Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!

Meghallgatom az ajánlatodat. Mennyiért kínálod? Milyen állapotú?
Nekem egy 2004-es fz6 Fazer-re kellene.
Meg azt szeretném kérdezni, hogy merre laksz? Hogyan tudnánk megoldani az átvételt. Én Veszprém megyében Várpalotán lakom.
Szia!
Nem akarom rontani Roti bizniszét, egyezzetek meg, ha még megvan neki.
Ha már nem így volna, akkor nekem is van túraplexim eladó.
Én a helyedben rácsukom a dobozt és irány egy kör.

Nálunk összegyűltek a macskák. Nem a mi macskáink, de anyum ad nekik enni. Kb már 5-6 macska van. És elhatározta fater, hogy felvisz párat a szőlőhegybe, had fogjanak ott egeret. Hétfőn délután meg is fogott egyet, hegyen kitette. Kedd reggel már otthon reggelizett
Szeva!
Megvan még a plexi?
Érdekelne...
Persze, nálam a "használt" az egy fogalom. Nem lehet csak úgy ráaggatni mindenféle jöttment, szalonból kigurult kétkerekűre.

Tegnap este megyek letakarni a motort, macska alszik a nyitvamaradt topcase-ben... ő már érzi, hogy az én paripámon már nem ezen múlik a használt minősítés...
Látom te nagyon tudományosan nyomod
Dehogyis! Az első héten még csak nézegeti, körözget a környéken. Az még nem számít használatnak. Aztán ahogy megjelennek az első bogarak a hűtő lamellái között, az első hajszálkarcok a tankon, az első milliméter por a hengerfejen és olajfoltok a hátsó felnin, na onnantól számít hivatalosan használtnak!
Minek várni egy hetet ? Már, hogy kifizette és elhozta használt !
Köszi, igyekszem!
De vicces vki..
Vegyél egy újat, egy hét múlva már van is egy használt motorod!
Az a baj hogy manapság nem lehet használt motort venni mert nincs.
Ezt a 2-tnézegetem. Tuono vs. Fz1.
Nagyon szerettem a Tuonot,de a V2-t vki szereti,vki meg soha nem tudja megszokni..
Jelenlegi kedvencem háttérképnek.
Szia!

off
Látom volt pár motorod. Ha jól láttam volt tuonod is milyen a gépezet? Kacsingatok a V2 irányba még nem volt csak sor4 gépezetem lehet kipróbálnám. Igazából a RSV tetszik (főleg a cuccok amivel fel van szerelve de valószínűleg nekem kényelmetlen lenne a csutka kormány és az üléspozíció...)

on
Nagyon szeretnék! De nem igazán találok olyat amilyet szeretnék.
más=már
Végig vezetett szervizkönyv, (nem csak a gari lejártáig, mint általában)
A láncszettem még a gyári (!) és semmi jelét nem mutatja, hogy kezd fáradni. Fogyi 5,5 lityi, ha nem mész 130 fölé.
5,2 alá soha nem megy, de a 7 literhez más nagyon kell állatkodni.
Nagyon jó gépek, nem fogod megbánni, ha ilyet veszel.
Még SEMMI műszaki problémám nem volt az 50 ezer alatt.
hm.. de az ám.
Az enyém sérülésmentes, tegnap fordult át 50 000-re a km óra. Az sok?
Sérülésmentes,kevés km-es FZ1-et keresek! Ha vki megvállna tőle...
Szép! hasidommal az igazi
Én is majdnem kéket vettem de fekete lett

megfelelnek a képek :)
Persze biztos vagyok benne hogy ezzel is meg lehet etetni lényegesen többet.
Csak az a lényeg hogy ezt nem kell annyira forgatni hogy érzésre, na meg amúgy is menjen rendesen.

Ha meg osztok itt egy Facebook linket képeknek egyenlőre az megfelel ? :)
Roli Yamaha FZS1000 :)
Gratula a motorhoz Képet dobhatnál majd fel róla

Mondtam én,hogy a fogyasztás azért nem rossz,persze ez is tud kajálni,de ha kordában tudja tartani az ember a lovakat akkor eléggé jó érzés hogy 340-350km-t is mehetünk egy tankkal

Az ülőpóz először nekem is fura volt,de most már úgy megszoktam...ezek után nem valószínű hogy lesz csutkakormányos gépem,annyir kényelmes az egyenesen való ülés
Tegnap meg volt az első nagyobb karika az új mocival.
Mentünk egy majd 200 km-ert Mór-Siófók-Agárd-Mór útvonalon.
Eddig tetszik az 1000-es FAZER! Mondjuk ehez az is kellett hogy felgumizzam, mert amivel vettem az egy katasztrófa volt :)
Fogyasztásom az 5,67 literre jött ki. Az nem is olyan rossz szerintem, főleg úgy hogy azért haladtunk is, meg próbálgattam a nyomatékát :) A magas vezetési pozíciót meg a széles magas kormányt még szokni kell. Főleg a gyors tempós kanyarokban.