,6 - sok hidegindítással, városi pöcörészéssel. Ez jó, nem?
Szia!

Ha van rá lehetőséged és van ismerősöd akinek van ilyen vasa ilyen plexivel kérd meg, hogy kipróbálhasd. Én személy szerint keresem azt a pozíciót és fejtartást ami kényelmes és nemzavar a légáramlat.
Sziasztok!
Most találtam, hátha érdekel valakit:
Fz6 szerelési könyv
Szia! Ment a válasz! Bocs, de nem sokat voltam gép előtt..
Szeva!

Küldtem e-mailt a megadott címre.
Lehet, hogy még nem volt időd elolvasni, de azért én is megadom az enyémet ha esetleg valami folytán nem érkezett meg hozzád...
hadi5@freemail.hu

Várom a válaszod.
Üdv Norbi.
Köszi a véleményt! Megfontolom...
Szia Tomi!

kérhetek tőled egy elérhetőséget
vagy az is jo ha írsz az email címemre:freemailpeter@freemail.hu
Kb 40 ezret megy el FZ6-on, nekem is, és hasonszőrű cimbiknek is.
Csak óvatosan a túraplexivel! Nekem bekeverte a szelet oldalról, pedig csak 176 centi vagyok! Vissza is cseréltem a gyárit!
Értem.
Én csak 178 vagyok úgyhogy akkor valószínűleg nekem is jó lenne.
De azért én is szeretném vinni a csajomat sokszor. Azt mondod 2 személynek már nem frankó? :S Nagyon zavaró az utasnak?
Mert azt mondom én még elviselném... Inkább dobálja a bukót mint, hogy belefújja a szelet a fülemhez... Nem?
Szia!

Az a helyzet, hogy én 182cm magas vagyok és sokat megyünk ketten és így bekever a menetszél és 100 felett berángatja a bukókat. Egyedül nekem bevált, védett.
Ok!

Amúgy légyszi írd le a véleményedet róla.
Miért adtad el? Nem vált be?
Használ egyáltalán valamit ez a givi-s fajta?
Mert nekem az a problémám a gyárival, hogy egyenes ülésnél pont a nyakamhoz tolja a szelet, így erőteljesen befúj a bukóba, ami b@ssz@ a fülemet.
Szia!

Már eladtam,
bocs, alapból nem látszik a mailcímem: f1gp kukac freemail.hu
Szia!
Szerintem ne a fórumot terheljük ezzel - az adatlapomon található mailcímre ha írsz egy levelet, küldök képeket és az összes részletet!
Egyébként nagyjából 5x volt motoron, szóval elég jó állapotban van.
Végre valaki, aki vigyáz a motorjára.
Vajon mennyit megy el max egy láncszett?
Erre kiváncsi lennék.
Nekem is gyári láncszett van a motoron. :-)
Szisztok!

2005-ös Fz6-s tükörtartó kart keresek. Jobb oldali kellene.